- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1551 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1551 Culés
4
Btw. Pamiętam, jak taki treneiro lokalny za lob na bramkarzu albo nawet za próbę lobowania, kazał wyp... piłkę poza stadion. Kara za lekceważenie bramkarza xDDD i chłopy biegały, bo krzokach szukać piłki. Zawsze to bawiło. Albo brał piłkę "pokaże wam chłopaki, jak to się robi" i robił to gorzej od nich xDD
0
@BorzyKrzys Motto tego trenera? Może na boisku dostaniemy 1,2 lub 5 do 0, ale wygramy kulturą!
6
@Ojciec5tkidzieci "Arturo, co Ty kur... kulejesz. Rozbiegasz to". Chlop rozerwana torebka stawowa i pęknięta kosc śródstopia.
3
@BorzyKrzys hahaha, to mi się przy okazji przypomniała też sytuacja za juniora
Graliśmy mecz i nasz najlepszy obrońca dostał zadanie specjalne, indywidualne krycie najlepszego zawodnika rywala. Za kare miał ileś tam pompek robić na treningu jakby strzelił gola. No i strzelił właśnie gdzieś z okolic koła na środku boiska, przelobował nam bramkarza. Zero winy praktycznie obrońcy, a i tak musiał pompować :)
Nie był zbytnio zadowolony
1
@BorzyKrzys Życia uczysz się na boiskach A,B-Klasy,w jakiejś La Liga to panienki same,co się przewracają od podmuchu wiatru
1
@Luciano99 Dokładnie, bez wódeczki nie ma piłeczki
0
@BorzyKrzys To u mnie za małolata mieliśmy trening na hali i ćwiczyliśmy sobie przewrotki na materacach. Treneiro podchodzi i mówi „Kuuuuuurła chłopaki, ja wam pokaże jak to to robi”.
Pierwsza próba - nie trafił czysto w piłkę, wiec no powtórzyć trzeba.
Druga próba - gościowi się zawinęła ręka, zaczął wyć z bólu, pozniej okazało się ze złamana i już nigdy nie wrócił do trenowania mojej drużyny xdd