mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale wspaniała atmosfera na stadionie, ten doping jest mega. Można Legii nie lubić, ale klimat na ich stadionie jest kozacki na ważniejszych meczach.
103
Piłkarze Realu odwiedzili sierociniec.
- To smutne oglądać te przygnębione twarze bez wiary i nadziei - powiedział 7 letni Fernando
Stare ale śmieszy :)
0
@AmigoBlancos a Ty oglądasz czy na LR siedzisz? Pewnie gość troluje a Wy łykacie :)
1
@tomek8756 wyjdziesz do pracy/szkoły ciemno, wracasz z pracy/szkoły ciemno*
0
@bodzio10 czekaj, niech no Jaś Kapela to zobaczy
2
@PatrykBarca nie z przymiotnikami piszemy łącznie
Pozdrawiam :)
0
@michal26 ja to samo, karnet wlatuje
1
@michal26 kolejna osoba (ja miałem tak samo), która poszła pierwszy raz na żużel i się nie zawiodła :)
Pokaż też super, pogoda dopisała, kibice również, mecz emocjonujący :)
Dobre miejsca wyhaczyłeś :)
0
@michal26 na jakim sektorze byłeś?
Mega emocje i atmosfera :)
0
@Hasszz no właśnie np na stronie Netii jest oferta dla nowych klientów, podane ceny itp. a dla stałych klientów nie ma
0
Witam, kończy mi się umowa z Netia i już do mnie wydzwaniają w celu przedłużenia. Średnio się orientuje z ofertami na rynku, stąd moje pytanie, co jest teraz najlepsze, co się najbardziej opłaca brać? UPC, Netia czy coś innego?
Do tej pory płaciłem 80 zł za internet i tv, w tym miałem wszystkie eleveny i Polsat sport premium
Zależy mi głównie żeby te kanały były, plus nsport+ by się przydał, bo często tam jest żużel.
Ktoś, coś?
3
Do Twej rudej grzywy
Zanosim błaganie
O szybką dymisję
Prosimy Koemanie
7
@Katalończyk 99 9 w sobotę i 9 w niedzielę? :)
0
@Jacek770 zgadza się, mój błąd, trochę głośno w pracy było i te happy birthday wziąłem za coś świątecznego
0
Właśnie w radio leciała świąteczna reklama Media Ekspert :x
To już chyba lekka przeginka
0
Szukam oferty sylwestrowej, góry, max 2-3 noclegi, kulig, ognisko
Ktoś coś? Jest tego masa, ale wszystko to dłuższe pobyty niestety.
Może ktoś był, albo sam organizuje?
1
@bartekvisca jak widać
Są użytkownicy, którzy mają wywalone, a są też tacy, którzy podziwiali go przez 15 lat w koszulce Barcelony i ciężko od tak nagle przestać o nim pisać. Dla wielu to legenda i najlepszy piłkarz wszechczasów, a że jego kariera zmierza ku końcowi, to ostatni dzwonek by się nią cieszyć, bo pewnie jeszcze za nim zatęsknimy, gdy już zawiesi buty na kołku
0
W tym roku chciałbym sylwestra spędzić w górach, kulig, ognisko itp. szukam czegoś fajnego ale wszystko to dłuższe pobyty. Macie może coś sprawdzonego na krótsze pobyty? (Max 2 noclegi)
2
@joloskyy a mi się wydaje, że to zalecenie trenera, że ma serwować lżej, bo 80% jego serwisów ląduje na aucie albo w siatce
0
Dajcie jakiś fajny film na netflixie na wspólny wieczór z żonką
2
Trochę to trwało, ale ładnie zmontowali :)
0
Michał Kubiak = Sergio Ramos siatkówki?
Podobne charaktery chyba co?
3
Ja pitole, spokojnie, przegrali tylko seta, a tu już komentarze jakby przegrali cały mecz. Cos w stylu, gdy drużyna z kuponu traci bramkę w 15 minucie i już niektórzy wywalają kupony do kosza
1
@Kapitan hawk śmiechem, żartem, ale fajnie że seniorzy też się potrafią super bawić, mega mnie cieszy zawsze taki widok :)
1
@Encore no fajny tatuaż
1
Fajnie, że nie trzeba już oglądać Griezmanna :)
1
@Przemek2323 zgłaszam się na ochotnika :)
12
Ależ u mnie piłka nożna straciła na emocjach. Kiedyś bym przeżywał i cały dzień czekał na ten mecz, a teraz czuję obojętność. Nie wiem, czy przez to, że od kilku lat ciągle upokorzenia i już się człowiek przyzwyczaił? Teraz się dystansuje, żeby unikać kolejnych nerwów i rozczarowań? Czy to już wiek?
0
@sintesox podobno klub mu wisi kasę
1
@HarveySpecter dzisiaj ognisko wieczorem, pewnie do rana
Jutro coś się porobi "koło domu", wieczorem GP w Vojens
Niedziela kościół, rosół a potem na żużel do Wrocławia na mecz z Lesznem :)