mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiadomo czy Villareal jutro jakimiś rezerwami zamierza zagrać, czy raczej najmocniejszym składem zagrają?
95
Z jednej strony fajnie że Real zremisował, a z drugiej zajebiście!
1
@escarabajo już 3-1, ale nawet przegrywały :o
A ciekawe co to się stało z Paniami z Atletico, ostatnio to głównie z nimi rywalizowały nasze piłkarki, a teraz w tabeli mają 30 punktów straty.
Taki bilans bramkowy to pamiętam za juniora, jak się trafiło w lidze jakieś Zagłębie Lubin czy inna Miedź Legnica. Jechali z nami czasami ładnie. Ale żeby na najwyższym poziomie rozgrywkowym takie wyniki? A ta Amerykanka dalej będzie płakać, że za mało zarabia
1
@FC1899Barca nie lubie Legii, ale to robi wrazenie, az ciarki przechodza. Cos pieknego
0
@FCBeSeM 9-0. Znaki bo spacja nie działa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Marnują okazje za okazją, ale i tak na końcu największym winowajcą będzie ...Koeaman.
3
Nie daje kartek, a potem będzie płacz, że brutalnie grają i kontuzje. Pozwala na dużo, to z czasem będzie coraz ostrzej, niestety
26
W polu karnym by stało 5 naszych niepilnowanych, a Alba i tak by wycofał do Messiego, przy którym było by 3 gości
2
@hihotohuj a który lepszy, ten co więcej gada to Laskowski. Ten drugi Podolinski
2
@Mario96w już tłumaczę
Bardzo często mam tak, że pisze post/odpowiedź
Potem daje dwa "entery", kasuje mi się cała treść i oznacza inny użytkownik
A nie zwróciłem uwagi że Ciebie oznaczylo, wybacz
1
@Mario96w tu nie chodzi o wyniki, jest konflikt na linii trener - dyrektor sportowy
Ostatnio też niby Boatengowi przekazano na/po treningu, że nie podpiszą z nim nowego kontraktu
Pod względem finansowym, transferowym zarządzanie top topów
Ale Hasan Salihamidzic tam nieźle kwasy robi podobno
0
@Ronaldinho10VB chwilę później też faulował na minimum żółtą kartkę,a nic nie dostal
0
@gumaz ale pewnie chodzi o to, że zrezygnował w ostatniej chwili
1
@Bobo25 po tym poście zerknalem na drogę Bilbao, mieli tak samo jak my, albo i lepiej, bo dwa razy awansowali po rzutach karnych
Więc teoretycznie oni też muszą tego dokonać :)
Żeby był dobry mecz, bez kontrowersji i bez brutalnej gry
19
Dogrywka w 1/16 z Cornella po niewykorzystanych dwóch rzutach karnych w regulaminowym czasie gry
Comeback w 1/8 z Rayo Vallecano
Comeback i dogrywka w 1/4 z Granadą, po strzeleniu dwóch bramek w samej końcówce regulaminowego czasu gry
Remontada z Sevillą w półfinale
Ta edycja była dla nas mega trudna o emocjonująca, więc i finał pewnie będzie taki sam, ale nie wyobrażam sobie, że po przejściu takiej drogi, Messi nie podniesie dzisiaj pucharu. Poprostu muszą postawić kropkę nad i, i dokończyć to co zaczęli
6
@tomek8756 hajs się zgadza :)
2
@IronSanHybrid ja wyprzedzałem pociąg, schodziłem z motoru i waliłem do nich z bazuki :)
Tak, grałem na kodach
7
@AmigoBlancos osobiście jak dla mnie nic spektakularnego, poprostu go obiegł bo był szybszy. Żadnego nadzwyczajnego zagrania tu nie było, a i samo wykończenie też nic specjalnego. Na jego szczęście na bramce stał Pinto :)
Żeby było jasne, nic mu nie ujmuje, ale czysto piłkarsko i technicznie, to naprawdę nie ma się czym zachwycać
4
@taris jest jeszcze druga opcja, ale to trzeba mieć dwa komputery
Klikasz na slajd i go kopiujesz, przełączasz myszkę do drugiego komputera i klikasz wklej
9
@jatylkonachwilke prędzej @Chakalaka vs @BarcaInfo
Nawet bym się zastanowił, czy nie kupić PPV
1
@Ojciec5tkidzieci Muzyka z mojego dzieciństwa, pamiętam na kasetach takich małych miałem ich piosenki i się ołówkiem przewijało taśmę :)
A te piosenki plus "impreza" to do dzisiaj co jakiś czas sobie puszczam na YT
2
@Junngeas a to już nie można był trochę przynieść na LaRamble?
6
Piorunochron na wieży kościoła jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy czasem miewamy wątpliwości.
19
@Pawel13sz Roma
0
@BorzyKrzys jak to jest kibicować drużynie jeszcze przed jej powstaniem? :D
0
@ArterkHD no to tylko pisać do nich bezpośrednio, albo do punktu (jeśli są takie) się udać
A z ciekawości, jaka kwota?
1
@ArterkHD najprościej, wypłata na konto taty i potem do Cb
1
@ArterkHD ale dziady, jak dla nich kasa to nie ważne skąd, ale jak już oni mają wypłacić, to problemy
2
@Objectivo Wczoraj jeszcze powiedział, że Klopp z Realem mierzył się 7 razy. 3 razy wygrał, raz zremisował i 4 razy przegrał ,;)