3

@Criss18Barca jakość jest bardzo dobra

0

@IronSanHybrid ale że ku*** się będą na Stanowskim lansować to bym nie przypuszczał ;)

5

Radość po meczu, ale wszedłem na FB i post Chajzera mi ta radość odebrał.

"2022 rok. Europa. Bucza pod Kijowem. To zostawili po sobie rosjanie. Masowe groby. Ciała ze związanymi na plecach rękami. Cywile zamordowani na ulicach. Do tego splądrowane domy. Relacje o nieustających gwałtach. Ta wiadomość rozbiła mnie na kilka dni. W Mariupolu okupanci na zmianę gwałcili kobietę przez kilka dni na oczach jej 6-letniego syna. Kobieta zmarła, a włosy małego chłopca posiwiały. Ciężko znaleźć słowa, które mogą oddać obrzydzenie dla tych ludzi. Wróć. Jakich ludzi..."

Zwłaszcza ta informacja o tej kobiecie jest przerażająca
Czy to prawda, czy miejmy nadzieję jakiś fejk?

2

@VamoSBarca88 a co tu ciężkiego było, jak gość w niego strzelił ;)

4

Dembele z asystą, chociaż na flashscore jest narazie bramka bez asysty

2

Miał być komplet, a pokazali teraz że trochę ponad 77 tysiecy

0

@TheNekro94 o ile się Pudzian nie zdenerwuje i nie zacznie ich "łapać i rzucać" :D

1

@stone80 ja tam żużel :) o 17;30 IMME, bardzo dobra obsada

1

@daniel32778 nie trzeba być piekarzem, żeby stwierdzić że chleb jest niedobry. Profesjonaliści od dzieciaka trenują, od 4-5 roku życia, a gość ma ~15 gdzie w tym wieku się puka do dorosłej piłki jak jesteś kozak, a on nigdzie nie gra.
Może nawet wymiatać jak gra z kolegami, ale to co innego niż prawdziwy mecz. Potem taki przychodzi i jest 15 razy łapany na spalonym, bo nigdy nie grał na spalone.
Niech mu się wiedzie, przecież ja mu źle nie życzę, ale jestem realistą

0

@Encore ale to nie są tancerki, tylko podprowadzające :)

1

@Rewolucja123 a 18/19 to południe? Bo dla mnie to już wieczór.
Po drugie, dzisiaj grają drużyny, które grają w tygodniu w LM (oprócz pierwszego meczu Getafe z Mallorca). No i nasz mecz to hit kolejki, a hity zazwyczaj są rozgrywane w niedzielę o 21, żeby była oglądalność.
Co, ból tyłka, bo nie będziesz mógł obejrzeć czy co?

0

Wczoraj 3 razy chyba wrzucałem terminarz i za każdym razem było inaczej. Teraz już oficjalnie:
Meksyk-Polska 22 listopada, godzina 17:00, Stadium 974, Doha
Polska-Arabia Saudyjska, 26 listopada, godzina 14:00, Education City Stadium, Ar-Rajjan,
Polska-Argentyna,30 listopada, godzina 20:00, Stadium 974, Doha

2

@zodiak_10 the same, wchodzę na FB, artykuł z kim Polska może zagrać w 1/8
Jadę niżej a na Łączy nas piłka, przepraszają że się pospieszyli z terminarzem
Kuzwa jeszcze nie ma godzin meczów podanych oficjalnie, a oni już nas w 1/8 widzą ;)

5

@AnnaMarianna ja już jestem w związku małżeńskim, wiec nie mam takich sytuacji, ale jak się cofnę wstecz, to jeżeli mi zależało, to sam pisałem. Teraz mam szwagra młodszego, co sobie pisze z dziewczynami, jak są jakieś dłuższe przerwy w dialogu, to raczej tam większej chemii nie ma. Ja z moja kobieta na początku pisałem prawie non stop. Wiem że się czasy zmieniły, ale jak iskrzy to iskrzy.

1

@Adi123456789 no poszły i Twoje też pójdą, jak setek milionów chłopaków. Nie martw się, drugim Lewandowskim nie będziesz ;)
@prokofiew tak mi się wydaje, sam napisałeś, że znasz kogoś kto się interesuje kinem i jeździ na festiwale, to adekwatnie jak jego sensem jest piłka, to niech jeździ na jakieś większe imprezy itp.
No tak czy nie?
Ogólnie bez sensu dyskusja, bo chłopak ma z 15 lat, zaraz będzie musiał wybrać szkołę i co dalej robić w życiu i nie będzie wiedział (jak większość) a juz zna swój sens życia? W jego wieku też myślałem tylko o piłce, ale spokojnie, życie weryfikuje

9

@AnnaMarianna jeśli się zastanawiasz, czy napisać pierwsza, to się nie zastanawiaj. Co masz do stracenia? A może on myśli podobnie i żadne się pierwsze nie odezwie? Czasy gdzie to facet musi zrobić pierwszy krok minęły.
Ale nie pokazuj od razu, że Ci mega zależy, niech też się postara :)

3

@LambiPL powiedzmy sobie szczerze, nawet jak ma 15 lat i nigdzie nie gra, to szansa że zrobi karierę jest bardzo mała

0

@Adi123456789 dobra, to nie będę Cię dołował ;)
Powodzenia w takim razie, mam nadzieję, że jak już będziesz sławny, to mnie pierwszego pozdrowisz, swojego pierwszego "hejtera" :D

0

@Adi123456789 a odpiszesz na pytanie, czy będziesz wyskakiwał z Ronaldinho, dziećmi z Brazyli i jakimiś tekstami, które nie padły w dyskusji, bo gdzie ja niby napisałem że nie zostaniesz piłkarzem?
Po tym co piszesz, stwierdziłem że jesteś młody, trafiłem
Teraz stwierdzam, że nie grasz na wysokim poziomie, może się mylę
Grzecznie spytałem gdzie grasz to zacząłeś się bronić jakbym Cię zaatakował. Po co? Normalnie pytam bez spiny żadnej

0

@prokofiew no to jeśli byłby to jego sens życia, to by miał jakiś cel zapewne, chciał y coś tam wydziergać ekstra, a jeżeli jego sensem jest piłka, a gra w b klasie, gdzie biorą każdego jak leci, byleby miał dwie nogi i umiał biegać no to serio to jest sens życia? No gość jest młody i jeszcze nie poznał prawdziwego życia, a co dopiero mówić o jego sensie

1

@Adi123456789 no skoro to Twój sens życia, to pytam grzecznie gdzie grasz. Bo jeśli to Twój sens życia a grasz w b klasie, no to sory, ale słaby ten sens.

1

@Adi123456789 no to ciężko żeby w tym wieku mówić o sensie życia ;)
Dobrze, że się ruszasz, uprawiasz sport. Na jakim poziomie rozgrywkowym aktualnie jesteś? Junior? Czy już w seniorach grasz? Jaka liga, może zdradzisz nawet nazwę drużyny?

2

@Adi123456789 ile masz lat? Młody chyba jesteś. Z 20?

7

@Bykunn to jeżeli dobrze pamiętam, to właśnie takie były moje argumenty, dla których warto wziąć, a z którymi Ty dyskutowales ;)

No to dużo zdrowia dla Waszej trójki!

1

@Bykunn pozwolę się wtrącić z pewnym pytaniem z czystej ciekawości
Pamiętam że kiedyś o tym dyskutowaliśmy, pisałeś że Ty ślubu nie potrzebujesz, nie będziesz brał itp.
Co się zmieniło, że jednak wzięliście ślub?
Bo Twoja ówczesna narzeczona też nie chciała
Chyba dobrze pamiętam?

0

@DonAndrzejos z Meksykiem 22 listopada o 19 (wtorek)
Z Arabią 26 listopada o 13 (sobota)
Z Argentyną 30 listopada o 22 ( środa)

1

@JordiElNino na Boże Narodzenie jakoś

1

@Cule1234 "ale to nie Czesław Michniewicz wygrał eliminacje"
Sousa też nie, bo grupę wygrała Anglia. Co to jest za dzban

1

@ChampionLW Meksyk 22 listopada, wtorek, potem Arabia, 26 listopada, sobota i na koniec Argentyna, 30 listopada, środa

0

Ja wierzę, że wnioski zostały wyciągnięte i 2018 rok się nie powtórzy. W 2016 piękne EURO w naszym wykonaniu, dwa lata później ewidentnie coś nie zatrybiło. Może Nawałka przesadził z przygotowaniem, może za duży focus na przygotowanie fizyczne a nie stricte taktyczne pod rywala. W 2020 to chyba zlekceważyli Słowację i po pierwszym meczu już było praktycznie po zawodach. Być może jestem naiwny ale wierzę, że nie będzie kompromitacji, że Czesiu coś wymyśli. W końcu mamy jednego z najlepszych zawodników na świecie. Dla wielu ostatni Wielki turniej, będą chcieli się pokazać i zapisać w historii. Ja wierzę, najwyżej poraz kolejny się zawiodę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?