0

@sokot aż się trafi ktoś z kamerka i Ci w dupę wjedzie i udowodni że specjalnie hamowałeś, bezpodstawnie, stwarzając zagrożenie

12

@Worny zawsze powtarzałem, powtarzam i powtarzać będę, jak ktoś jest debilem, to nie wiadomo jakie miałby umiejętności, wielkiej kariery nie zrobi (na miarę potencjału itp.)

0

@RaulGarciatoGbur z taką podpowiedzią, to za 3 razem max ;)

2

To fajne słowo dzisiaj do odgadnięcia na szarada.literaki.com :D

6

@tomek8756 tak, Real z Sevillą
Benzema strzelił gola, ale cofnęli i karny dla Sevilli, którego na bramkę zamienił @VamosRakieta
Chyba nie pomyliłem nic

9

@Bykunn ale ja sobie poradzę, po to są ubezpieczenia, rodzina itp.
Jak mi się noga powinie, to mam gdzie mieszkać ;)
Edit: wynajmowałem z teraz już żona kawalerkę przez 5 lat, 1000 dla gościa, to jest 60k i nic z tego nie mam.
I gość co wynajmuje też nie będzie miał litości jak bank, wiec ten argument działa w dwie strony

1

@Bykunn przecież to tak specjalnie wszystko
Jak w "Chłopaki nie płaczą" gangsterzy przyjechali do Bolca, bo stary chciał ich wziąć na przetrzymanie. Tu Andrzej robi to samo. To on tu rozdaje karty

0

@macio_944 no jest rozbój, ale już wolę płacić te ~2k raty niż wynajmującemu, bo za parę lat, to będzie moje.

5

Ale te GIF-y z Hasbullą na messengerze są bekowe :D
Dobry wariat z niego

1

@JimMorrisonFCB czuć :D

0

@BorzyKrzys ja zawsze jakaś Ziaja, albo Nivea i zawsze jakieś ślady są
Spróbuję tego, w kulce czy w szpreju?

8

@Mns21 podbijanie ceny, gra na lepszy kontakt. Niech doi Madryt

1

@lucca87zdjecia jak zrobiłem to dla hardmind a nie Ciebie ;)
Obrzeża Wrocławia, psie pole, może Ci coś mówi, wylotówki na Poznań/Warszawę
Dawno nie sprawdzałem cen mieszkań, wiem że kolega kupuje teraz ~40 metrów, nowe osiedle, ale też na uboczu, to daje 432 tysiące, stan surowy z miejscem parkingowym na dworze

0

@hardmind był jeden mankament, o którym się dowiedzieliśmy po fakcie, a mianowicie gołębie "zadomowione" na szafie na balkonie, ale się z nimi uporaliśmy :)
No trafiło się jak ślepej kurze :)

4

@arkasathtez spoko, ale Wrocław to jednak top 3/5 najdroższych pod tym względem miast
Teraz za to mieszkanie, mogę spokojnie 450 tysięcy zawołać, minimum

6

@Objectivo ja chyba wygrałem los na loterii
Wrocław, 61m2, 361 tysięcy, umeblowane, przełom 2019/2020

1

@Danny Gaucho akurat mówiłem o sytuacji z pracy, ale w takich publicznych też się zdarza. Nie to że obserwuje, ale zazwyczaj są to osobne pomieszczenie i jak ja wchodzę to widzę, że ktoś wychodzi bez mycia
Trochę lipa, bo sutasz się z kimś x czasu i nagle przestajesz ;)

1

@Danny Gaucho ale ja sam mieszkam. O fuck...

0

Jak można wyjść z kibla i nie umyć rąk? Notorycznie widzę takie zachowania...

4

@P33ck wiek tu nie ma nic do rzeczy, jeśli ktoś jest idiotą.

1

@Coutinho007 Buenos Aires! ;D

7

@MarioVeB! A Ty z geografii?

0

@shinthps gdzie? Jak się nazywa gra?

2

@arasz1819 wiem, że chodzi o Grigorija, ale jest ich dwóch, wiec ktoś kto nie wie, mógłby pomyśleć, że chodzi o mistrza świata, Artioma, wiec fajnie jakbyś o tym wspomniał

3

@Janas11224 to raczej do @Redakcja takie pytanie

2

@masq co mówią urolodzy podczas operacji?

Odłóżmy jaja na bok

1

@MesQueUnClub_87 jak chrząstka w salcesonie

0

@Criss18Barca żona w ciąży, przestała pić to i spadek jest

0

@Hasszz sugerujesz się wczorajszym meczem? Z Benzema wygrali praktycznie Realowi tytuł we 2, to o czymś świadczy. 14 bramek, 6 asyst. Nie umiejszajmy, bo naprawdę gość robi im robotę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?