mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn no chyba trzeba liczyć na zrozumienie, ale taka sytuację chyba każdy zrozumie
Nie stresuj się, będzie dobrze :)
A jakby Ci z takiego powodu problemy robili, to będziesz chociaż wiedział z jakimi ludźmi masz do czynienia
0
Wydaje mi się, że przed sezonem było coś takiego, że jacyś analitycy/eksperci/naukowcy z jakiegoś algorytmu liczyli kto zostanie mistrzem w danej lidze, kto spadnie itp. jest ktoś w posiadaniu czegoś takiego może?
2
@paweldunajecfcb City, Liverpool, Chelsea, Arsenal
0
@FCB24 jak nie Woffy z to Lindgren :)
1
@macio_944 ja ostatnio za jedną podwójną chyba z 16 zł zapłaciłem, wiec pytam, bo jak za 2 pojedyncze 30 zł to się trzeba przerzucić na ziemniaki z jajkiem ;)
Moja żona jeszcze tyle wycina zawsze s tych piersi żyłek itp. że z podwójnej się robi pojedyncza :D
0
@macio_944 dwie pojedyńcze czy dwie podwójne?
1
@FCB24 możemy się zabawić w typera i spróbować pierwsza trójkę wskazać całego cyklu
1. Zmarzlik
2. Madsen
3. Woffinden
0
@Yoshi94 no w sumie to chyba o piwo najbardziej
1
@escarabajo ale tu nie chodzi o to, że piwo z biedronki czy Lidla, typu Carlsberg, Somersby, Heineken jest źle, tylko akurat przy tej promocji, można się domyślać, że jakość może być zaniżona.
Ojciec pracował kiedyś przy remontach biedronki, to zawsze powtarzał, żeby nie kupować tam alkoholu, resztą oo, ale alkoholu nie ruszać.
Nawet masz z tyłu na etykiecie tych piw:"wyprodukowano dla Biedronka"
Czyli inna partia produkcji niż normalnie.
0
@Gwyn niby fajna promocja, ale jakoś mam wątpliwości co do jakości towaru
2
@tomek8756 w sobotę jadę na wioskę pod Łódź, tam coś się porobi a wieczorem jakiś grill/ognisko
W niedzielę rano lecimy do Kazimierza Dolnego, wracamy w poniedziałek
We wtorek grill gdzieś na wałach we Wrocławiu się ogarnie
Oby pogoda byla
2
@Cwaniak4 powtórzę się, nie boje się swojej śmierci, tylko najbliższych
Rodziców, żony, braci itp. nie wyobrażam sobie życia bez nich, a wiem że kiedyś to nastąpi, niestety coraz częściej o tym myślę i strasznie mnie to dołuje
0
@Lola120 ale Ty jesteś kobieten ;)
@Kitek1640 ja się nie przytulałem
1
@Zoker Ty dziadu :D
Ale mogłeś nie psuć zabawy innym ;)
1
https://kurnik.pl/slowoku/?pdp5cj63k18tjef
Zapraszam do zabawy. Pierwsze słowo jak ktoś odgadnie to jest dobry :)
0
@ViscaBocian nie muruje, grają piękny, otwarty, widowiskowy futbol
Barcelony nie oglądałeś nigdy przeciwko autobusowi? Walisz głową w mur zazwyczaj
7
Wiadomo, że Villareal kopciuszek, wyeliminowali Bayern ku uciesze wielu, ale nie oszukujemy się. Liverpool z Bayernem by tu dzisiaj mogli dać podobne show co wczorajszy mecz. A tak niestety oglądamy kolejny autobus i nieporadność Villarealu, który kilku podań nie potrafi nawet wymienić
5
Niżej komentarz: "czego można się spodziewać po PO-PSL"
PiS, to wiadomo
Konfederacja i Lewica? Zaorać.
Kukiz? Sprzedał się Jarkowi.
No więc kto? Na kogo tu głosować?
Przecież to jest dramat. W tym państwie nigdy nie będzie dobrze, a wydaje mi się, że potencjał jest spory
0
@IronSanHybrid a ona ma nawet epizod w branży porno nie wiem czy wiecie :)
5
@SteuerFreiMoney przecież nie napisał że nie był 3 lata na urlopie, tylko 3 lata w domu na urlopie
A tak pewnie był na urlopie ale gdzieś indziej
2
@AmigoBlancos Przecież Real nadal ma klasowych zawodników. Obecnie jeden z 3 najlepszych bramkarzy świata, być może najlepszy napastnik, solidna obrona i doświadczona pomoc. Skoro taką kadrą, udało się wyeliminować dużo lepsze na papierze PSG, to nie widzę powodów, żeby nie wierzyć w zwycięstwo z City.
p.s to co powiedzieć o Villareal?
7
Ja zazwyczaj dość zachowawczo podchodzę do meczów, nigdy przed meczem nie dopisuje drużynie zwycięstwa itp. tak dzisiaj jestem dziwnie spokojny o City. Szczęście Realu w tej edycji LM się skończyło. Równowaga w przyrodzie musi być! 3-0 City dzisiaj
0
@AmigoBlancos czemu Real nic nie musi? A co oni kryzys mają? Kontuzje zdziesiątkowały drużynę? To półfinał LM, według wielu "znawców" najlepszego klubu świata, a ten tekst brzmi jak usprawiedliwianie nadchodzącego niepowodzenia.
1
@LS mózgu to już widzę że nie masz, ale masz internet, to sobie sprawdź
4
@LS co Ty pierdzielisz? Jest obowiązek do 18 roku
A co do tych wieśniaków to się skomentuje, bo widzę że szkoda czasu na dyskusję z takim prymitywem
2
@IronSanHybrid no, a jak ktoś ma 16 lat?
Obowiązek szkolny do 18 roku życia, ale już transportu do tej szkoły zapewnienia nie ma
Wiem bo sam jeździłem, miałem trochę lepsze połączenie
A aktualnie siostrze żony nawet zlikwidowali autobus z jej miejscowości i musieli ja dowozić codziennie i odbierać
0
@maroon pewnie bym nie chciał, ale patrząc przez pryzmat pandemii, ile firm upadło, ludzi straciło pracę, to chyba nie najgorszy wynik
4
@WisniaKala miałem typa w liceum, który nosił spodnie dresowe pod dżinsami, często cały dzień, bo wf mieliśmy na końcu.
0
@maroon chciałbym żeby moja firma miała zysk w pandemii ponad 150 mln złotych i żeby to były "nienajlepsze" wyniki :D
2
@Sau_Ron
Technika Modric
Wpływ KdB
Skuteczność KdB
Antycypacja KdB
Momenty Modric