1

Jakub Kosecki będzie grał w Motorze Lublin z numerem....1
Hmmm, szkoda, że nie 0

8

@mrboom i tutaj wjeżdża Pan Andrzej Strejlau z cytatem o Pepe

"Grał kiedyś z Ramosem, doskonale się uzupełniali, jak nie jeden sfaulował to drugi" :D

1

Portugalczyk Pepe może zostać zawieszony na dwa lata. "A Bola" twierdzi, że dalsza kariera piłkarza FC Porto stoi pod znakiem zapytania po masowej bójce, w której doświadczony defensor brał czynny udział.

Ligowy klasyk w Portugalii między FC Porto a Sportingiem nie miał spokojnego przebiegu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2, ale bardziej niż boiskowe wydarzenia uwagę przykuwało to, co wydarzyło się już po ostatnim gwizdku sędziego.

W piłkarzach buzowały wielkie emocje, które koniec końców doprowadziły do gigantycznej awantury z udziałem wszystkich zawodników. Choć próbowali ich uspokajać członkowie sztabów, a sędzia pokazywał czerwone kartki, to przez kilka minut nie udawało się zaprowadzić spokoju.


Ostatecznie arbiter pokazał aż cztery czerwone kartki. Dostali je Pepe i Agustin Marchesin z Porto oraz Joao Palhinha i Tabata ze Sportingu.

Wiele jednak wskazuje na to, że nie dla wszystkich zawodników kara zakończy się na czerwonej kartce. Portugalczyk Pepe może już nie wrócić na boisko - doświadczonemu obrońcy grozi dwuletnie zawieszenie.


"A Bola" informuje, że w trakcie awantury piłkarz kopnął jednego z członków sztabu Sportingu. To zaś może zostać uznane za popełnienie aktu przemocy. Obowiązujący w Portugalii regulamin określa takie zachowanie jako "bardzo poważne przewinienie dyscyplinarne".

Co więcej, Pepe miał również ukrywać nabój, który mógł zostać wykorzystany podczas przepychanek. Gracze drużyny z Lizbony zauważyli metalowy przedmiot, który wypadł z ręki Portugalczyka, ale sędzia początkowo zignorował ich protesty i uwagi.

Ostatecznie jednak w raporcie zapisano, że rzekomy nabój trafił w ręce delegata ligi, który powinien przedstawić całą sprawę odpowiednim organom. Celem będzie ustalenie, czy złapany przez Pepe przedmiot faktycznie był nabojem i czy Portugalczyk usiłował wykorzystać go przeciwko piłkarzom Sportingu.


Czerwona kartka, którą 38-latek zobaczył podczas ligowego klasyku, była trzynastym asem kier w jego dotychczasowej karierze.

Meczyki.pl

Stary dobry Pepe ;)
Jak on do tego wieku dograł bez żadnego zawieszenia to ja nie wiem. Chłop żółte papiery powinien mieć

0

Niestety albo stety, to się zaraz okaże, zasnąłem przed meczem, stąd moje pytanie. Jest czego żałować? Na flashscore statystyki miażdżące na korzyść PSG, ale w komentarzu chyba tylko 3 akcje "pogrubione". Real bez celnego strzału?

0

@Dior 23-24 spać
5:30 budzik i wstaje

0

@MSN30 w przedszkolu :D

0

@kuz jeszcze druga mapa
Ale pewnie przegrają

0

@Stanio87 aaaaaaaaaa

0

Od kiedy Curry w Brooklynie gra? ;O

4

@aldewir umówmy się, kozaków by się nie pozbywał

2

@juliacicha #dobraZmiana

2

Ale stronka śmiga elegancko. Zazwyczaj po meczu chomiki nie wyrabiały. Zmiana na plus ;)

1

@FCBMati10 skakaja :DDDDDDDDD

3

@Janas11224 koleżanka chyba na diecie obrotowej
Gdzie się nie obróci, tam coś musi zjeść

1

@Rust_Cohle ja do dzisiaj pykam
teraz fastcupy grane, mixy międzynarodowe itp. :D

0

@Encore kolega mi ostatnio w pracy mówił, że słuchał podcastu gdzie mówili, że w Polsce jest 160 tysięcy milionerów dolarowych
Czyli mają conajmniej milion dolarów
Wbrew pozorom jest dużo bogatych ludzi w Polsce

10

@eckov nic w tym fajnego. Powinni się spotkać i sprawę jasno mu przedstawić a nie jakieś unikanie rozmów. Jakby nie grał, to należy mu się szacunek.

2

@MesQueUnClub96 a według mnie nic ciekawego. Kładą się i jada, chociaż wiem, że pewnie tak nie jest, to tak to odbieram

2

@Ojciec5tkidzieci "nie wal mnie tu ściemy Ala"
Potrenuj nad zagrywką lepiej ;)

0

@joloskyy Busi faluje, łapie od tyłu gościa, dostaje w twarz, ale też na powtórkach nie było widać jakiegoś mocnego uderzenia. Imo Busi nawet powinien dostać żółtko, bo faul taktyczny, od tyłu, nie atakował piłki

1

@Ojciec5tkidzieci gratulacje Tomek!

4

@Striker chodzi mi, że gdyby ja czysto trafił ;)
Wiesz co, moim zdaniem wiele bramek to jest porostu szczęście. Przymierzyć w okienko to możesz że stojącej piłki z rzutu wolnego, ale nie z czegoś takiego. Tutaj poprostu zamykasz oczy lub nie, walisz przed siebie ;)

9

Bramkę Alby tak bym opisał: przyszła, naszła, zeszła, weszła ;)
Widać jak nieczysto trafił, ale najważniejszy efekt końcowy ;)
Gdyby uderzył tak jak chciał, to pewnie trybuny by były ;)

0

@IronSanHybrid bardzo fajna :)

0

@Sysia11 głupie pytanie. Tak jakbyś spytała każdego faceta który gra w piłkę czemu nie jest Lewandowskim.
Na to się składa wiele czynników. W moim przypadku był to brak wsparcia u najbliższych. Miałem słaby Internet, bo to mała.miejscowosc była. Słabszy sprzęt i tak dalej

0

@LionelM95 w tamtym tygodniu

1

@Sysia11 no on już akurat nie gra, jedynie strimuje i coś tam z Liquid jest powiązany. 20 lat temu zarabiali, tylko wygrywając turnieje, teraz normalnie mają pensje i to po kilkanaście tysięcy euro/dolarów za miesiąc. I tu znowu jest problem, o którym mówił, że małolaty za dużo zarabiają i im odbija

15

@PodkarpackiKibic warto posłuchać hejtparku z nim. Opowiada o swojej drodze, która nie była łatwa. Kiedyś nie było takich pieniędzy jak dzisiaj w esporcie. On grał, a żona pracowała po 14 godzin. Wtedy nic nie zarabiał, obecni teściowie nieźle po nim jechali. Przed znajomymi też mu było wstyd, gdy pytali go czym się zajmuje. Gdyby nie żona, to pewnie dzisiaj nie byłby tym kim jest. To jest piękne, wsparcie i zaufanie od najbliższej osoby.

4

https://zapodaj.net/39395d6744138.jpg.html
Jeden z ważniejszych fragów Paszy w życiu

2

@IronSanHybrid jak dodawałem to sobie rozwinąłem, **** tych co nie wiedzą, to byłem blisko ;)
Dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?