0

@VamosRakieta popieram
Dawno nie oglądałem Messiego w akcji, włączyłem wczoraj ostatnie 10-15 minut i jak widziałem to zaangażowanie, czlapanie że spuszczoną głową, to same przykre wspomnienia wróciły.

2

@Emhyr no i w nagrodę niech jedzą tynk ze ścian

4

@Bykunn no ale taka prawda, chyba nie chcesz powiedzieć, że całe życie jedziesz przepisowo, nie przekraczając prędkości nawet o 1 km/h? Znaki, to wiadomo, że się trzeba stosować, ale chyba gdzieś linie najechać, nie wrzucić kierunku itp. to na porządku dziennym.

0

Ewidentnie 6 bramka podcięła im skrzydła

1

@maroon dobra, ale post dotyczy limitów a nie cen ;)

4

@maroon i na pewno taka cena nie ma nic wspólnego z tym, że losie tankowali do mauzerow

2

@kamil9040 jakby losie nie tankowali do mauzerow, to by limitów nie było ;)
P.s a jakby tak obejść ten limit? Tankujesz 50 litrów, idziesz płacić, podjeżdżają drugi raz? Ktoś próbował?

2

@jaras121 200 tysięcy może kolega ma, ale 200 milionów (tak jak napisałeś), to na pewno nie :)

2

@tomek8756 pewnie chce Ci dać z 3 bańki cashu, ale najpierw musisz mu pożyczyć z 50 koła ;)

2

I wiecznie pretensje o coś, trzeba tak było grać cały mecz i atakować, a nie ostatnie 10 minut.

1

@Triv44 przed klekaniem było uczczenie Ukrainy, przez minute stali i klaskali, dużo flag pokazywali ukraińskich itp

0

@tomek8756 właśnie byłem w sklepie i kupiłem 2 Pepsi, ufff

3

@Barcanajlepszyteam tak było właśnie ;)

44

@MarioVeB! Cały Mario :)
A ja mam prawo sobie o tym napisać, jak oni mają prawo klękać

65

@MarioVeB! Dziwi
Po czym wywnioskowałeś że coś mnie boli?

52

A w Anglii dalej klękają :ooooo

0

@Transu96 dlatego pytam, bo wiem że są jakieś firmy, co piszą, że nawet kilka lat temu jak cos było, to one coś potrafią ugrać, ale pewnie masz racje

0

Mamy tu kogoś od ubezpieczeń/odszkodowań itp. na pewno, wiec pytanie kierowane głównie do tych osób.

2 lata temu, babeczka mi wjechała w tył auta, spisaliśmy oświadczenie, zgłosiłem sprawę, dostałem kasę. Ale zgłosiłem tylko uszkodzenia zewnętrzne, czyli tylny zderzak połamany i klapa od bagażnika wgnieciona. Nie sprawdzałem pod kątem technicznym nic (i tu błąd). Dzisiaj byłem u mechanika i mówi, że belka z tyłu uszkodzona (uogólniając). Jest jakaś szansa, żeby jeszcze jakąś kasę z tego wyciągnąć? Wiem, że są jakieś firmy co się tym zajmują, ale czy nie jest już za późno?
Nie, nie jestem Janusz, jak nie to sobie zrobię ze swoich pieniędzy, ale jak jest możliwość, to czemu nie skorzystać.

0

@The_Man dobrze napisałeś, mogli/mogłeś zarobić więcej, ale nie straciłeś tych pieniędzy bo ich nie miałeś ;)

0

@Kusco15 na tej jego gali? Co miała być w Wieluniu?

0

@Hubsao być może, dzisiaj rano na LR widziałem, nie chce mi się skrolować teraz i szukać

3

@The_Man jak można pisać że są stratni 40 tysięcy?
Sprzedawali po bieżących cenach i tak na tym zarabiając

To jakby powiedzieć, że ktoś postawił kupon za 20 zł i miał do wyciągnięcia 100 tysięcy i że jest stratny właśnie te 100k
Albo jak ktoś sprzedał chatę 5 lat temu za 300 tysięcy, a teraz by ją sprzedał za 600, to też że jest stratny

1

@jaras121 ktoś gdzieś pisał, ze około 20 tysięcy

1

@szymonekk @afe5834 @FCB_dimiC podbiję,a jaki koszt mniej więcej? Tez mam stary laptop, też dysk HDD, myślę czy by właśnie nie zmienić

3

@michal26 dzisiaj tak gadaliśmy w domu o tej wojnie i tej ***** putinie
Gadają, że to psychol itp. ja mówię ok, ale takich ludzi jest dużo więcej na świecie, być może co 100 to taki sam świr, tylko nie ma takich możliwości jak on
I potem jest co jest na świecie

1

@Medium no niestety, ludzi dla kasy wszystko zrobią

2

@Medium @michal26 no teraz mowa o gwałtach na wojnie, ale ogólnie przecież na całym świecie dochodzi do tych czynów
Trzepie mnie od środka jak sobie pomyślę o tym, o zmuszaniu do prostytucji, sprzedawaniu ludzi, wykorzystywaniu dzieci
Jakim trzeba być zerem, przecież w dzisiejszych czasach naprawdę wiele nie trzeba żeby znaleźć chętna kobietę na sex

0

@LeoMessi1994 przeczytaj jeszcze raz
W dwóch akapitach wspominasz o modernizacji sprzętu w Polsce, no i dwa razy to samo o Abramsach
Bez spiny kolego;)
Jeszcze nic nie było pite, ale niewykluczone, że jak śwagoer wróci, to się napijemy

5

@FC1899Barca nigdy nie zrozumiem jak można zgwałcić bezbronna kobietę, jakim trzeba być śmieciem...

0

@LeoMessi1994 nadajesz sie na polityka, wodę umiesz lać, dwa akapity o tym samym ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?