mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 wątpię żeby się zgodził, bo jednak swoje w żużlu już wygrał i pewnie ambicje ma żeby wskoczyć na stałe do GP, albo chociaż z dzika kartą wystartować jak w 2019 roku, gdzie zdobył 10 pkt i odpadł w półfinale ;)
0
@FCB24 byku, zawsze na rezerwie są albo juniorzy, albo zawodnik z tego kraju, w którym jest turniej.
W Pradze to będzie Jan Kvech np.
Przecież taki Smektala czy Pawlicki by Ci nie przyjechał siedzieć 3 godziny w parku maszyn, żeby MOZE raz wyjechać na tor.
0
@BeziteX wiem, że to jest że sobą połączone, ale chodziło mi o takie akcje jak ta, albo to klękanie przed meczami, zakładanie różowych opasek, malowanie sobie symboli na policzkach itd.
To jest zbędna polityka w sporcie i promowanie różnych idei, zupełnie niepotrzebnie.
0
@FCB24 z jednej strony tak, ale z drugiej, taki drugi rezerwowy jak wyjedzie chociaż raz na tor, to będzie dobrze. Wiec gest sam w sobie spoko, chociaż ja nie jestem zwolennikiem mieszania sportu z polityką
9
Wiecie co jest najlepsze? Teraz są zachwyty nad Realem, "co oni robią w tym sezonie" można niżej przeczytać. No są w finale LM, jak się tam dostali każdy wie. Może nie zawsze byli lepsi od rywala, ale w ostatecznym rozrachunku strzelili więcej bramek. Wygrali ligę, bez większego problemu. No i są zachwyty nad Benzema, Modriciem, Vinim. No zasłużenie, ale teraz dochodzimy do sedna, został im jeden najważniejszy mecz, który tak naprawdę rzuci światło na ten sezon. Kontrowersyjnie? Być może. Wygrają? Świetny sezon, SPH, Liga i LM. Najlepsza drużyna na świecie.
Przegrają? Wygrali tylko ligę, która była najsłabsza od lat. Przegrali PK. Do finału doszli na farcie.
To jest tylko jeden mecz, a dwa scenariusze jakże odmienne, ale realne.
Jak z Barceloną Valverde, gdzie szli jak burza, a w LM porażka z Liverpoolem i liga bez porażki, której się nie udało osiągnąć. Zabrakło tak nie wiele, a jakże odmienne spojrzenia zostają z tamtym sezonem
0
@Tobik237 właśnie się przeniosłem do njumobile, czyli defacto Orange
Mi właśnie było mało internetu w tym Plushu, jeszcze tak to pokręcone wszystko, wkurzyli mnie to zmieniam operatora
Teraz będzie 40 GB na dwa numery na pół roku
Potem 80 i po roku 120, wiec starczy
Oczywiście wszystko inne nielimitowane
48 zł za dwa numery, myślę że spoko
0
@Gappeq no i wchodzić w szczegóły każdej oferty i sprawdzać, jak ktoś życzliwy moze napisać z własnego doświadczenia
Aktualnie mam Plusha i niby 25 GB
A uja prawda, bo na to się składa 15 GB pakiet podstawowy, 10 na YT i TikTok i 5 GB na roaming krajowy coś tam coś tam
I jak przekroczysz pakiet podstawowy, to internet zwalnia, chociaż masz kilka GB na YT
Wiec nie takie proste to jak się wydaje na pierwszy rzut oka
1
Która sieć ma teraz najlepsza ofertę odnośnie internetu? W sensie najwięcej GB i dobry zasięg?
0
@Yoshimitsu22tego nikt się nie spodziewał!
3
@Medium zmieściły Ci się? :D
0
@Medium kupiłeś, jakbyś wziął, to za free ;d
0
@jeyx77x moralnego niepokoju ;d
1
Wiecznie się tu przewija tekst, że najgorszy jest wiatr, bo nawet jak jest ciepło, ale wieje, to jest zimno. Ok, sam tak nieraz pisałem, ale w taki dzień jak dziś, dziękuję za ten wiaterek, bo można jakoś normalnie funkcjonować. Oczywiście nie mówimy tu o huraganach ponad stu kilometrowych na godzinę :)
A już w lipcu/sierpniu jak będzie taka duchota, a nawet listek nie drgnie, to taki wiatr, będzie jak zbawienie
1
@adi7adi8 Iga Świątek robi rzeź niewiniątek
2
@takisobiektos Ty się pospieszyłes z komentarzem ;)
Nie ma za przekroczenie prędkości takiego mandatu
1000, albo 1500 i 8 pkt
@ranger3120 łączę się w bólu, ja ostatnio 1k i wspomniane 8pkt
9
@Janiama trochę przykre jak się czyta te wszystkie komentarze szydzące z Ciebie, gdzie naprawdę często fajnie piszesz o swoich spostrzeżeniach. Być może jest w nich nutka narcyzmu ale faktycznie znasz się na piłce jak mało kto na tej stronie i taki jest fakt. Niektórzy często teoretycznie polemizują, ale w tym sporcie praktyka i doświadczenie jest bardzo ważne.
Pewnie jest tu sporo osób których piecze tyłek, że pograłeś na wysokim poziomie, polapales kontakty, ustawiłeś sobie życie finansowe na robieniu tego co kochasz. Nie mówię że zazdroszczę, ale żałuję że mi się nie udało .
Dużo zdrowia życzę, może się uda kiedyś razem pokopać :)
0
@Kgorecki2500 tylko że za 40 lat to będą inne kwoty
Procent być może ten sam, ale kwoty pewnie znacznie wyższe
1
@zeko0 może oglądają jakieś powtórki co się stało, nie przesadzaj. Nie mają tv żeby zobaczyć jak Ty
6
@TheNekro94 Luka Modric imo
5
@matelkoveb i tak skończysz bez koszuli pewnie, więc śmiało :)
Możesz iść, będzie pasować.
15
@Comentateiro dymają nas bez mydła
0
@robsesh dużo osób poleca One Blade
Sam nie miałem, ale chyba kupię
Chcesz golić twarz czy całą głowę na łyso?
Ja łysy, miałem Philip series 3000 to tak średnio goliła
Aktualnie golę cały łeb Gillette mach 3 turbo, ostrzami, jest dużo lepiej nic tymi elektrycznymi
0
Używał ktoś Hascovir Control Max na opryszczkę, lek, który jest niby zapobiegający nawrotom. Kit czy hit?
0
@MesQueUnClub_87 ale słabo z jakością w takich urządzeniach
Zwłaszcza suszarka słabo suszy
0
@MesQueUnClub_87 oczywiście że nie ;)
1
@Nazio87 @jaras121 a jakieś konkretne modele może macie do polecenia?
@SteuerFreiMoney miele to już miliony monet :)
0
Witam serdecznie
Proszę LaBambe o polecenie jakiejś pralki i suszarki, najlepiej z jednej firmy, żeby były kompatybilne. Chce postawić jedno na drugie (co jest pewnie oczywiste:D). Jeśli chodzi po pojemność to myślę że tak 7-9 kg, ładowanie od frontu
Z góry dziękuję
1
@Freudysta to kolega @michal26 dobrze pisał, żeby na Słupsk stawiać ;)
O ja pierdziele, sprawdziłem wynik, 60-123 , a wcześniejsze dwa mecze przegrali :ooo
0
@Kurkmen już nie przesadzaj, jednego w Warszawie tak pilnowali i to w takiej liczbie, że nawet mysz by się nie prześlizgnęła
4
@BART97 https://memegenerator.net/instance/85544147/tadeusz-sznuk-ot-nie
-.-