mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Sensible zwierzaki są zajebiste!
1
@paweldunajecfcb Grecja, jakąś wyspa spoko opcja
Blisko, widoki, pogoda, atmosfera TOP
5
@Hubsao dlatego powinieneś napisać pełnoletni a nie dorośli :D
0
@Criss18Barca jak nie wrócą Ruscy, to nie ma szans na Wrocław w finale
Żużel to specyficzny sport, wystarczy kontuzja jednego z liderów i zespół leży
Przykład Motoru, wypadł teraz Kubera na miesiąc i już teraz z Toruniem będzie ciężko. Hampel bez formy. Toruń to bierze
0
@tomek8756 u nas to jest jakiś inny stan umysłu, wielokrotnie widziałem tajniaków, z bronią na wierzchu, żeby pokazać kim on to nie jest
1
@ŁukaszNidzica @vangoor @maroon @Tasde
dziękuje za odpowiedzi
CCleanerem poczyściłem?
pobrałem Malwarebytes imi coś takiego znalazło PUP.Optional.BundleInstaller
myślęm że to mogło być przyczyną
0
Odpalam kompa, działa wszystko normalnie i po jakimś czasie zaczyna zamulać, opóźniona reakcja na jakieś działanie (kilku sekundowa). Restart komputera pomaga. Ktoś wie o co może chodzi?
3
@svensonFCB kiełbaska z grilla, keczup, plus pomidory z sosem czosnkowym, do tego Somersby
Częsty zestaw latem
2
Szybkie pytanie
Frytkownica beztłuszczowa, top?
Jaką polecacie tak do 300 zł
I ile się smaży taka jedną porcję frytek?
0
@Hubsao nie prawda, mają 8 pkt
Stal Mielec 5 pkt
0
@Crystal37 561.303
Chociaż nawet nie wiem co to :)
0
Ktoś się orientuje co z LKS Goczałkowice Zdrój się dzieje?
Jesienią 18 meczów, 12 zwycięstw, 5 remisów, 1 porażka
A teraz na wiosnę 7 meczów, 2 remisy, 5 porażek
Jakby ktoś się nie.orientowal, to drużyna Piszczka, w której gra
0
@GeneralXavi dla niego na pewno :)
1
@DonAndrzejos powinno być Arsenal 4 razy kolego
30
Ale mam satysfakcję jak jakikolwiek piłkarz strzela karnego jak dzisiaj Bruno i nie trafia. Biegnie, truchta, drobi, skacze przed tym strzałem jak panienka i na koniec nie trafia, no coś pięknego :)
Zamiast to podejść i normalnie uderzyć to pajacuja
1
@gumaz wiem że pewnie wyjdę na dziwaka, ale ja sobie lubię zrobić farsz na pierogi i taki sobie mały garnek zjeść, jak przed chwilą ;)
0
@Amigo_Blanco ale ja to wiem, tylko tam nagle nie wyrosną jak grzyby po deszczu inne zakłady pracy, które będę w stanie zatrudnić tyle osób
Gleb pod uprawę chyba też tam próżno szukać?
Czyli będzie bardzo duże niezadowolenie, na co masz rząd sobie raczej nie pozwoli
0
@barcadreed tylko ciekawe z czego ludzie tam będą żyć
1
@kuz no bo teraz F1 rządzi LR
A zarazy Harry
A tymczasem nasze Panie już 2-0
A grają z drużyną z którą w swojej historii jeszcze nie wygrały
3 mecze i 3 porażki, bilans bramkowy 0-6
Jeśli Flashscore nie kłamie ;)
3
Piłkarki Barcelony podejmują właśnie Wolfsburg w półfinale kobiecej LM
3 minuta i 1-0 dla naszych Pań :)
1
@pikass14 Anita Mazur, od zuzla :D
1
@Janiama to jest ten dzien
0-0
1
@batoon z tym zaraz to bym nie przesadzał, niektóre kobiety to po kilka godzin rodzą :)
3
@Munio kiedyś była tradycja, że chrzestny to rower kupował
Napisałeś 2kola plus rower/laptop, czyli coś koło 5k
Według mnie to bardzo, bardzo dużo
Może sam rower wystarczy, rowery teraz też drogie
3
@fart jak cicho? Ania wrzuciła na swoje social media, że uczy się hiszpańskiego :)
0
@Kamiloza91 ja narazie jestem spokojny
Atletico ma bardzo trudny terminarz, Sevillą, Bilbao, Real, RSSS
Betis ma finał PK, wiec tez może odpuszcza jakiś mecz
Sevillą albo gra z drużynami walczącymi o puchary albo o utrzymanie
Tu jeszcze każdy pogubi punkty i to nie raz
1
@Bykunn wcale nie musi być super standard, wszedłem na dwie strony, kilkanaście ogłoszeń, większość 2 z przodu
0
@Bykunn trochę się chyba z cenami zatrzymałeś ;)
Ja sam za kawalerkę 1000 dla.goscia płaciłem kilka lat temu
A że świeżych spraw, siostra kolegi właśnie wynajęła mieszkanie, 2200 dla nich, 350 czyns, plus 100 prąd powiedzmy
Mieszkanie 40 metrów, nowe, Wrocław
Za kawalerkę teraz też wołają koło 2k, a 1.5 to jest chyba standard
1
@Janiama dodalbym SPH i PK
0
@FCMichalo tak, 4 mecze, 2 porażki i 2 remisy Barcelony z Cadiz, bilans bramkowy 4-2 dla Cadiz