0

@derlysy1979 rok, od przyjęcia drugiej dawki
Czyli jak przyjąłeś 20 mają 2021, to masz paszport ważny do 20 mają 2022, chyba że weźmiesz 3 dawkę, to dłużej

10

@DamianBarcaCule to serwis upadnie, sam ze sobą nie będę pisał przecież

2

@Cwaniak4 nie brał wolnego, tylko za Nowy Rok mu oddali

11

@Zoker tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi

2

@Emhyr jak dla mnie Twoja stara to dwa słowa :)

16

@Djzordon chyba coś pomieszales

1

@ranger3120 możesz pisać

2

@bartas97 TJMMNW
Dzisiaj obiadu nie będzie, podziękujcie ..... ( W kropeczki wstaw dowolną drużynę)

1

@paweldunajecfcb był okres że codziennie, co dwa dni, teraz jakoś mi się nie chce i co 3-4

3

@DaPidejpi no a skąd mam wiedzieć? Wiem, że @Ojciec5tkidzieci ma poczucie humoru i nie będzie miał o to pretensji
Mimo wszystko, jeśli poczuł się urażony, to przepraszam

0

@hardmind ok, żyje się tym bogatszym co raz gorzej, ale i tak nie maja źle
Łatwo się mówi, że za granicą się więcej zarabia, ale jakim kosztem? Wyjeżdżasz do obcego kraju, obca kultura. Zostawisz tu rodzinę, znajomych. Nie wiem czy aż tak warto dla kilku tysięcy złotych więcej
Myślę, że nie jest najgorzej, a i w innych krajach też nie jest kolorowo, tylko tego nie wiemy, bo na codzien tam nie żyjemy ;)

3

@Ojciec5tkidzieci rocznica ślubu? :DDDDD

6

@l0Messini zależy co się robi ;)
Jak ktoś ma łeb na karku i dobrze kombinuje, albo ma fach w ręku, to co za różnica gdzie żyje, wszędzie da sobie radę.

0

@ChampionLW na podbicie wrzucę chyba

0

@Nazio87 Witam. Jaki kursik na to wydarzenie?

4

@dv7wisnia 16:15 Barca
18:30 Borussia- Bayern
20:45 Napoli-Atalanta

Spoko opcja dla fanów piłki kopanej

1

@ro3ak tak jak koledzy wcześniej wspomnieli, nie bierz telefonu w salonie.
Najlepiej weź na kartę, ja płacę 20 zł miesięcznie i mam wszystko free + 25 GB internetu (plush)
A telefon sobie możesz też wziąć na raty 0% o wiele lepiej na tym wyjdziesz

1

@kryhaa to trzeba usiąść na spokojnie

a tak serio, to ciężko trochę porównać, bo jakby nie było, piłka teraz, a 10 lat temu trochę się różni ;D

to ja wybiorę Kevina, za całokształt, nie tylko piłkarskie umiejętności, ale też poza boiskowe. Jakoś o nim nie słyszałem nic złego, skandali itp.

0

@arasz1819 trzeba zapisać w słowniku LaRamblowskim

0

@arasz1819 o co chodzi z tym factos i CR?

0

Co sądzicie o Wojskach Obrony Terytorialnej? Tak w kilku słowach z uzasadnieniem.

3

@Mixtape oby jak najwięcej ;)
Poczytaj w necie
Zabiorą prawko na dłuższy okres i pewnie jakieś zawiasy

0

Nie mam czasu szukać, ma ktoś już listę kto jak głosował na ZP?

4

Fajne są te komentarze, że Messi powinien oddać Lewemu ZP. Takie nie za mądre.

"Karakan co sezon się o podwyżkę kłócił w Barcelonie, a Ty chcesz żeby mu oddał ZP?"
Ten też dobry ;)

1

@Mario96w bo dalej jest błąd, po kliknięciu na telefonie dwa razy "entera", żeby zrobic przerwę, to znika cały tekst i zmienia się oznaczana osoba, wybacz ;)

14

@Mario96w za mało danych, ale jeszcze spróbuję z delty policzyć

P.s co to za apteka, że tyle.osob tam pracuje :o

11

Przyznawać się, kto miał stracha po starciu Araujo z piłkarzem Villareal, jak długo się nie podnosił i trzymał się za kolano? Przyznam szczerze, że miałem już najczarniejsze scenariusze w głowie.

7

@Lisek a dla mnie to chore, gość uprawia sport drużynowy, a liczy się dla niego najbardziej nagroda indywidualna ;)
Narcyz

2

@MesQueUnClub96 no ale to nie ma co pisać, że "pewnie fake", bo to jest stwierdzenie niepewne, pozostawiające jakieś nadzieję, że jednak nie, a to widać gołym okiem :)

5

@MesQueUnClub96 jeszcze ta pierwsza próba by przeszła, ale dwie kolejne to piękny fotomontaż ;)

P.s niech w meczu z takiej pozycji strzeli :))
P.s 2 ciekawe w jakim celu nagranie, widać pusty stadion, a strój meczowy, na trening się tak nie ubierają :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?