3

@Wilczeq nie muszą, nie ma.nakazu powrotu, jest zakaz opuszczania

3

@IronSanHybrid kiedyś w niebieskiej paczce były! :)

0

@Medium a rozwalił sobie ten głupi ryj?

59

UEFA teraz: nie mieszajmy sportu z polityką
Tez UEFA: zabrania kibicom wejścia na stadion w koszulce Henrikha Mkhitaryana na finał LE w Baku

Podwójne standardy, kolejna hipokryzja tej gównianej organizacji

1

@tobiasson92 takie rzeczy to tylko Rosja może robić bez konsekwencji
My byśmy tak zrobili, to bankowo by nas zaatakował

0

@osa91 kurcze, ktoś wczoraj wrzucał, ale nie pamiętam
Sporo alkoholi było na pewno

2

@Roni/VEB już dzisiaj w TVP? :D

9

@Deviler się śmiejesz, a ktoś wrzucał post, że Gaben, ten od steama zapowiedział, że zbanuje ruskich w csgo i docie, ale nie wiem czy to nie był fake

0

@Barca1922 masz rację, nie ma co ich wyrzucać. Jak tak im wstyd za prezydenta, to powinni sami zrezygnować, wtedy by pokazali że mają jaja, klasę i szacunek

2

@lukaszbarca15 masz może jakieś zdjęcie? Jestem ciekaw jak to na pylonie wyglądało, bo tam miejsca na 3 cyfry są ;)

3

@Przemek2323 piwo to jego paliwo :D

0

@The_Man za chwilę

7

Jeszcze nie dawno, większość klubów w losowaniu chciała trafić na Barcelonę, bo łatwy dwumecz. Dzisiaj to się chyba wszyscy modlą, żeby tylko na Barcelonę nie trafić, jak za dawnych czasów. Fajnie, że zaczynamy pomału wracać na właściwe tory. Szybciej niż myślałem, udało się ogarnąć ten burdel. Vamos!

1

@Yoshi94 no i na tym właśnie polegają sankcje, uderzają w obywateli, żeby doszło do buntu itp. tylko wiadomo jak w Rosji sobie z tym radzą :(

0

@poskus gry komputerowe, w które gra wielu ruskich

0

@takisobiektos ale kolega wyżej napisał, że miasto w którym stacjonuje katarski klub, wiec chyba jednak doczytał ;)

1

@AllBundy może wnuczek dzwonił, że miał wypadek i kolega przyjdzie po pieniądze?

2

@Vebrol a co na tym zyskuje PSG? Nie grają na ich stadionie, zyskuje bardziej miasto a nie PSG, no ale mogę się mylić. Chyba że coś wiesz więcej to chętnie poczytam

2

@PaPo zwłaszcza, że w klubach nie grają tylko Rosjanie
Ciężko temat ogólnie, ale żeby więcej osób zabolało, to chyba kluby też należałoby wywalić

8

@AdamaTraore Przecież Ty jak czołg jesteś, nie pękaj Adama

0

@PaPo 5.80-5.90 Wrocław

3

@BART97 co Cię dziwi? Tez mogłeś fakultety robić :)

22

@deyna2018 domyśl się

0

@Yoshi94 mentalnie i duchowo :)
A jak przyjadą i trzeba będzie im dać jeść, ubranie i pracę, to wtedy pokażą swoje prawdziwe oblicze i pomoc
Nie mówię że wszyscy, ale będą tacy ludzie i to nie mało

1

@JonSnow spokojnie byku, dzisiaj, max jutro będzie dostawa, to sobie zatankujesz

2

@D10SLEO jak się podda, to go pociągną do odpowiedzialności, bo to będzie oznaczało jego upadek i słabość, ale jeśli się nie podda i zajmie Ukrainę to nikt mu nic nie zrobi, bo się będą bali

4

@masq wydaje mi się, że nie ma się czego wstydzić, ale mogę się mylić

1

@ClassicRock też tak uważam :D
@DanielVeB +1
Mam nadzieję, ze chociaż Wam te flagi pasują na profilu :)
@Kinginiesta to jest teraz modne, taki trend, a ja nie lubię jak ktoś coś robi na pokaz, bo inni też to robią. Mniej więcej kojarzę tych ludzi i to jest większość hipokryzja, bo za chwilę może będzie trzeba tym ludziom jakoś pomóc, to pewnie palcem nie kiwną, ale flagę sobie ustawi. Takie moje zdanie, przecież nikomu nic nie narzucam

1

@kaamil1910 no i git, po coś te opcje są ;)
A ja pozdrawiam serdecznie

1

@koziar teraz tych nikt nie ustawia, tamci też lecieli
@wojopancer skoro mi się wyświetla na tablicy, to chyba mnie dotyczy
Czy ja napisałem, że nie mogą tego robić? Problemy z czytaniem ze zrozumieniem czy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?