1

@ranger3120 to powiedz że już masz i dziękujesz
Powinni dać Ci spokój

2

@PatrychoO @Ojciec5tkidzieci w porządku chłopak

1

@norbi77 nie moja wina, że krew nie spływa do pingwina :DDDDDDD

0

@msmsms fakt, nie opinia

8

@kaamil1910 a popielniczka po francusku?
- petytuleżą

5

@Danny Gaucho mam to samo
4 pogrzeby, w tym 3 bliskich osób
Poronienie żony, uśpienie psa, nowotwór teścia
I to wszystko w pierwsze 4 miesiące roku

0

@barcadreed w swoim życiu nie spaliłem nawet jednej fajki całej
Kilka razy próbowałem po alkoholu, zaciągnąłem się, pokaszlałem i tyle
28 lat

4

@Kgorecki2500 i tez komentujesz: " eee, słabo w tym roku, nie postarali się"? :D

0

@Transu96 podobnie, w sylwestra sobie strzelę małpkę

6

@domin1515 gdzie go na lewe skrzydło, jak on ma lewą nogę tylko do wsiadania do autobusu

3

@kamiVeB w sumie dostałem nowe korki na gwiazdkę, to mógłbym w końcu je rozkopać. @Xavi odezwij się priv to dogadamy szczegóły

2

0

@marcinK0000 https://zapodaj.net/ea34220e25fd3.jpg.html
Ploty, wiec luz Marcin
Ale racja, gość ma fajne CV, a gra nigdzie zbytnio nie powala

1

@IronSanHybrid ale ja w takich sytuacjach zazwyczaj używam.innej składni
Przykładowo: roast Trumpa i żart od Snoop Doga, coś w tym stylu :)

0

@IronSanHybrid chyba roascie będzie poprawnie ;)

5

@bolinho89 jako ojciec chrzestny, powiesz jaka sytuacja, przecież nie popełniasz przestępstwa. Wszystko w dobrej intencji.

1

@bolinho89 powiedz że zabierasz małego do kina/na wycieczkę, a weź go do specjalisty

3

@zmiter912576 a co by sąsiadom kot przeszkadzał, który praktycznie cały czas siedzi w domu?
Pierwsze słyszę takie coś

0

@tomek8756 nikt nie pytał

1

@Comfortable_ możemy konkurować, oba słabe ;D

8

Chcecie suchara na dobranoc? Nie? A to i tak Wam napisze ;)

Ile zębów ma dentysta?
Sto ma to logiczne

0

@BombowiecKrawczyk a co Ty ;)
@Nazio87 ja nie przepadam, ale kiełbasę czy kabanoski sobie czasem zgrzeje :)

0

@Nazio87 ja dzisiaj dwie godziny po lesie z psami latałem za dzikami :)

1

@Gosciuu na świętego Dygdy

1

@Comentateiro ale sobota niedziela ma być zimno i też ma popadać śnieg, wiec jest szansa na białe święta

0

@dasouzar11 za łepka jak grałem na stoperze, to ojciec mówił że gram jak profesor Baresi, że niby tak od niechcenia, ospale, a i tak zawsze skasowałem akcje

1

@Rust_Cohle sprytna żona, jeden cios i 4 rany kłute
Ale nie o to chodzi, lep dalej pierogi bo znowu Cię dziabnie

0

Miał ktoś z Was jakąś styczność z akupunkturą i chciałby się podzielić wrażeniami? Korzystaliście, pomogło coś, czy kasa w błoto?

8

Wczoraj była 3. rocznica tego wydarzenia. Nie do pomyślenia, że coś takiego wydarzyło się naprawdę ;)
https://zapodaj.net/24e3a13104aaa.jpg.html

0

@Huck chłopaki nie płaczą ;)
Jarosław Psikuta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?