mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@Qexi tak samo jak z chodzeniem do szkoły, myciem zębów itd.
To już rodzice decydują jak wychowują swoje dziecko
3
Górnik Łęczna w ekstraklasie!
W finałowym meczu barażowym pokonali ŁKS 1-0
I znów będzie można lecieć klasykiem: ale taka Łęczną z Termalica to bym obejrzał :)
0
@maroon a to musiałem akurat szkło przechylać
4
Nie mówię, że jakiś spisek przeciwko Polsce, ale trochę dziwne, że żadnej dobrej powtórki z tej sytuacji z Zielińskim (potencjalny karny) i tych linii że spalonym też jeszcze nie było
0
Co powiedział Laskowski?
0
@Janiama 0-0 aż trafię ;)
1
@Janiama 0-0 konsekwentnie
1
@Janiama jak stawiałem 0-0 cały czas, tak teraz nie mogłem bo byłem offline
3
@fart uważasz, że naszym chłopakom brakuje luzu?
0
@Janiama wiem że już grają, ale może zaliczysz jak trafię
Konsekwentnie 0-0
1
@Janiama jest nadzieja że moje 0-0 wejdzie hahaha ;)
1
@Janiama 0-0
Znakiiiiiii
0
@Kamiloza91 się zdziwicie, jak bramkę strzeli ;)
0
@derlysy1979 ale 3 kolejka są mecze w tych samych grupach o tej samej godzinie, nie ma już meczów o 15
2
@Tomek54321 może biorą pod uwagę pogodę?
Grać w Hiszpanii o 15 czy nawet 18 może być ciężko.
0
@LionelM95 masz 3 mecze dziennie? Masz. A w grupie są 4 drużyny? Są. Więc musi być jakiś mecz z innej grupy jeszcze. Od początku ME tak jest.
0
@eosz za szkole policealna masz 6 lat
Teraz 4 lata pracy ale na umowę o pracę chyba musi być
Jeśli przepracowałeś 4 lata na takiej umowie to Ci się należy (chyba)
1
@Songo91 a skąd mamy to wiedzieć, przecież niektóre drużyny, które są aktualnie na 3 miejscu rozegrały tylko jedno spotkanie
0
Fajny mecz, pomimo tego, że ustawiony ^^
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10215730#comment-10215730
4
Ta, a wróci do Barcelony i znów będzie miał problemy żeby piłkę przyjąć. Fascynujące zjawisko, że połowa piłkarzy w Barcelonie nie daje nawet 50% tego co w poprzednich klubach lub reprezentacji
17
@LeoMessi1994 to jak w tym żarcie
Gość wyrwał łaskę gdzieś na dyskotece i poszli do niego na małe fiku miku.
Wszystko ładnie, elegancko, laska zadowolona bo miała orgazm i po wszystkim mówi:
- było bosko, chce jeszcze raz
Na co facet odpowiada:
- ok, ale muszę się przespać 20 minut, a Ty w tym czasie musisz mnie trzymać dwoma rękoma za penisa
- ok
Po 20 minutach wstał, przeszli do rzeczy i znów to samo:
- było bosko, chce jeszcze raz!
- ok, ale 20 minut drzemki, a Ty trzymaj mnie dwoma rękami tak jak wtedy
Po dwudziestu minutach się obudził i 3 raz zajebisty sex
Po wszystkim laska zadowolona mówi:
-Jestes niesamowity, ale już wystarczy. Powiedz mi tylko dlaczego jak spałeś, miałam Cię trzymać dwoma rękami za penisa?
-No wiesz, nie znamy się, bałem się, że mi telewizor wyniesiesz
1
@Nerazzurro 3,28726629
1
@Dominik1511 sam sobie wytłumaczyłeś i nadal nie rozumiesz :)
To była ironia, on tak wcale nie uważa, ale "eksperci" tak piszą
1
@Dominik1511 nie zrozumiałeś
0
@AntekGriezmann a w jakim celu?
1
@Janiama 0-0
ZnakiBoSpacjaNieDziala
0
@michal26 ja nie oglądam każdego meczu, ale w tych, które oglądałem to Kubiak prezentował się dosyć średnio. Z resztą on nigdy nie jest jakimś mega kotem, ale to kapitan z krwi i kości, więc nie ma szans żeby go nie zabrał na IO.
Tak z ciekawości, jest ktoś lepszy od niego co nie pojedzie?
1
@DonMatteo901 i widać było, że Francuzi się oszczędzali, bardzo szybko zaczęli grać na czas. Dziwi trochę, że Deschamps zrobił tylko dwie zmiany i to w samej końcówce
0
@A_Gomesinho_21 https://mobile.twitter.com/JasKapela/status/1401846009551011845
I tam mu odpisał
0
@A_Gomesinho_21 no ostatnio Stanowski skomentował jakiegoś tweeta tego całego Jasia, że zarobił na odcinku z nim 20 000 zł, bez czegoś tam