mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MysticCat hipotetycznie
Mam mieszkanie na wynajem na kredyt. Rosną mi stopy procentowe. Wynajmujesz ode mnie mieszkanie. Podnoszę Ci opłatę za wynajem.
To dotykają Cię te stopy czy tylko inflacja?
2
@Emhyr przecież nie ma najmniejszych szans na powtórzenie wyniku z Belgią. Takie mecze się zdarzają raz na kilka lat. Nie jesteśmy jakimś San Marino. Śmieszy mnie ten strach przed dzisiejszym meczem. Jak przegrany różnica 3 bramek to będę w szoku. I nie piszę tego jako wielki kibic reprezentacji, optymistą itp. tylko staram się racjonalnie przeanalizować fakty :)
14
@cris2706 naprawdę trzeba być mega naiwnym myśląc, że Cię te podwyżki stóp procentowych nie dotykają w żadne sposób, a jeszcze na tym zarobisz ;)
0
@masq Oral b jakiś
2
@masq używam, polecam, bardzo dobrze wypłukuje to, co szczoteczka nie daje rady
Edit: mam aparat, jak kolega wyżej wspomniał
0
@michal26 stacje paliw najwięcej zarabiają nie na paliwie, ale na gastro, płynach do spryskiwaczy, napojach itp. na paliwie tak wiele nie zarabiają,
A jak będą wiele godzin strajkować, to pewnie coś zjedzą i się napiją ;)
No i jakby strajk poszedł na dużą skalę na całą Polskę, to spadek sprzedaży paliwa byłby spory i wtedy to odczułby Orlen
0
@Hubsao reakcja łańcuchowa, jak ktoś Cię obraża/oczernia to próbujesz się bronić
Jedni zaprosili na priv, a inni publicznie przedstawili swoje argumenty
5
@Transu96 nam się oczy otworzą, jak Tobie się zamkną dopiero :D
4
@Hubsao a mnie śmieszy kilka osób, które same często lubią wbić szpilkę komuś, sprowokować, podkręcić atmosferę, a potem piszą piękne, merytoryczne komentarze, o wzajemnym szacunku, jedności itp. a do szydery z kogoś to pierwsi
0
@Kozinho. To z tą Walia to też na farcie, bo przecież on nawet głowy nie podniósł, tam mi się wydaje że on to źle kopnął i taki taśtaś się turlał a akurat stał tam Kamiński :)
0
@FC1899Barca a co rozumiemy poprzez udane dośrodkowanie? Że piłka przeszła obronę, czy że padł gol po dośrodkowaniu?
2
@Janas11224 a moim zdaniem znowu na kadrze jest jak u babci na pączkach. Kilka lat temu blamaż z Danią w eliminacjach podziałał jak kubeł zimnej wody. Bo też już się poczuli jacy to oni mocni, zostali sprowadzeni na ziemię. Potem mundial, katastrofa, koniec z vlogami reprezentacji, bo ludzie krytykują że celebryci a nie piłkarze. Trochę ucichło, pograli, awans na MŚ i znowu się zaczynają filmiki na kanale, zabawa, najlepsze hotele, atrakcje żeby się nie nudzili przypadkiem. Do tego bardzo sympatyczny trener, który ma koleżeńskie relacje z wieloma piłkarzami, przynajmniej tak to wygląda.
Przypuszczam, że po tym meczu vloga już nie będzie, a i z Holandią będą gryźć trawę, bo hejt spory się wylał.
Proszę mnie źle nie zrozumieć, niech oni tam sobie siedzą w tych Hiltonach czy innych Arłamowach, niech sobie grają w golfa, mają prywatne koncerty czy co tam jeszcze, ale nie trzeba tego upubliczniać w myśl zasady "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".
0
@betonito guzik prawda
Zszedł potężny Tymoteusz Puchacz i się zaczęło
9
@macio_944 kilka niedociągnięć? A gdzie tu są dociągnięcia?
1
Pierwszy set słaby, tylko jeden gem, ale w drugim już powinno być lepiej
1
@Sulimo naleśniki z serem i polewą truskawkową
1
@aleksandrowielki bardzo dobrze napisane, też bym chciał żeby tak było, ale wiadomo jak to w naszym kraju
Przykład z wczoraj
Sprzedawałem koledze truskawki i spytałem czy to dla niego, czy dla siostry. Mówi że chyba sami zjedzą, ale że Artur (mąż siostry, policjant) pytał o moje truskawki. Zażartowałem, że teraz to truskawki, a jak mandat ostatnio dawali to nie pomógł (żart, bo gościa nigdy nawet na oczy nie widziałem) to się śmiał i odpisał mi coś takiego:
"Kiedyś miał mi załatwić wizytówkę od swojego kumpla z drogówki i na tym się skończyło. No takie wiesz powołanie się na niego żeby upomienie dali. Kiedyś tak się stosowało. Ale teraz już nie wiem czy się nie boją. Artur to blachę pokazuje i tyle"
Tak to działa niestety.
@Dejwol piękny, merytoryczny komentarz ;)
3
@aleksandrowielki no właśnie z tym przeszkoleniem bym nie przesadzał
Co chwilę latają po necie nowe filmiki z prób zatrzymania kogoś, jak się dwóch policjantów męczy
Są też filmiki, że sami siebie gazem spryskują itp.
Tutaj była przewaga liczebne tych debili, woleli nie ryzykować
Ja to jeszcze mam przed oczami inny, czarny scenariusz
No bo policjanci są w aucie, a bydło i tak mega agresywne, nie wiemy też, co było przed. Ale zakładając, że zaczęliby obezwładniać jednego z napastnikiem, co w sytuacji gdy ktoś by ich zaatakował od tyłu? Odebrał im broń, lub paralizator? Nie wiadomo czego się spodziewać po tej dziczy, która mogła być na jakiś psychotropach
14
@Medium a Ty jak idziesz z kumplem i Was grupka agresywnych gości atakuje, którzy mogą być naćpani, mieć jakiś nóż itp. to zgrywasz bohatera czy górę bierze zdrowy rozsądek? Narażać życie za 4 tysiące?
14
@Mroziu to poczytaj sobie jak się dla policjanta kończy użycie broni, a nie daj Boże by któregoś zastrzelił, to 25 lat od razu
Wiem, że w USA, by się nie cykali, ale my mamy chore przepisy
11
@lucca87 ale byli atakowani, nie zdziwię się, jak była tam kobieta, bo teraz bardzo dużo kobiet w dwuosobowych patrolach. Czekać, aż by im się do auta wbili?
Gaz? No ale nie byli w kupie, każdy osobno, a jeszcze nie wiem czy sami siebie by nie spryskali
Broń? Chyba żartujesz, zaraz by było nadużycie, bezpodstawne użycie itp. nie zapominaj w jakim chorym kraju żyjemy
32
@lucca87 a co mieli zrobić? Tamtych było więcej, wiec pewnie uciekli i czekali na wsparcie.
Mieli zacząć strzelać? Chyba wiadomo jakby to się dla nich skończyło
10
@Kgorecki2500 Ania widziała to inaczej
https://zapodaj.net/05f1473b05632.jpg.html
0
Siema rowerowe świry. Polecacie jakieś spodenki na rower? Dla osoby 50+, która tak w niedzielę zazwyczaj się wybiera na rower na 2-3 godzinki.
4
Robercik nie ma lekko
https://zapodaj.net/05f1473b05632.jpg.html
0
@kamilos1214 https://zapodaj.net/edd07115eecfa.jpg.html
Na tej sesji mocne 8/10
0
@FCB24 ale sama otoczka, sposób prezentacji zawodników, wybór pół startowych na duży plus
Ale olbrzymi minus to transmisje, a raczej ich brak
1
@FCB24 bez przesady
1
Tak wygląda, jakby Iga miała tę Cocę wciągnąć nosem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika