8

@Uukasz_93 nie porażka z Granadą, każda inna strata punktów. Cadiz, Eibar, można było urwać punkty Realowi chociaż w jednym meczu. Cały sezon trzeba brać pod uwagę a nie tylko ostatnie potknięcie. Owszem, to jest świeże i najbardziej boli teraz. Mimo to ja liczę na mistrzostwo ;)

0

Można jakoś sprawdzić na ile dany użytkownik dostał bana?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FCB24 Ja tam ich nie podziwiam, uj wie tak naprawdę co to za ludzie i jak do tego doszli. Może tak jak dzisiejsza bohaterka ;)

1

@draxidox a tak z ciekawości bo nawet nie wiem, kim ona jest, co robi?

0

@FCB24 nie trzeba, @Pogba wszystko ma :)

0

@Pawelec7 a ja myślałem, że jest takie miasto we Włoszech :D

5

@Kacper1998 a kto robi aferę? Ale sam sobie odpowiedziałeś, są popularne w Azji jak u nas grypa, a czy się szczepimy co rok? Nie. A zamykają nas w domach przez to? Nie. Ograniczają nas jakoś? Nie. To dlaczego w tym przypadku tak? :)

3

@Kacper1998 ale robiąc taki przychód co rok, nikomu nie będzie zależało, żeby zrobić jedna skuteczna szczepionkę na to dziadostwo.

@Mow_mi_Douglas napewno nie są stratni :)
Myślę, że mogli wydać maksymalnie kilkanaście milionów euro

2

Skąd tu taka pewność, że Ramos dzisiaj to gwarancja sukcesu? Gość ostatni mecz w pełnym wymiarze czasu zagrał w połowie stycznia. Jak dla mnie to właśnie może być słabszy punkt Realu. Dobrze sobie radzili bez niego. Nacho z Militao się dograli, a teraz w tak ważnym meczu zmiana. Wiadomo, że doświadczenie i motywacja z Ramosem na boisku jest znacznie większa, ale ja bym się aż tak tym nie sugerował.

0

@Rewolucja123 przysylka nie, przesyłka tak :)

0

@Ojciec5tkidzieci a to nie mylisz przedmiotu z maturą?
Bo coś takiego było chyba, że poprawić można jeden przedmiot tylko w sierpniu, a jak więcej to kibel ;)

2

@Ojciec5tkidzieci nawet jak ktoś się dzisiaj pomylił, to czemu nie ma sensu iść na kolejne matury? Pomyłka będzie chyba tylko na dzisiejszym arkuszu. Jutro i pojutrze pójdzie, napiszę dobrze, to w sierpniu będzie miał do poprawy tylko 1 mature a nie 3

5

@Jacu327 masz rację, to jest bez sensu, ale jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w tym spotkaniu uczestniczyły też partnerki piłkarzy, to dalej jest bez sensu, bo przecież w domu partnerką też może zarazić piłkarza, który potem będzie siedział z resztą w szatni.

No ale jakby nie było, to ryzyko jest większe na takim spotkaniu. No i po coś są przepisy (durne bo durne), jednak przestrzegać trzeba.

0

@mekston chyba, że odpadnie z Arsenalem to wtedy będą walczyć o awans do LE

4

No to dzisiaj odpada 1 kandydat do mistrzostwa
Za tydzień drugi
Za dwa tygodnie 3
A za trzy Barcelona świętuje mistrzostwo
Tak bym to widział ;)

0

@Brashearr Czesiu Michniewicz zawsze mówił, że 2:0 to niebezpieczny wynik :)

0

@Gaudi79 i know bro

3

Barcelona 2-1 Sporting w Finale LM futsalu
Do końca niespełna 15 minut

Piłkarze Barcelony trafiali już dzisiaj 3 razy w słupek, także trochę pecha

Edit 2:2 :/

0

@MeMyselfAndI być może odczytała wcześniej, potem oznaczyła jako nieprzeczytana, no i odczytała ponownie później

29

Barcelona podwyższa prowadzenia w finale LM futsalu

Barcelona 2-0 Sporting Lizbona

Ale jeszcze sporo do końca :)

36

@IronSanHybrid albo się cieszą, bo przelew doszedł i już wiedzą :)

5

@IronSanHybrid niektóre zwierzęta są niesamowite ♥️

0

@Wilczeq według mnie, to nic nie świadczy, ale mogę się mylić

0

@kubix05 Marcin Najman będzie go dumnie bronił teraz ;)

0

@Esteban_ Bajlandooooooo

26

No i elegancko, na majówkę 30°C!
11 w sobotę
10 w niedzielę
9 w poniedziałek

Ale będzie grillowane

1

@PizzerMan a polecam żużel na żywo :)

1

@FC1899Barca jakby to powiedział Zbysiu Stonoga:
" To jest dramat kurwa" :)

0

@Coutinho007 ja się obawiałem meczu z Villareal i Valencia
No i wiadomo, że z Atletico wszystko się może wydarzyć
Ale Granady u siebie bym się nie obawiał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?