La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

1

To jeszcze ja sobie pozwolę skomentować wczorajsze mecze.
Zacznę od Argentyny. Brakowało mi chyba od kilku lat nieprzespanych nocy, kiedy to człowiek wstawał oglądać Gortata czy inną Radwańską w turniejach na innych kontynentach:D i z "braku laku" zaczął oglądać kadry w Ameryce Południowej. Argentynę z meczu na mecz, z miesiąca na miesiąc oglądało się coraz przyjemniej. Tak w Eliminacjach jak również w Copa. W Copa Brazylia zaczęła "magicznie", a Argentyna niemrawo, ale z każdą następną kolejką było na odwrót. Brazylia coraz słabiej, zaś Argentyna... sami wiecie. Zastanawiało mnie jak sobie poradzą z topowymi drużynami europejskimi, bo uważam, że na chwilę obecną swój kontynent już zjedli. Czy Włochy zagrałyby lepiej z Verattim, Ciro czy Berardim? Nie wiem, ale wczoraj byli jak dzieci we mgle. W każdym aspekcie Argentyna ich zjadła. 90 minut na pełnych obrotach, szybko agresywnie i z powerem. Do tego to już chyba będzie z trzeci rok, że Leo wygląda jak zupełnie inny gość niż ten klubowy Leo. Jeśli on wejdzie tak z buta w nowy sezon we Francji, to da nam jeszcze dużo radości. A przecież Dybala, Alvarez, Gonzalez weszli tylko "na chwilę" wczoraj. Potencjał jest spory. Namieszają na MŚ mam nadzieję.

Teraz nasz mecz. Wyśmiewałem Tymcia, że nawet na ławkę się nie łapie w Niemczech. Trabzonspor podał mu pomocną dłoń. Myślę lider, fajne nazwiska w składzie, chcą Tymka? Fajnie. No i coś tam grał w Turcji. Zdobył mistrza. Przyjeżdża na kadrę... i jest stary dobry Tymcio. Zaliczył asystę, ok. Tuż przed zejściem. Jednak poza tym tragedia. Plackiem jak był tak i jest. Każde dośrodkowanie w najbliższego obrońcę. Chłop znowu się nie załapię do potężnego Unionu. Mam nadzieję, że Zalewski szybko wyjaśni naszą lewą stronę., na lata...
No i dodam, że Kamiński to będzie kawał zawodnika. Świetne wejście wczoraj, miło się na niego patrzy.

1

@escarabajo mnie drażni już sam wygląd tego Tymka całego i mowa ciała. Gość myśli, że jest jakimś kozakiem, ma znajomości itp. a tak naprawdę to widać, że to gość z przerośniętym ego, który nic wielkiego nie pokazuje na boisku oprócz biegania. Już widzę jak po wczorajszym meczu pisze do jakiejś znanej celebrytki czy widziała jego asystę. Mega mnie irytują tacy ludzie

1

@mrboom abstrahuje od tego kto jaki jest w życiu prywatnym, bo ich nie znam, ale Tymek poza bieganiem jak dotąd jest zwykłą mizerią:)
Chociaż rozumiem o czym piszesz. Zgadzam się, że tam ego jest znacznie wyżej niż powinno:D

1

@escarabajo poczekajmy na mecz z Belgią. Zobaczymy co wtedy pokaże. Raz graliśmy z rezerwami Walii dwa nic wielkiego Puchacz nie pokazał. No dobra dał asystę. Gość jest mega słaby, no ale jak Michniewicz na niego stawia pomimo fatalnego sezonu to trzeba dać mu szanse.

2

@Klaudiaa8 Właśnie to napisałem, gość jest zwykłym plackiem. Miałem nadzieję, że w tej Turcji skoro grał to trochę się poprawił, ale jednak nie. Nie wierzę, że pokaże więcej z Belgami. Inaczej. Mam nadzieję, że nie zagra z Belgami:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?