La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

3

A Wicie co? Ja jestem optymistycznie nastawiony do tego sezonu w wykonaniu Barcy. Mówię wam jeden puchar będzie (: a wy jak obstawiacie wygramy coś?

4

@Adi123456789 ale nie puchar Gampera?

1

@mrboom xD aż tak słabo nie będzie. Chyba xD

4

@Adi123456789 Obstawiam 1 miejsce w lidze i Puchar Hiszpanii.

2

@MesQueUnClub_87 Ja to samo i ćwierćfinał LM.

0

@MesQueUnClub_87 widzę że MOCNO optymistycznie :D

2

@Adi123456789 Czemu mocno? w tamtym sezonie mieliśmy mistrzostwo na wyciągnięcie ręki i gdyby podeszli do tych końcowych meczów tak jak należy to byłoby trofeum, w tym sezonie dodatkowo mamy kilka wzmocnień, więc może być tylko lepiej, a nie gorzej.

0

@MesQueUnClub_87 ale znowu możemy się sfrajezyc na Granadzie czy innym cadizie (:

2

@Adi123456789 Takie mecze na pewno się przytrafią, ale wierzę, że już nie na tym decydującym etapie sezonu, mam nadzieję, że sprowadzą jeszcze jakiegoś stopera bo tam zbyt wiele się nie zmieniło, a ta formacja jest najsłabszym ogniwem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?