mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 według mnie, z Ester, to jest jak z tym powiedzeniem: "nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni"
Ona praktycznie na każdym zdjęciu pełen makijaż, odważna kreacja, poza modelki itp.
W serialu to samo, grała mega bogata dziewczynę, wiecznie wymalowana, ubrana jak dama
Nie mówię że jest brzydka, ale myślę, że jakby grała sprzątaczkę to by takiej furory nie zrobiła
1
@kamiVeB marzenie takie podium dla kibica WTS ;)
5
@Comentateiro idąc Twoim tokiem rozumowania, to jak jakiś lewicowy polityk coś powie, to znaczy, że cała lewica tak uważa?
I tak samo z prawicą itp.
To że kilku gamoni coś pieprzy to nie znaczy, że tak jest i że wszyscy tak uważają
No ale masz pole do popisu dzięki temu i możesz robić z siebie ....
0
@mekston
Dawaj typowano zrobimy pierwszej trójki
1. Madsen
2. Laguta
3. Janowski
0
Dobrze widzę, że Djokovic gra jeszcze dzisiaj miksta? Według flashscore o 12
1
@xVENUMx O pałacyku i latarence znasz?
Pała cyk i lata ręka
6
@Janiama widocznie dwójkę robiłeś :D
1
@LuisSalvano to pojechałeś na mecz :)
7
I po co ja o tych czipsach wspominałem?
O, i jeszcze usunęli ta dyskusję, hahaha, to już są jaja
0
@marko111122 z Dani Alvesem? Bo tych Alvesow trochę było i jest ;)
0
Zaczynał w Estonii, potem 5 lat Anglia-->Niemcy-->Holandia-->Finlandia-->Szkocja (2 lata)-->Polska (2 lata)-->Szkocja-->Norwegia-->Anglia-->Austria-->Holandia-->Szkocja-->Czechy-->Chorwacja-->Polska (4 lata)-->Estonia
Kariera Henrika Ojamaa z Flory Talin
Całe życie na walizkach
2
@Encore mi tam to nie przeszkadza, nie tylko oni pewnie łamią te obostrzenia i zasady sanitarne, ale jeszcze się tym chwała w internecie, to jest dla mnie niepojęte ;)
0
@Encore No czyli uczestniczka imprezy?
4
@Encore już pomijam ta imprezę, ale jakim trzeba być gamoniem, żeby to wszystko publikować w internecie
P.S spoko impreza, wszyscy na telefonach ;)Pewnie cykl lucasa na LR obczajali
0
@D10SLEO ja stawiałem na ciężary ;)
1
@D10SLEO Judo. Dwie kobitki dwa złota
0
@Colon trasa Szrenica - Śnieżka po czeskiej stronie przed schroniskiem Odrodzenie
0
@patry295 "paletka" już rozgrzana ;)
7
https://zapodaj.net/a63ce36de5836.jpg.html
Ktoś meczyk? @JimMorrisonFCB
6
Pozdrowienia dla La Rambli z trasy Szrenica - Śnieżka
https://zapodaj.net/a0fd9b3197baf.jpg.html
1
@Kuubs21 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10144933#comment-10144933
No ale Twoja wersja lepsza :)
25
W Dominikanie*
Dominikana to nie wyspa, tylko państwo. Wyspa, na której leży Dominikana to Haiti :)
1
@Comfortable_ tak, kibice chcą zachować FFP
@Rust_Cohle no i nie grał nigdy w żadnym Lyonie czy Marsylii, więc kosy z tego powodu nie ma
0
Kibice PSG wywiesili transparent, że nie chcą Pogby w Paryżu. Ktoś wie czym to jest spowodowane? Oczywiście na necie masa artykułów, ale bez podania powodu takiego zachowania "kibiców" PSG
1
@SteuerFreiMoney przy założeniu, że zna sprawców ;)
3
@DanielVeB to jak Sebie ukradną BMW spod bloku, to policja też ma nie szukać złodzieja, bo Seba ma bluzę CHWDP?
0
@Kamyk37 Ja się kiedyś zwolniłem z firmy, a potem przyznali premie za jakiś tam projekt. Brałem w nim udział, ale w momencie wypłaty premii nie byłem już pracownikiem tej firmy. Kasę dostałem.
Wiem, że inna sytuacja, ale jeśli firma w miarę ok, to powinieneś dostać kasę
0
@DaPidejpi nie, to Dolny Śląsk
4
@Adi123456789 ale nie puchar Gampera?
3
https://zapodaj.net/2a506deb9a949.jpg.html
Piękna jest ta nasza natura ;)
Nawet zwykłe szare miasteczko, można ładnie uchwycić
Może ktoś zgadnie co to za miejscowość?
Były ciekawostki z piłkarzami, to teraz coś innego
Może być trudne