mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ojciec5tkidzieci sam z siebie ten Avatar ustawiłeś, czy jakiś zakład przegrałeś? :D
0
@Kamiloza91 czemu Ederson?
0
@Bykunn nie chodzi mi konkretnie jako mus dla każdego, ale żeby to było bardziej przystępne, a nie że rata czy wynajem mieszkania pochłania około 50% pensji
1
@Bykunn to jest luksus, zgadza się, ale powinno być podstawowa potrzebą. Taka prawda, ale niestety żyjemy w takim kraju, że nawet posiadanie samochodu jest traktowane jako dobro luksusowe.
1
@OsamaDembele wiatr gondolą lekko buja, ona trzyma go za ...
Rękę
0
@EsteBlanco no jest kozak, ale on sam ma chyba taki styl, charakter, że nie zależy mu na tym, by o nim mówiono, że to wokół niego ma się wszystko obracać. Jako kibic Barcelony nic do niego nie mam, nigdy nie prowokował, nie faulował chamsko, nie wypowiadał się źle, nawet liczba jego kartek w całej karierze na to wskazuje.
No tylko ten skandal w reprezentacji
0
@EsteBlanco bezsensowny to jest tekst, że jest jednym z najlepszych w historii, jak sam wspomniałeś przez większość kariery nie był nawet kluczową postacią.
A i w te 111 spotkań, co mu brakuje do Leo, strzeli te 250 bramek?;)
4
@KrwawiaceoczyVEB ostatnio fajnego tweeta widziałem
Benzema strzelił w LaLiga 216 bramek. To bardzo dobry wynik. Gdy strzeli drugie tyle, to będzie mu brakować już tylko 40 do Messiego ;)
Być może liczby delikatnie przekłamane, ale maksymalnie o 5 bramek
0
@Przemek2323 ja wiem, że oglądalność, kasa itp. ale skoro inne drużyny grają w poniedziałek, to i jak my zagramy jeden mecz w sezonie to się nic nie stanie
0
@Foro no gdzie, odpoczywasz normalnie, żaden zwis
@Lautaro jak wyżej
@MatizxD ja taka piramidę też próbowałem dochodziłem do 10 nachwytem i wracałem od 10 w dół podchwytem, ale ostatnie 2-3 podciągnięcia to już nie dawałem rady
Ale jak dochodziłes do 12 serii, to jesteś dzikus fest
@Bezi serdecznie zapraszam i nie zapomnij się pochwalić później ;)
0
#sportowe#swiry
Wczoraj pisałem o challengu na drążku, aż dwóch chętnych się znalazło, @Przemekee i @jeyx77x ale może jeszcze się jacyś chętni znajdą ;)
Challenge polega na sprawdzeniu się na drążku w niepozornym treningu ;)
1 podciągnięcie, minuta przerwy
2 podciągnięcia, minuta przerwy
3 podciągnięcia, minuta przerwy
I tak dalej i tak dalej, potem się pochwalcie, do której serii doszliscie
Ja np. wczoraj doszedłem do 8 serii nachwytem i 8 podchwytem (doszedłem do 8 nachwytem, minuta przerwy i znów 1 podciągnięcie ale już podchwytem)
U szczytu formy robiłem po 10 serii
Mi zdecydowanie lepiej idzie podchwytem, wiec zawsze zaczynam od nachwytu
Pozdrawiam serdecznie ;)
4
@adi7adi8 mega irytujący typ
Najmądrzejszy, wszystko by zrobił lepiej
2
Tesz Tegen
Wgl co ten Wichniarek tu robi? Wywalili go z Polsatu?
0
Lenglet dzisiaj z bramką.
21
Nie ma różnego, bo bramkarz pokazał że piłki nie dotknął. Czego nie rozumiecie?
2
Coś już tam z trybun w stronę Pedriego leciało..
1
@Janiama 0-0
Może kiedyś to trafię
14
@Rust_Cohleno drążek musi być dość długi i sztywny, wiec Ty niestety odpadasz, sam rozumiesz :/
0
Są tu jakieś świry sportowe, które chciałyby się sprawdzić w challengu na drążku? Jak tak to zostawcie jakiś ślad po sobie, to napiszę o co kaman ;)
0
@Bruttal komu i za co?
0
A wszystko to wina Komorowskiego, szoguna kurla.
"Niech zmieni pracę, weźmie kredyt"
1
@Amigo_Blanco no i tu jest pies pogrzebany
Przecież na tym całym wsparciu dla kredytobiorców to pewnie skorzysta tyle co na nowym ładzie
1
@Janas11224 a czemu ja mam dopłacać do 500+, 13 i 14 emerytur i tak dalej? No takie życie.
0
@Faun nie tylko edukacja finansowa ;)
Rządom* Polaków*
4
@Faun jeżeli tak wysokie stopy zatrzymają inflację to spoko, niech będzie te 12-15%, ale kuzwa wtedy niech se zasrane banki zejdą trochę z marży. Kuźwa bierzesz kredyt z tymi bardzo niskimi stopami a i tak oddajesz dwa razy tyle. Dla porównania ktoś wrzucał ostatnio symulacje kredytu z Polski i Niemiec. To tam bierzesz 200k i oddajesz niecałe 300, u nas? Ponad 400
0
@Zoker no to masz w porządku wynajmującego, też takiego miałem, ale następnej osobie po nas już podniósł.
14
Sami oświeceni i odpowiedzialni co kredytu nie brali. Teraz się śmieją z głupich kredytobiorców. No bo przecież Wam koszt wynajmu mieszkania nie rośnie nie? Wszystko w górę, tylko za wynajem dalej tyle samo.
Płacę za 3 pokojowe mieszkanie ratę taka, jaka sobie wołają za wynajem kawalerki. Z tym, że za jakiś czas, to będzie moje. Nie płacze o wysokie stopy, chociaż ciężko przewidzieć takie sytuacje jakie miały miejsce w ostatnich dwóch latach. Nie wiem skąd w nas Polakach tyle nienawiści i jadu. A bo ten ma kredyt to niech teraz płaci, dobrze mu tak jak głupi (no głupi, a sam chciałeś tylko nie dostałeś albo nie masz szans dostać)
Zamiast się wspierać w tych pojebanych czasach, to tylko aby komuś dowalić.
0
Karius, Ulreich, Mendy
Co gość ma farta do takich bramek i baboli bramkarzy. Żeby na tym etapie, odpowiednio, finał, półfinał i ćwierćfinał LM takie prezenty dostawać to chyba większe szczęście niż na loterii trzeba mieć
Noo, jeszcze Donnarumma
2
@AmigoBlancos żeby się chłopaki zdążyli rozgrzać, bo przecież tam tak zimno, że dodatkowe 10 minut biegania powinno załatwić sprawę
1
@danio1899 jak z Salzburgiem*