0

Ostatni raz wrzucam. Ogromna prośba o wypełnienie ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej. Skierowana do ratowników medycznych lub pielęgniarzy. Bardzo dziękuję

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSes2amMEYuR9P3oSRSpJozP4FECR5g29-FdRz5lU4n0L_WEvQ/viewform?usp=sf_link

0

@Criss18Barca to trzeba usiąść na spokojnie

1

Witam serdecznie
Mamy tu ratowników medycznych albo pielęgniarzy? Wielka prośba, o wypełnienie ankiety, potrzebnej do magisterski. Będę bardzo wdzięczny

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSes2amMEYuR9P3oSRSpJozP4FECR5g29-FdRz5lU4n0L_WEvQ/viewform?usp=sf_link

0

Witam serdecznie
Mamy tu ratowników medycznych albo pielęgniarzy? Wielka prośba, o wypełnienie ankiety, potrzebnej do magisterski. Będę bardzo wdzięczny
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSes2amMEYuR9P3oSRSpJozP4FECR5g29-FdRz5lU4n0L_WEvQ/viewform?usp=sf_link

0

@Medium no marnuje konkretnie, to ja mając tą "paletkę" z 3 razy w życiu w ręce bym to skończył więcej razy niż ten ruskoniemiec

4

@xVENUMx Dior Sauvage

1

Ale że kibice Barcelony będą negować wybór Pedriego jako najlepszego zawodnika Barcy w tym sezonie to się nie spodziewałem

1

A teraz sobie wyobraźcie jakie jaja by były, jakby po informacjach, że Pique baluje z Puigiem, któryś z tej dwójki, miałby zapalenie migdałków :D

1

@Jestjakjest Polsat Sport extra

1

@Piorun w poszczególnych krajach Unii Europejskiej zadano obywatelom jedno i to samo pytanie, ile to jest 10x100 gram? I tylko w Polsce to jest litr. Wszędzie kilogram u nas litr ;)

To taki żart Kalamagi. Ale często słyszę jak ktoś mówi 100 gram na setkę ;)

0

@LS nawet byś nie był w stanie skojarzyć z kim mieszkasz :)
Żeby nie było, że gadam głupoty
https://m.olx.pl/d/oferta/prywatny-pokoj-dla-jednej-osoby-w-mieszkaniu-bez-wlasciciela-CID3-IDOfpTD.html

Apartament jak ta lala ;)

2

Wczoraj sobie z ciekawości przeglądałem oferty mieszkań do wynajmu we Wrocławiu. No ceny ładnie poszły w górę, ale najlepsze ogłoszenia od pośredników. Za kawalerkę:
-2500 zł dla wynajmującego,
- kaucja w wysokości miesiecznej raty wynajmu,
- jednorazowo dla biura nieruchomości miesięczna rata wynajmu plus 23%,
- czynsz i prąd około 500 zł

Czyli wbija sobie jakaś para po szkole do Wrocławia na studia, na dzień dobry 8k bo często jest płatne z góry. Tak wiem, to jest skrajny przypadek, ale jednak ładnie tam kogoś poniosło :)

A drugie ogłoszenie, wynająć można pokoju w mieszkaniu... Trzynastopokojowym :)

0

@Lisek no właśnie w tym tygodniu poprzedzającym mundial, nawet Polska chce na 16 listopada grać w Warszawie z Brazylią

0

@Guess patrząc na ceny materiałów, nie wiem czy takie szczęście :)

2

@MesQueUnClub96 aktualnie na flashscore piąty mecz mają z nami :)

Ale na sto procent dojdą towarzyskie mecze przed samym mundialem

0

@gumaz nigdy nie biorę znieczulenia, wiec dzień dobry :)

0

@Przemooooo95 to był 3 mecz już Snaxa, wcześniej wygrali z MOUZ i G2.
I jest tylko stand-inem na tym turnieju

1

@escarabajo mnie drażni już sam wygląd tego Tymka całego i mowa ciała. Gość myśli, że jest jakimś kozakiem, ma znajomości itp. a tak naprawdę to widać, że to gość z przerośniętym ego, który nic wielkiego nie pokazuje na boisku oprócz biegania. Już widzę jak po wczorajszym meczu pisze do jakiejś znanej celebrytki czy widziała jego asystę. Mega mnie irytują tacy ludzie

0

@Technik nie chodziło mi o czas, tylko zazwyczaj takie kompilacje zagrań trwają z 2-3 minuty, a Leo gra dzisiaj kapitalnie i ma sporo udanych zagrań

1

@Technik jak czekasz na kompilacje zagrań Leo z tego meczu tylko, to sobie zarezerwuj skromne 10 minut

2

Ale wzięła by sobie Argentyna na ten sparing chociaż uczestnika mundialu
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Przecież powiedział "kurwa", gdzie Wy tam puta widzieliście?

9

Naleśniki z nutellą i bananami? Podobnie jak Iga. Top!

4

@mekston w meczu Nadal - Auger-Aliasime
4 set, 2 gem, Nadal prowadził 40-0 i przegrał gema, przy swoim serwisie

2

@Medium amatorzy, przecież można użyć jednej, która będzie wystawać z dwóch stron :)

2

@AmigoBlancos według kogo ta jedenastka?
No trochę śmieszne, że jest Mbappe, który w kanadyjce ma 10 pkt, a nie ma Lewego, który zaszedł dalej i tych punktów uzbierał 16

I tu wychodzi ta cała medialność

0

@FCB24 sam sobie winien
Nie wiem co się z nim dzieje
W Warszawie, jedzie na drugim miejscu promujące awans do finału, ale nie, szarżuje, żeby wygrać, przez co spada na 3 pozycję i finał bez niego
Dzisiaj? Wybiera pole startowe, najlepsze drugie, on bierze pierwsze ;)

1

@Pawlak1992 przy stanie 40:0, 40:15 czy 40:30 musisz zdobyć jeszcze jeden punkt, żeby wygrać gema. A potem jak dochodzi 40:40 to grasz na przewagi, jak w siatkówce

0

Chyba dzisiaj nie będzie bardziej zmotywowanego piłkarza niż Salah. To jego zdjęcie jak schodzi w 2018 roku zapłakany mnie w tym uświadamia.
Tylko, żeby ta motywacja go dzisiaj nie zgubiła, bo czasami tak jest, że jak bardzo, bardzo chcesz, to nie wychodzi.

No i dalej twierdzę, że w przyrodzie równowaga musi być, także dzisiaj obstawiam zwycięstwo The Reds!

0

@Criss18Barca no bo akurat Zmarzlik-Janowski w tamtym sezonie to rywalizacja wzbudzająca wiele emocji, nawet u samych zawodników. Tam poza torem się dużo działo, o co Maciek miał pretensje do Bartka.

Tak, w sportach zimowych, masz rację, ale mi chodziło bardziej o takie drużynowe, jak właśnie ekstraliga, gdzie kilka drużyn straciło swoich liderów. A też nie ukrywajmy, Sparty nikt nie lubi, bo za ich przekręty i kombinacje nie da się ich dążyć sympatią, do tego Motor, i Toruń, mocni kandydaci do złota gdyby jeździli w najmocniejszych składach. Więc kto najbardziej zyskał? Stal ze Zmarzlikiem w składzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?