9

A najgorsze jest to, że następny mecz Barcelony dopiero za 2 tygodnie :(

0

@D10SLEO nie, bo ma bana. Wiec usuń post, bo też dostaniesz

1

Iga Świątek wygrała 2:0!!

5

Jutro na notatniku
Spieprzyliscie nam pierwszy dzień wiosny

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Czerwo dla Auby?
Dla mnie pomarańcz, czyli żółta
Żółta dla Militao za faul w 15 sekundzie, żółta dla Pedriego za łapanie Modricia (obaj bez kartek) i z tego chyba jeszcze by "asystę" miał Pedri

0

Mam nadzieję, że dzisiejszy klasyk dostarczy więcej emocji, a przede wszystkim bramek niż w poprzednich dzisiejszych meczach La Liga:
1-0
1-0
0-0
0-0 (77 minuta)

0

@Worny lewa strona z awansami

6

@Kidd wydygal, bo jakąś dupeczki obczajal na telefonie i myślał że go laska nakryła może ;)

0

@Woland10 to literówka czy się zamyśliłeś? Bo się gubisz już ;)

0

City, Bayern, Liverpool Real - chyba 4 aktualnie najlepsze ekipy, nie powinno być niespodzianek, chociaż liczę że Tuchel zaskoczy

10

Czy obudziły mnie fajerwerki rzucane w nocy przez kibiców FC Kopenhagi? Nie, spałem bardzo dobrze, bo specjalnie zaparkowaliśmy autokar pod hotelem, w którym nie nocowaliśmy.

Mario Götze
Źródło Fangol

3

@HighestInTheRoom serio? Nie wylapales ironii?

1

@Kgorecki2500 próbna jest zawsze trudniejsza, żeby trochę wystarczyć i zmobilizować do nauki )moim zdaniem)
Ja z matmy na próbnej miałem coś koło 40% a na głównej 80%

0

@Luciano99 najgorszy typ w szkole, zaczepia wszystkich będąc samemu na strzała, dodatkowo strasząc starszym bratem ;)

0

@Kengociekawe jak największy cwaniak boiskowy sobie poradzi (Alba)

5

@Janas11224 Daniel 'Don Orleone' Obajtek

1

@Colin94 miałeś się zamknąć

0

@AmigoBlancos jak zagra, to będzie to głupota. Sytuacja w lidze raczej rozstrzygnięta, warto ryzykować czymś poważniejszym w kontekście ćwierćfinału LM?

6

@Songo91 z Ramosem to NFZ :D

1

@Pawel13sz jest napisane*
Pozdrawiam ;D

2

@jedrek7000 po co ściągać gwiazdy, płacić mega kasę (której nie ma), jak za chwilę to te "średniaki" będą gwiazdami światowego formatu i każdy będzie o nich marzyć.
Właśnie wróćmy do tej pięknej ery, gdzie to wychowankowie decydowali o wielkości klubu. Ewentualnie szukajmy takich perełek jak Pedri, za kilka, kilkanaście milionów euro i szlifujmy. Po co płacić jak za Dembele, Cou czy Griezzmanna?

5

@Przemek2323 one way ticket na słuchawkach podobno :)

1

@derlysy1979 7 dyszel*
Nie rób z niego Panoramixa :)

0

@Cule1234 tak jak z pandemia, minęły dwa lata, odkąd zamknęli wszystko na dwa tygodnie
Tu zaraz będą 3 tygodnie, od dwudniowego, planowanego zajęcia Ukrainy

0

Wisła w 2 minuty 5 rzutów rożnych ;)
Ktoś obstawiał kornery w tym meczu? :)

0

@zeko0 przecież w takiej sytuacji idziesz intuicyjnie w jedna stronę

1

@Wossi61FCB mówisz masz kolego, już dzwonimy do Xaviego

0

@VamosRakieta popieram
Dawno nie oglądałem Messiego w akcji, włączyłem wczoraj ostatnie 10-15 minut i jak widziałem to zaangażowanie, czlapanie że spuszczoną głową, to same przykre wspomnienia wróciły.

2

@Emhyr no i w nagrodę niech jedzą tynk ze ścian

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?