1

Wiadomo czy Villareal jutro jakimiś rezerwami zamierza zagrać, czy raczej najmocniejszym składem zagrają?

95

Z jednej strony fajnie że Real zremisował, a z drugiej zajebiście!

1

@escarabajo już 3-1, ale nawet przegrywały :o
A ciekawe co to się stało z Paniami z Atletico, ostatnio to głównie z nimi rywalizowały nasze piłkarki, a teraz w tabeli mają 30 punktów straty.

Taki bilans bramkowy to pamiętam za juniora, jak się trafiło w lidze jakieś Zagłębie Lubin czy inna Miedź Legnica. Jechali z nami czasami ładnie. Ale żeby na najwyższym poziomie rozgrywkowym takie wyniki? A ta Amerykanka dalej będzie płakać, że za mało zarabia

1

@FC1899Barca nie lubie Legii, ale to robi wrazenie, az ciarki przechodza. Cos pieknego

0

@FCBeSeM 9-0. Znaki bo spacja nie działa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Marnują okazje za okazją, ale i tak na końcu największym winowajcą będzie ...Koeaman.

3

Nie daje kartek, a potem będzie płacz, że brutalnie grają i kontuzje. Pozwala na dużo, to z czasem będzie coraz ostrzej, niestety

26

W polu karnym by stało 5 naszych niepilnowanych, a Alba i tak by wycofał do Messiego, przy którym było by 3 gości

2

@hihotohuj a który lepszy, ten co więcej gada to Laskowski. Ten drugi Podolinski

2

@Mario96w już tłumaczę
Bardzo często mam tak, że pisze post/odpowiedź
Potem daje dwa "entery", kasuje mi się cała treść i oznacza inny użytkownik
A nie zwróciłem uwagi że Ciebie oznaczylo, wybacz

1

@Mario96w tu nie chodzi o wyniki, jest konflikt na linii trener - dyrektor sportowy
Ostatnio też niby Boatengowi przekazano na/po treningu, że nie podpiszą z nim nowego kontraktu
Pod względem finansowym, transferowym zarządzanie top topów
Ale Hasan Salihamidzic tam nieźle kwasy robi podobno

0

@Ronaldinho10VB chwilę później też faulował na minimum żółtą kartkę,a nic nie dostal

0

@gumaz ale pewnie chodzi o to, że zrezygnował w ostatniej chwili

1

@Bobo25 po tym poście zerknalem na drogę Bilbao, mieli tak samo jak my, albo i lepiej, bo dwa razy awansowali po rzutach karnych
Więc teoretycznie oni też muszą tego dokonać :)

Żeby był dobry mecz, bez kontrowersji i bez brutalnej gry

19

Dogrywka w 1/16 z Cornella po niewykorzystanych dwóch rzutach karnych w regulaminowym czasie gry
Comeback w 1/8 z Rayo Vallecano
Comeback i dogrywka w 1/4 z Granadą, po strzeleniu dwóch bramek w samej końcówce regulaminowego czasu gry
Remontada z Sevillą w półfinale

Ta edycja była dla nas mega trudna o emocjonująca, więc i finał pewnie będzie taki sam, ale nie wyobrażam sobie, że po przejściu takiej drogi, Messi nie podniesie dzisiaj pucharu. Poprostu muszą postawić kropkę nad i, i dokończyć to co zaczęli

6

@tomek8756 hajs się zgadza :)

2

@IronSanHybrid ja wyprzedzałem pociąg, schodziłem z motoru i waliłem do nich z bazuki :)

Tak, grałem na kodach

7

@AmigoBlancos osobiście jak dla mnie nic spektakularnego, poprostu go obiegł bo był szybszy. Żadnego nadzwyczajnego zagrania tu nie było, a i samo wykończenie też nic specjalnego. Na jego szczęście na bramce stał Pinto :)

Żeby było jasne, nic mu nie ujmuje, ale czysto piłkarsko i technicznie, to naprawdę nie ma się czym zachwycać

4

@taris jest jeszcze druga opcja, ale to trzeba mieć dwa komputery
Klikasz na slajd i go kopiujesz, przełączasz myszkę do drugiego komputera i klikasz wklej

9

@jatylkonachwilke prędzej @Chakalaka vs @BarcaInfo
Nawet bym się zastanowił, czy nie kupić PPV

1

@Ojciec5tkidzieci Muzyka z mojego dzieciństwa, pamiętam na kasetach takich małych miałem ich piosenki i się ołówkiem przewijało taśmę :)

A te piosenki plus "impreza" to do dzisiaj co jakiś czas sobie puszczam na YT

2

@Junngeas a to już nie można był trochę przynieść na LaRamble?

6

Piorunochron na wieży kościoła jest najlepszym dowodem na to, że wszyscy czasem miewamy wątpliwości.

19

@Pawel13sz Roma

0

@BorzyKrzys jak to jest kibicować drużynie jeszcze przed jej powstaniem? :D

0

@ArterkHD no to tylko pisać do nich bezpośrednio, albo do punktu (jeśli są takie) się udać

A z ciekawości, jaka kwota?

1

@ArterkHD najprościej, wypłata na konto taty i potem do Cb

1

@ArterkHD ale dziady, jak dla nich kasa to nie ważne skąd, ale jak już oni mają wypłacić, to problemy

2

@Objectivo Wczoraj jeszcze powiedział, że Klopp z Realem mierzył się 7 razy. 3 razy wygrał, raz zremisował i 4 razy przegrał ,;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?