mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 to powiedz że już masz i dziękujesz
Powinni dać Ci spokój
2
@PatrychoO @Ojciec5tkidzieci w porządku chłopak
1
@norbi77 nie moja wina, że krew nie spływa do pingwina :DDDDDDD
0
@msmsms fakt, nie opinia
8
@kaamil1910 a popielniczka po francusku?
- petytuleżą
5
@Danny Gaucho mam to samo
4 pogrzeby, w tym 3 bliskich osób
Poronienie żony, uśpienie psa, nowotwór teścia
I to wszystko w pierwsze 4 miesiące roku
0
@barcadreed w swoim życiu nie spaliłem nawet jednej fajki całej
Kilka razy próbowałem po alkoholu, zaciągnąłem się, pokaszlałem i tyle
28 lat
4
@Kgorecki2500 i tez komentujesz: " eee, słabo w tym roku, nie postarali się"? :D
0
@Transu96 podobnie, w sylwestra sobie strzelę małpkę
6
@domin1515 gdzie go na lewe skrzydło, jak on ma lewą nogę tylko do wsiadania do autobusu
3
@kamiVeB w sumie dostałem nowe korki na gwiazdkę, to mógłbym w końcu je rozkopać. @Xavi odezwij się priv to dogadamy szczegóły
2
https://zapodaj.net/ea34220e25fd3.jpg.html
Kibice nie zapominają
0
@marcinK0000 https://zapodaj.net/ea34220e25fd3.jpg.html
Ploty, wiec luz Marcin
Ale racja, gość ma fajne CV, a gra nigdzie zbytnio nie powala
1
@IronSanHybrid ale ja w takich sytuacjach zazwyczaj używam.innej składni
Przykładowo: roast Trumpa i żart od Snoop Doga, coś w tym stylu :)
0
@IronSanHybrid chyba roascie będzie poprawnie ;)
5
@bolinho89 jako ojciec chrzestny, powiesz jaka sytuacja, przecież nie popełniasz przestępstwa. Wszystko w dobrej intencji.
1
@bolinho89 powiedz że zabierasz małego do kina/na wycieczkę, a weź go do specjalisty
3
@zmiter912576 a co by sąsiadom kot przeszkadzał, który praktycznie cały czas siedzi w domu?
Pierwsze słyszę takie coś
0
@tomek8756 nikt nie pytał
1
@Comfortable_ możemy konkurować, oba słabe ;D
8
Chcecie suchara na dobranoc? Nie? A to i tak Wam napisze ;)
Ile zębów ma dentysta?
Sto ma to logiczne
0
@BombowiecKrawczyk a co Ty ;)
@Nazio87 ja nie przepadam, ale kiełbasę czy kabanoski sobie czasem zgrzeje :)
0
@Nazio87 ja dzisiaj dwie godziny po lesie z psami latałem za dzikami :)
1
@Gosciuu na świętego Dygdy
1
@Comentateiro ale sobota niedziela ma być zimno i też ma popadać śnieg, wiec jest szansa na białe święta
0
@dasouzar11 za łepka jak grałem na stoperze, to ojciec mówił że gram jak profesor Baresi, że niby tak od niechcenia, ospale, a i tak zawsze skasowałem akcje
1
@Rust_Cohle sprytna żona, jeden cios i 4 rany kłute
Ale nie o to chodzi, lep dalej pierogi bo znowu Cię dziabnie
0
Miał ktoś z Was jakąś styczność z akupunkturą i chciałby się podzielić wrażeniami? Korzystaliście, pomogło coś, czy kasa w błoto?
8
Wczoraj była 3. rocznica tego wydarzenia. Nie do pomyślenia, że coś takiego wydarzyło się naprawdę ;)
https://zapodaj.net/24e3a13104aaa.jpg.html
0
@Huck chłopaki nie płaczą ;)
Jarosław Psikuta