0

@mekston w 5 biegu po równaniu Emil wygrał z 4 pola właśnie z Bartkiem
Dzisiaj jest poprostu wolny, ale jutro nie zdziwię się jak wygra :)

Tylko pola startowe tak naprawdę zyskuje, bo punkty się nie liczą

0

@mekston był dzisiaj wolny, dużo wolniejszy od innych
Same pola to nie wszystko

0

@mekston wydaje mi się, że on celowo odpuszcza te starty. W tym sezonie w lidze było kilka sytuacji, że ktoś się wstrzelił a dostawał ostrzeżenia tak naprawdę za nic

0

@mekston Albo stawiasz na start albo na dystans
Ciężko tak dopasować motor, żeby tu i tu być mega szybkim

0

@patry295 Podobnie jak kolega @KrystianR, poszedłem raz na żużel i od tamtej pory jestem mega fanem
Aktualnie żużel wzbudza we mnie dużo więcej emocji niż piłka

A co do pytania, żużel przez minutę ścigania są emocje, czyli cały wyścig a w F1 pewnie jest sporo nudnych momentów
Jak padałem jeszcze formułę, to zawsze start, bo tam zawsze coś się dzieje no i że względu na Kubicę to resztę wyścigu, potem tylko starty, jak mi się przypomniało, a teraz wcale

3

#Żużel

Rozpoczynamy zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu!
W ten weekend (piątek i sobota) zmagania w stolicy Czech. Przed rokiem dwukrotnie wygrywał Zmarzlik, który będzie bronił tytułu. Teoretycznie najgroźniejszym rywalem będzie Maciej Janowski, który legitymuje się najlepszą średnia biegową w polskiej Ekstralidze. Smaczku dodaje fakt, że ostatnio między wspomnianymi żużlowcami doszło do "delikatnego" spięcia podczas IMP w Lesznie.
Zawody indywidualne obsadzone najlepszymi żużlowcami na świecie, to święto dla tego sportu. 23 wyścigi, a w każdym z nich topowi rajderzy.
Emocje od 19 w Canal+Sport

Moje top3
1. Doyle
2. Madsen
3. Zmarzlik

0

@Bobo25 Na plaży praktycznie każdy tak chodzi, a dziecko jest wówczas zajęte czymś innym. Wtedy jest to dla niego normą, ale jak widzi coś nienormalnego to wzbudzi to jego ciekawość.
Ale ja się nikogo nie czepiam, kolega spytał co o tym myślę, więc napisałem. Gwarantuje Ci, że nie zwrócił bym nikomu uwagi z tego powodu. Swoje pomyślę, tyle.

0

@Bykunn No i też to dla mnie nie było smaczne ;)
Wręcz żałosne i nie wiem co trzeba mieć w bani, żeby tak pójść na zakupy

Super, niech pyta, ale nie wydaje mi się, żeby 4 czy 5 lat, to odpowiedni wiek na takie rozmowy.
I nie wiem skąd Ty wywnioskowales, że uważam ze swojego ciała trzeba się wstydzić. Lubisz sobie bardzo coś dodawać. Nie wiem, czy chciałeś mi pocisnac czy co. Mógłbym się odgryźć, ale nie będę się zniżał do Twojego poziomu.

1

@DaPidejpi coś w tym jest. Na pewno się potem żałuję niektórych decyzji, czy słów, ale jak ktoś ma jaja, to bierze to na klatę, a nie się z tego wycofuje.

0

@Bykunn ale jak dziecko za dużo zobaczy to później może mieć różne pomysły, zachowania, pytania itp.
A dla dorosłych, może to być poprostu niesmaczny widok

2

@Bobo25 bez przesady
Niech sobie noszą co chcą, zgoda, ale oni tu byli rozebrani.
To też wprowadza zakłopotanie wśród ludzi, robi sobie zakupy matka z dzieckiem a tu golasy. Albo normalny zdrowy facet się spojrzy na biust to zaraz że zboczeniec.

6

Ale takiej zimnej wódeczki z Matim Borkiem to bym się napił.
Fajnie się go słucha w tych hejtparkach, widać, że normalny facet.

0

@Janiama ok ;)
Chyba że na jakiś cel charytatywny? Ja też z książki zrezygnować mogę ;)

1

@Bykunn standardowo, Ty już wiesz jak będzie
Ostatnio ciężko z Tobą się dyskutuje, chyba za dużo wolnego czasu nie służy

0

@Bykunn
Ciężko zrobić 33 punkty jak się zagra 5 meczów, nie uważasz?

3

@Janiama Możemy się założyć ;)
Ale mowa o wszystkich rozgrywkach?
No i przy założeniu, że będą bez większych kontuzji, bo Antek prawie grał wszystko

4

@Ojciec5tkidzieci Tylko sztangę masz stabilną, a tu się ten ciężar rusza i musisz go kontrolować

Dodatkowo, nie wiadomo, która to już seria ;)

1

@Janiama Myślę, że Aguero z Depayem spokojnie te 33 punkty zrobią

1

@Yosemite Kane nic wielkiego nie zagrał, żeby go do 11 dawać moim zadaniem

0

@escarabajo no nie powiem, ten skecz im wyszedł ;)
Na żywo nawet na tym byłem ;)

0

@escarabajo pampasowiec to krzyżówka lisa z jeleniem ;)

0

Mamma mia! Był puchar i ni ma!
Karmaaaaa angole

1

Uwielbiam jak tak pajacuje, biega, skacze, drobi i nie strzela

0

Spokojnie, Anglicy się zesraj metr przed kiblem :D

8

Pamiętajmy, że gdy jedni się cieszą po zdobyciu trofeum, drudzy przechodzą ciężkie chwile, łzy, rozpacz, szok i niedowierzanie

Dzień dobry :)
https://zapodaj.net/e404243e74f83.jpg.html

0

@amanter i to pokazuje jaka piłka jest piękna, albo brutalna ;)
W minutę, Leo, który może podwyższyć wynik i zapewnić Argentynie tytuł, marnuje sytuację i zostaje zlinczowany*

*Nie strzela setki a Brazylia doprowadza do remisu i potem wygrywa w karnych np.

0

@4drian0 Czemu przez biuro podróży to Januszerka mocna? :)

0

@tomek8756 Ja byłem w tej Alanya i nie wrócę na pewno ;)
Ogólnie mi się Turcja nie podobała za bardzo
O wiele lepsza Grecja

Z tym, że w Grecji byłem w małej miejscowości, a Alanya no to jest wielkie miasto

5

@macio_944 no skoro nie widzisz różnicy, to ja nie zamierzam dalej dyskutować
Pozdrawiam :)

0

@IbrahimAfellay myślisz, że nie widać piwka? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?