La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 826 Culés

0

Niestety bez finalu dla Bartka. Pierwszy polfinal to jednak byla ogromna szansa dla kaskow 1 i 2 a powalczyc na dystansie nie bylo jak.

0

@mekston był dzisiaj wolny, dużo wolniejszy od innych
Same pola to nie wszystko

0

@mrboom oczywiscie ze nie, Bartek mial tez e rundzie zasadniczej dwa razy dobre pierwsze pole i nie wykorzystal

Akurat to dobrze ze wygrywajacy faze zasadnicza zyskuja pewna przewage.

W nowym systemie punktowym to jedyna praktycznie korzysc.

0

@mekston w 5 biegu po równaniu Emil wygrał z 4 pola właśnie z Bartkiem
Dzisiaj jest poprostu wolny, ale jutro nie zdziwię się jak wygra :)

Tylko pola startowe tak naprawdę zyskuje, bo punkty się nie liczą

1

@mrboom jedna mala korzysx jest taka ze zajmujesz wyzsze miejsce od przegranego w drugim polfinale - czyli jak byles 3 i w drugim polfinale tez byl ktos 3 to zdobedziesz ten punkt wiecej.

Ja preferowalem jednak wieksze nagradzanie za rowna jazde w calych zawodach ale jest jak jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?