mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcin91fcb niekoniecznie, poprostu ma górze widać pierwsza cyfrę, a na dole drugą
3
@Transu96 paradoksalnie ta, która najbardziej przypomina mężczyznę, nie zasłania :D
0
@Karokilla jakimi frazesami? Podałem Ci prosty przykład, który olałaś, bo masz wywalone na facetów, ich uczucia i poglądy, liczysz się tylko Ty, typowa egoistka
1
@Karokilla nie ma sensu dyskutować nawet :)
@Bykunn poraz kolejny, tylko Wy macie rację, a kto myśli inaczej to idiota i jest w błędzie. Tragedia
Ja podałem jako przykład, że dwoje dorosłych ludzi decyduje się na dziecko, kobieta zachodzi w ciążę, ale p pewnym zasię stwierdza, że jednak nie chce tego dziecka, bo będzie gruba, będą rozstępy, nie będzie mogła się napić itd.
Idzie i usuwa dziecko, co z mężczyzną? Z jego uczuciami? Nie ważne, bo to jego przecież nie dotyczy według Was
A chcąc czy nie, aborcja dotyczy co najmniej 3 osób, kobiety, mężczyzny, dziecka i tego nie zmienisz, kazdy jest w ten proceder pośrednio "zamieszany"
2
@iniesis a gdzie ja coś takiego napisałem? Nigdzie
Skoro była na tyle dojrzała, by uprawiać seks, to i z macierzyństwem też sobie powinna poradzić. Poza tym to jest konsekwencja uprawiania seksu, chyba każdy jest świadomy jak to się może skończyć?
Tak samo jak wsiądziesz po pijaku za kółko, chyba znasz konsekwencje?
0
@Karokilla ale nie manipuluj koleżanko, przeczytaj tam kolejne zdanie
1
@iniesis lepiej usuwać wszystko jak leci, za koleją, bo wolność :)
1
@Karokilla nie pisałem że wbrew woli, tylko podjęli taką decyzję oboje :)
No właśnie, tu paradoks, goni paradoks, możemy sobie tak ta piłeczkę odbijać cały czas. Dlatego uważam, że tak jak było, było ok. Aborcja tylko w określonych przypadkach i tyle.
0
@Bobo25 od 6 tygodnia zaczyna bić serce, to już chyba można traktować jako "człowieczka"
Masz rację, że ostateczna decyzja powinna należeć do kobiety, ale co jak zrobi to np. bez wiedzy partnera? Wiadomo, że taki związek nie przetrwa
Ale do puenty, tak jak było kiedyś z aborcja było ok, nie wiem po co to zmieniać. Ja np. nie poprę aborcji na życzenie nigdy. Dla mnie to jest chore, ale szanuje Wasze zdanie
4
@Bobo25 "niech każdy żyje po swojemu"
Tylko nie dziecko, które do 10 tygodnia ciąży kobieta może sobie usunąć od tak? Ja nie mam prawa jej mówić co ma robić, bo to jej ciało, jej dziecko, jej życie. Każdy niech decyduje za siebie, a czemu ona ma decydować za to dziecko? A co z ojcem? Przecież on też się przyczynił do poczęcia. Co z sytuacją kiedy on chce tego dziecka a kobieta nie? Zakładając, że oboje świadomie się na to dziecko godzili, ale nagle jej coś odwaliło?
0
@Jagr z kolei rok temu czy tam dwa, Curzytek dostał sprzęt Woffindena w Gorzowie i niemal wygrał bieg, upadając na ostatnim łuku wyścigu, bo nie opanował mocy sprzętu
0
@bartekvisca w speedwayu z 70 procent to sprzęt, a reszta to umiejętności itp. moim zdaniem
Teoretycznie pojemność silnika, moc ma każdy taka sama, ale to jest tak złożony sport, tyle różnych aspektów wpływa na wynik, że to szok
0
@Uukasz_93 @VandaI ja narazie bym się wstrzymał do oficjalki, aż podadzą kwotę, a nie plotki mediów. Teraz 130 mln za 2, wtedy było za 1 l, także jest progress :)
Nawet jak nie wypali, to i tak Alemany robi dobrą robotę i jedna wtopa tego nie zmieni
0
@VandaI nie odpowiem Ci, bo nie widziałem chyba nawet 15 minut w jego wykonaniu
Zwyczajnie nie oglądałem Leeds nigdy :)
Być może masz rację, ale na takie wnioski, osądy itp. to przyjdzie czas, może akurat chłopaki będą przez najbliższe lata naszymi motorami napędowymi :)
No ale powiedziałbyś że Cou z czy Griezmann, którzy w swoich klubach, zanim tu dołączyli będą grali taki piach? Raczej nie. Teoretycznie te transfery były dobre, ale boisko zwyryfikowalo
10
@Uukasz_93 @FCB_dimiC gość jeszcze nawet nie jest zawodnikiem Barcelony, a już Was nie przekonuje
LR w pigułce ;)
0
@Criss18Barca no to trochę źle napisałeś, aktualny a nie najbliższy
W tym roku Motor będzie bezkonkurencyjny
Włókniarza się teraz trochę ogarnął, bo w końcu Miśkowiak zaczął jechać, Jeppesen, Smektała i Lindgren są zbyt nierówni, żeby walczyć o złoto
0
@Criss18Barca z tym żużlem to chyba trochę Cię poniosło, jak nawet nie wiesz jakie składy będą :)
2
Ależ finisz w TdF. Uciekający złapany na ostatnich metrach :)
Pogacar też na ostatnich metrach wygrywa finisz
0
@pato1234 każdy, obiektywny, znający się na futbolu kibic przyzna, że Messi jest/był lepszy od Ronaldo
0
@dziaraka zakład pogrzebowy, któremu się to zdarzyło, wydał oświadczenie że niby trumna była pusta :D
6
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11921421#comment-11921421
@JimMorrisonFCB wczoraj Ty, dzisiaj ja
Zgubiłem kartę płatniczą, nic nie świadomy wróciłem do domu, zjadłem kebsa (miejsce zguby), no i poszedłem na popołudniowa drzemkę. Budzę się po około 2 godzinach, szykuje do wyjścia i....nie mam karty. 10 minut szukania, nie ma. Wchodzę na konto, brak żadnych transakcji. Lecę do kebsa spytać i była. Pani znalazła i oddała
Także wiara w ludzkość przywrócona poraz kolejny :D
0
@panczo też mi się wydaje, że to od małej ilości snu, bo ostatnio późno chodzę spać, a wcześnie wstaje, ale głupie uczucie, normalnie jak na bombie :D
2
Jak Wam mija poranek? Jak samopoczucie? Ja się czuję jakbym był naje@#$_ a nic nie piłem. Normalnie rano wstałem, śniadanie, rowerem do pracy i jakoś chwilę przed rozpoczęciem roboty o 7 jakoś tak mnie sieklo, kręci mi się w głowie, zataczam się, brak sił, no typowo jakbym walnął z 200 pysznej soplicy pigwowej na strzała
0
@Unique powodzenia, że Ci się urodzi idealnie jak masz zapisane w karcie ciąży :)
0
@Medium factos ¯\_(ツ)_/¯
1
@FCB24 wcale nie, skoro Real mógł wygrać, grając taka kaszanę i to praktycznie bez wzmocnień kadrowych to i my możemy ;)
3
@BorzyKrzys hahaha, to mi się przy okazji przypomniała też sytuacja za juniora
Graliśmy mecz i nasz najlepszy obrońca dostał zadanie specjalne, indywidualne krycie najlepszego zawodnika rywala. Za kare miał ileś tam pompek robić na treningu jakby strzelił gola. No i strzelił właśnie gdzieś z okolic koła na środku boiska, przelobował nam bramkarza. Zero winy praktycznie obrońcy, a i tak musiał pompować :)
Nie był zbytnio zadowolony
1
@Kgorecki2500 ale jestem pozytywnie zaskoczony reakcja LR
Myślałem, że zaraz będą komentarze typu "trzeba być debilem, żeby nie zdać matury" itp. a tu zupełnie odwrotnie
Brawo LR, tak trzymać! ❤️
0
@heniusss hahahahaha no to ładnie :)
0
@Emhyr kuźwa chłopaki, ja żartowałem
1 punkt to 2 %, wiec 29% to wciąż mało
I teraz nie wiem, czy to wyższa szkoła bejta, że mnie teraz trolujecie czy co :)