mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Survier ciężary...
8
No i szlag by to trafił. 27% z matmy.... Ech, 1 punkt!
2
@Hubsao ja mieszkałem obok rzeki i zima była wysoka woda i jak wracałem na chate wieczorem, to zasłaniałem ręką sobie widok tej rzeki i szybko biegłem przez most bo się bałem haha
0
@Janas11224 chciałoby się powiedzieć 40 lat minęło jak jeden dzień, ale niestety, musisz zasuwać :)
5
@jeyx77x najlepsze są komentarze fanboyow, że on już ma swoje lata i nic nikomu nie musi udowadniać, przy czym sam Ronaldo twierdzi zupełnie inaczej ;)
To tak jakby sami się orali, nie musi nic udowadniać=jest już dużo slabszy
9
@TheCaptainVeB żebyś się nie zdziwił kiedyś, jak Ci operator koparki, co rowy kopie, powie ile zarabia :)
2
@pt9 haha
Mam passata TDI
Jestem panem każdej wsi
Jak zajeżdżam nim pod kościół
Wszyscy mówią: "to jest gościu!"
Też sposób żeby być gościem ;D
5
@pt9 pro tip jak zmarnować rok czasu, żeby się przed kimś popisać, udając kogoś kim się nie jest? Brzmi nieźle :D
1
@maroon to już nie do mnie te pytania :)
0
@maroon jak widać, takich piłkarzy pewnie by się kilku, jak nie kilkunastu znalazlo
0
Angielskie media poinformowały, że w poniedziałek w północnym Londynie doszło do zatrzymania jednej z gwiazd Premier League pod zarzutem gwałtu na 20-letniej kobiecie. Piłkarz obecnie przebywa w areszcie. Ze względów prawnych nie ujawniono nazwiska zawodnika, jednak wiadomo, że chodzi o piłkarza zbliżającego się do 30-stki, grającego w Premier League i reprezentacji jednego z krajów, które zagrają na tegorocznym mundialu w Katarze.
Źródło fangol
Ktoś wie, o kogo może chodzić?
0
@Adao420 wiadomo gdzie się przeniesie?
11
Piotr Łysiak, kluczowy zawodnik i KAPITAN Kotwicy Kołobrzeg w sezonie 2021/22. Skończył mu się kontrakt. Co zrobił prezes klubu? Zaproponował nowy? Niee, zaproponował testy i udział w meczu kontrolnym
Polska myśl szkoleniowa :D
2
@Gappeq może i trochę tak, ale z drugiej strony, wypychane kieszenie telefonem, portfelem, kluczami, papierosami też dobrze nie wyglądają:)
1
@Yakoob i właśnie tu jest problem polskich piłkarzy, mentalność. Oni już myślą, se są panami życia, że je wygrali, że już nic nie muszą, podczas gdy taki Lewy trenuje cały czas, dąży do doskonałości, poprawia się w różnych aspektach, to takie typy jak Puchacz, czy Jóźwiak są temu zaprzeczeniem. Jeden próbuje zarywać do celebrytek/aktorek/piosenkarek. Drugi jakieś powiązania z patoinfluencerkami.
0
@Uukasz_93 we Wrocławiu jest to samo
0
@adi7adi8 Messi za plecami CR
Boki Mbappe i Neymar
Ale to by chodziło, tylko by nóżkę dokładał
1
@Comentateiro proponuje PSG
0
@MatizxD ja nie ćwiczę tak ostro jak Ty, ostatnio to już w ogóle mam problem żeby się zebrać i coś pomachać ;)
Ale powiem Ci, że jakby miał obok siebie takiego świra, z którym bm mógł podziałać, to by mi było łatwiej, szkoda że z Wrocławia nie jesteś :)
Powodzenia byq :D
1
@Janiama to teraz na zakupy do media expert, za każdą 6 dają 6 zł ^^
A z tym zachowaniem to dziwna sprawa, u mnie w szkole wszystkie dziewczyny praktycznie zawsze wzorowe miały
Twoja córka jak widać dobrze się uczy, to raczej też grzeczna musi być, bo to w parze idzie
Ale z drugiej strony, jakby trochę poszalala za młodu, to też dobrze jej wyjdzie ;)
Gratulacje
0
@TheNekro94 na to wychodzi, że za bardzo się starasz, przy czym druga strona niekoniecznie. To nigdy się dobrze nie kończy
0
@iniesta44 to jest znośnie*
0
Jest jakaś strona gdzie znajdę informacje o samolocie, który przed chwilą lądował we Wrocławiu? Sprawdzałem na stronie lotniska, na flyradar ale tam pokazują tylko komercyjne, a to był jakiś kolos wojskowy chyba, chciałbym się dowiedzieć dokładnie co to za model
34
@Criss18Barca bez szans
Przepaść by była jeśli chodzi o warunki fizyczne
Jak to sobie wyobrażasz? Dziecko vs dorośli faceci, którzy w głównej mierze opierają swoją grę w ekstraklasie właśnie na warunkach fizycznych
Młody by piłki nie powąchał, a i przy każdym kontakcie by miał bliski kontakt z murawą
11
@Comentateiro zwłaszcza że rekord to 40.2 w Polsce :)
2
@Fan2005 bzdury
Zazwyczaj godzina 16 to najgorętszy moment dnia, wszystko już rozgrzane. Może słońce już tak nie pali, ale nadal jest bardzo gorąco
0
Ostatnio matka zostawiła dziecko w aucie, a teraz to. WTF? Wygląda na patole, tyle dzieci
W czwartek (23.06) media poinformowały, że w jednym z domów w miejscowości Szabda w gminie Brodnica członkowie ekipy remontowej znaleźli zwłoki około 2-letniego dziecka w znacznym stanie rozkładu.
Do zdarzenia doszło wczoraj (23.06) około godziny 18:00. Wówczas członkowie ekipy remontowej chcąc rozpocząć pracę, znaleźli na łóżku ciało dziecka, po czym poinformowali o odkryciu właścicielkę domu. Kobieta zawiadomiła o zdarzeniu funkcjonariuszy policji.
Według nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy stacji RMF FM w związku ze sprawą zatrzymano ojca dziecka, który wcześniej wraz z żoną rzekomo wynajmował dom. Według ustaleń dziennikarzy stacji TVN24 matka dziecka obecnie przebywa w szpitalu w związku z porodem. Małżeństwo posiada jeszcze 5 dzieci w wieku od 2 do 7 lat.
4
@Sensible komentator jak gdyby nigdy nic, zero szydery, widać że przyzwyczajony do takich zagrań. Masochista :D
3
@AmigoBlancos dlatego śmieszy mnie, jak ktoś mówi, że piłkarz potrzebuje czasu, żeby się zaklimatyzować. Jesteś kozak to wszędzie grasz dobrze
0
@gumaz na moim kawalerskim nie było, obok były panieńskie wieczory to tam się zdarzyło, że przyszły, albo moi goście poszli tam
Ale jako tako panienek, striptizerek nie było ;)