mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michvl i tak to powinno wyglądać, masz piłkę na 7 metrze? Ładujesz z całej siły pod ladę, a nie szukasz na siłę kolegów
1
@clyde albo Ci klient dzisiaj w tym bidonie ogórkowa przyniesie (:
0
@clyde albo Ci poprostu wypadł :)
1
@fart w tym wieku jeszcze da się grać na wysokim poziomie, liczę na to, że będzie zdrowy i nowe otoczenie go natchnie.
1
@MesQueUnClub_87 no nie był, ale w ogólnym rozrachunku raczej na plus niż na minus, a przychodził uj wie po co
W porównaniu do takiego Trincao, który był gwiazdą ligi portugalskiej, to dał dużo więcej
0
@neeed No jak był wyśmiewany przez większość, a jak pozamykał buźki? Walczył, starał się, zostawiał zdrowie a i liczby w miarę wykręcał
1
Suarezowi zmiana otoczenia wyszła na dobre. Może z Aguero bedzie tak samo. Niektórzy już na nim psy wieszają, a gość jeszcze nawet nie zagrał 5 minut. Transfer Paulinho niczego nie nauczył?
2
@Mr8lack potwierdzam, ale i tak ciężko się to ogląda tylko pod kątem sportowym ;)
2
@zadafcb ja tam sobie lubię chwilę popatrzeć na damska siatkówkę czy tenis z wiadomego powodu, ale po chwili oczy krwawią, zwłaszcza na siatkówce. Poziom jest dramatyczny
Jedynie można oglądać lekkoatletykę, tam i coś wygrywają i się ładnie prezentują ;)
Zwłaszcza nasze Aniołki
0
@clyde i po dwóch dawkach czegoś mocniejszego %% :)
1
@Bykunn pewnie wakacje last minute :)
0
Dobrze, że najpierw kupujemy zawodników, czy tam podpisujemy z nimi kontrakty, bo przychodzą za darmo. Zobaczymy, kogo się uda pozyskać, a dopiero później trzeba będzie myśleć kogo sprzedać. No i nikt też nam nie będzie podbijał sztucznie ceny wiedząc, że jesteśmy w sytuacji podbramkowej.
8
Interesy że śwagrem tak wyglądają :DDDDDD
https://zapodaj.net/65070119bc57c.jpg.html
0
@clyde nawet jakbyś założyła konto i grała przez telefon u innego buka? Jesteś w jakiejś bazie danych, która Cię nie dopuści?
0
@clyde No to pewniaczek chyba nie wejdzie, a nawet jak wejdzie to na styk, więc nie taki pewniaczek
P.s Ty możesz obstawiać, jeśli pracujesz w branży?
1
@Kengo inauguruje chyba będzie bardziej pasowało
0
@karci0 stawiam chatę, że będzie 3-0
1
@Barteknos przecież to powtórka z wczoraj :)
Ale nie będę Ci spoilerowal
0
@Gwyn tak mało?
Kolega wyżej dobrze napisał, że Lahoz się ostatnio poprawił, nawet w lidze. Więc ten argument niezbyt trafiony imo
7
@kkbarca no Thiago Silva musi grać na wysokim poziomie, bo to jego jedyne źródło dochodu, a za coś musi wyżywić rodzinę. Pique, jak nie wyjdzie w futbolu, to zarobi na biznesie, więc takiej motywacji nie ma. To są te detale
69
Ale, że Antonio Mateu Lahoz zaliczy taki występ to się nie spodziewałem. Żadnych kontrowersji, konsekwentnie gwizdał w obie strony. Jak zawsze się nabijamy z hiszpańskich sędziów, tak teraz trzeba pochwalić.
0
@Gomess Pewnie Negelsamnn
0
@Janiama Nie wiem czy to będzie właśnie takie widowisko. Wydaje mi się, że Chelsea się cofnie, licząc na kontry, a City będzie klepać po obwodzie i wymieniać dużo podań z których nic nie będzie wynikało.
Najlepiej dla widowiska jakby City szybko strzeliło, wtedy Chelsea też będzie musiała atakować
6
Oglądam sobie to Laliga Promises, gra teraz Real z Sevillą, nie wiem ile te dzieciaki mają lat, może po 12, ale widać, że oni piłkarsko są już ukształtowani. Każdy wie co ma robić, technika nienaganna, normalnie jakbym oglądał normalny mecz, tylko piłkarze mniejsi. Napastnik Sevilli walczy na pograniczu faulu, nie odpuszcza, coś ala Diego Costa. Obrońca z pierwszej piłki robi crossy na nos do kolegi po drugiej stronie. Imponujące.
2
@AllBundy gdzie tu problem?
Oglądasz mecz, a znajomym piszesz, że coś Ci wypadło i się spóźnisz
Po meczu idziesz do nich po kilku browarach, które wypiłeś do meczu, dziewczyny na imprezie też już coś wypiły, wbijasz i robisz swoje ;)
5
Reprezentant Gabonu - Guélor Kanga Kaku został wezwany przez CFA (Afrykańska Konfederacja Piłkarska) celem złożenia wyjaśnień.
Środkowy pomocnik Crveny Zvezdy Belgrad musi wytłumaczyć jak to się stało, że urodził się w 1990 roku, podczas gdy jego matka zmarła w 1985.
Życzymy mu wszystkiego dobrego, ale może być ciężko
via Polska Myśl Szkoleniowa
2
Niektórzy przez cały sezon robią 7 asów, a gość sobie trzasnął tyle w półtora seta :)
1
Gdybyśmy jeszcze mieli rozgrywającego z najwyższej półki, to tam by nie było co zbierać z przeciwników.
0
@Janas11224 Nie wydaje mi się, żeby mu coś zrobili. 8 to nie 4 ani 24. To i tak że czeka do 8 ;)
Rozumiem rozgoryczenie, ale też może kiedyś będziesz miał remont
3
@kuz jak jedziesz w trasę, to zazwyczaj jakaś autostradą, albo ekspresówką, wrzucasz 5 czy tam 6 i lecisz, więc co za różnica czy automat czy manuał w trasę, jak na jedno wychodzi