0

@gumaz na moim kawalerskim nie było, obok były panieńskie wieczory to tam się zdarzyło, że przyszły, albo moi goście poszli tam
Ale jako tako panienek, striptizerek nie było ;)

2

@Kapitan hawk wydaje mi się, że Leo po alkoholu to się agresywny robi :D

2

@cris2706 żadna nowość. Ostatnio widziałem ofertę wynajmu pokoju w domu 13 pokojowym, 750 zł za pokój, standard tragiczny. Chyba 2 łazienki w tym domu na tyłu lokatorów. Inne to mikroapartamenty 10m2 max
Jeszcze inna oferta jaką widziałem, to wynajem na doby, to nawet nie był pokój, tylko jakby zamknięte pomieszczenie na balkonie, gdzie był tylko materac, typowo do spania, za 30 zł za dobę. Najgorsze w tym wszystkim, że są chętni na takie oferty

Żeby nie być gołosłownym
https://zapodaj.net/45eaf538e03fb.jpg.html
https://m.olx.pl/d/oferta/prywatny-pokoj-dla-jednej-osoby-w-mieszkaniu-bez-wlasciciela-CID3-IDOfpTD.html

3

Ale ludzi jest łatwo zmanipulować, straszne to jest
W pewnym momencie HP ktoś napisał, że to odtwarzane, masa komentarzy, żeby pokazali godzinę na zegarku, pokazali, za mało
Dowalanie się, bo ktoś się zapomniał przedstawić - ustawka
Następne telefony, każdy się przedstawił, za mało
Zaczął czytać jakieś komentarze z czatu live, za mało
Wszystko ustawione, zakłamane itp.
Pytanie, po co w takim razie to oglądają? To nie telewizja publiczna, która powinna być obiektywna. Założyli sobie swój kanał i robią co chcą, w jakiej formie chcą i tyle

2

@Janiama jesteśmy zjebanym narodem na kazdej płaszczyźnie
Są wartościowi ludzie, ale niestety znaczne większe stado baranów

2

Gość się trzyma wersji ustalonej już kilka lat temu, nie ma dowodów/ zarzutów, a połowa internetu myśli, że Czesław wstanie i powie "TAK, USTAWIALEM MECZE"
Co za dzbany

0

@VegetaPolska ale jaka cisza? Przecież on już się jasno wypowiedział na ten temat. Nie teraz, tylko jak został wybrany na selekcjonera i nie ma zamiaru do tego wracać.

2

@VegetaPolska ile razy jedno i to samo ma powtarzać?

6

@DaPidejpi próbuje znaleźć wytłumaczenie, że rutyna, praca, może jakieś problemy inne, ale chyba nie da się tego wytłumaczyć
Ale, że też nikt nie zauważył tego dziecka
Straszna tragedia, ale matce pewnie psycha siądzie

2

@skubi99 starsze zostawiła w przedszkolu, a młodsze zapomniała w żłobku zostawić. Wraca po pracy do auta a tam zwłoki..
Masakra

1

Półtora roczny chłopiec zmarł, po kilku godzinach spędzonych w aucie. Prawdopodobnie matka zapomniała zostawić dziecko w żłobku

WTF?

0

@Image Kane to sfera marzeń? Czy jest jakaś szansa na pozyskanie go?
Być może gdzieś coś negocjują, kogoś mają na oku mniej znanego, ale do czasu klepnięcia będą utrzymywać że Lewego nie puszczą. Ja tak to widzę

3

@Hosh osoba, która wchodzi na pasy, bez wcześniejszego rozeznania, czy jest to bezpieczne, to zwykły idiota i samobójca i to ta osoba jest odpowiedzialna za wypadek. Dochodząc do pasów, już kilka metrów przed się rozglądam i odwracam za siebie, czym daje znak kierowcy, że mam zamiar za chwilę przejść, a on ma czas na reakcję. Najgorsi, to jak faktycznie ktoś idzie i nagle sobie wchodzi na pasy bez podniesienia głowy, a często wlepiając wzrok w telefon. To nie GTA, że się zrespisz pod szpitalem.

0

Spokojnie, Bayern sobie kupi kogo chce, wynegocjują dobrą cenę i puszczą Lewego
Nie będą takimi Januszami jak my, gdzie po odejściu Neymara nas dymali wszyscy na hajs, bo wiedzieli, że mamy go sporo

Przynajmniej mam taką nadzieję, że tak będzie ;)

1

@Kapitan hawk ja bardziej pamietam, że zrobił typera LM na LR i się zawinął po fazie grupowej ;)

1

@bartekvisca no bo to on tam zaprawę mieszał :)
A co ma wiek do tego? Gość miał kasę i ją inwestował

1

Śmiga Wam internet z plusa dzisiaj? No u mnie tragedia, nie wiem czy to związane z tym, że zmieniam operatora i się mszczą, czy jakieś awarie sa

10

Jakże żałosne jest działanie PiSu. Ostatnio dużo mówi się o cenach paliw, marżach, dochodach itp. Co na to PiS? W radio reklamy, że marże paliwa, są liczone w groszach, a teraz na Fejsie, sponsorowany artykuł, że zysk Orlenu z produkcji i sprzedaży paliwa to tylko 18%, resztą pochodzi z innych działalności. Propaganda już nie tylko w TVP

1

@Sau_Ron typowe clickbaity
Ostatnio widziałem artykuł że Lewandowski poraz trzeci został ojcem i w końcu jest syn
Chodziło o Marcina Lewandowskiego :)

0

Migają mi artykuły gdzieś w necie typu "wakacyjna forma..."
Dzisiaj Salaha i Modricia
Kuźwa, goście jeszcze tydzień temu grali na najwyższym poziomie w piłkę, a oni wrzucają artykuł o wakacyjnej formie i są w szoku, że gość ma kaloryfer
No przecież w tydzień się nie spadną jak świnie.

0

@Kazragore znajdą się gagadki co twierdzą że tylko na pustaka i karne w Bayernie strzela :)

0

Nic dwa razy się nie zdarza? W pierwszym meczu, Walia na remis w 92 minucie, a dwie minuty później tracą gola i prowadzenie. Kilka dni później co się dzieje? To samo, w 92 na remis, dwie minuty później tracą gola ;)

31

Mówcie co chcecie, ale widać że Lewy to klasa światowa, właśnie po takich zagraniach. Dał dwie takie patelnie, że głowa mała, a taki Puchacz to robi 30 dośrodkowań z czego 5 może celnych.

0

@Bumerang po przepięknym widowisku, wielu wspaniałych okazjach, fantastycznych akcjach, stawiam 0-0

1

@Kitek1640 chodząc po górach, bierze się dłuższe, żeby wystawały z butów górskich, czyli takie na łydkę, unikasz tym sposobem obtarć

0

@Danny Gaucho to zalicza jeszcze raz :)

0

@michal26 no to życzę niezapomnianych emocji z happy endem ;)

0

@michal26 ja teraz na ligę chodzę pod dach, za dużo patologicznych obrazków na tej trybunie odkrytej widziałem
A na GP idę na sektor N, akurat na GP powinien być spokój :)

Co do meczu, no to jest jedna wielka zagadka. Jaki będzie tor? Czy jak z Lesznem, gdzie nie było ścigania bo chodziły pola 1 i 3, czy jak że Stala, gdzie dało się ścigać. Co z Maćkiem po upadku? Ważna postawa Kowalskiego, w juniorskim jakby 3 zdobył i później jeszcze dwa razy pokonał juniora gości, to może zadecydować o zwycięstwie. Co z naszym celebryta Taiem? To jest dopiero niewiadoma. Ostatnio u niego żużel schodzi na dalszy plan chyba. Dostał 3 letni kontrakt, wiec motywacji nie ma. Teraz jeszcze ten swój turniej robi, a zainteresowanie średnie.
Ja stawiam 46-44 dla Sparty, Mikkel nie ma szans zrobić tu dzisiaj powtórki sprzed tygodnia, ale mając na uwadze zeszłoroczny finał, to z Kubera trzymali wynik dla Motoru do 11 biegu bodajże, gdy się już wystrzelali z ZZ. Dzisiaj Motor jest mocniejszy, ma Drabika, który się będzie chciał pokazać i w dobrej formie Hampela, plus mocna juniorka.
Serce Sparta, głową Motor :)

1

@michal26 niestety dzisiaj nie
Na jakiś czas odpuszczam, żona już zbyt duży brzuszek ma, a zawsze razem chodzimy :)
Na GP się wybieram z ekipą

0

@michal26 wybierasz się na Olimpico?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?