mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pride1899 no dla niej to by można stać na mrozie ;)
1
@lukasbarca86 kierowniku, poratuj 2 złote na kuponik
0
@pride1899 ale co podglądałeś aktoreczki to Twoje ;)
7
Busquets to symulant, a tutaj "sprytne zachowanie"
0
Posiedzę i poczekam na te karne. Widok odpadającego Juventusu wynagrodzi mi krótki sen.
1
@ObiektywnyKibic121 no właśnie wtedy były podstawy żeby wierzyć, bo był mecz na CN przede wszystkim
A teraz? Ja nie widzę ani jednego powodu, ale chciałbym żeby mi zamknęli morde ;)
0
@Zoker wspaniałe poczucie humoru, musisz być duszą towarzystwa
0
Jest tu może ktoś, kto pracuje na wycinance laserowej? Jeśli tak to zostaw zielonego, komentarz, albo wiadomość prywatną.
Dziękuję
2
@Bykunn wtedy jest to ślub kościelny ze skutkami cywilnymi ale tylko dla wierzącej strony :)
1
@Bykunn no ja pytałem księdza przed chwilą, więc źródło dosyć solidne
0
@Bykunn mówi przysięgę bez dodawania ...tak mi dopomóż Panie Boże...
0
@Bykunn nic nie wymusza. Nie musi niczego mówić, wystarczy że podpisze dokumenty, że wychowa dziecko w wierze katolickiej, no i na taki ślub musi być zgoda z Kurii.
12
Ostatnie 6 meczów Liverpoolu na własnym boisku to 6 porażek, a bilans bramkowy to 1-10.
Ogólnie nie wygrali 8 kolejnych spotkań u siebie. 2 remisy, 6 porażek. Bilans 2-11.
- Bob, da się to jakoś naprawić?
- Niestety, spier@#$_&- się na amen.
0
@Krzychu1010 może masz jakiś problem z siecią
0
@Krzychu1010 działa
2
Nie przekonuje mnie ten Dest, a nawet irytuje, jak kiedyś Maxwell, zawsze prawie wybiera bezpieczny wariant (zagranie do tyłu). Ma chłopak wszystko, balans, technikę i przede wszystkim szybkość, a za nic nie chce tego wykorzystać. Ma tyle miejsca na tym prawym skrzydle i naprawdę niezbyt ciężkiego rywala, to zamiast próbować pojedynków 1 na 1, poszukać jakiegoś faulu to nie. Nawet jak już przejdzie tego obrońcę, to problem z dograniem. Wydaje mi się, że dużo więcej w ofensywie dałby od niego Mingueza.
1
Ciekawe ile bramek miałby więcej, gdyby częściej nie szukał na siłę Messiego, tylko ładował pod lade.
10
A teraz załóżmy, że bramkarz kasuje Messiego, wjeżdżając w niego dwoma nogami i kontuzjujac. Też by kartki nie dostał bo spalony?
0
@meteo100 z punktu widzenia Norwega dramat, nic na tym nie zyskał. No ale takie przepisy. Szkoda jednak, że cały trud i wysiłek włożony w wielomiesięczne treningi poszedł na marne
0
@Pawel13sz z Levante, ostatnia albo przedostatnia kolejka, 5-4 w łeb, jedyna porażka w sezonie
0
Ciekawe jak to będzie, jak np w finale pk za tamten rok, któryś z graczy Athleticu dostanie czerwoną kartkę, to czy będzie mógł zagrać z nami?
Z jednej strony dla nas fajnie, ale z drugiej mega niesprawiedliwe by to było. No jestem ciekaw co hiszpańscy działacze wymyślą
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
https://www.facebook.com/watch/?v=2563109540604743
Widać ekspert :)
@lucas/catalan
2
@Krzychu1010 mleko, miód, czosnek - na ciepło
Syrop z cebuli z cukrem?
0
@Tridente2015 nie. Te 8 bramek to chyba z eliminacjami. Aktualnie liderem klasyfikacji strzelców jest Pizzi z Benfici oraz Yazici z Lille, mają po 7 bramek. Ishak ma 5
0
@clyde już mieliśmy z PSG awansować po nerwowce w drugim meczu :)
0
@Pilka_jest_okragla jak dla mnie przypadek :D
1
@Fawrf hahahahahah nawet nie zauważyłem
2
https://zapodaj.net/c6405415ad6b2.jpg.html
Można się poświęcić, ale bez przesady ;)
Trochę gość zaorał
0
Ostatnie 6 meczów u siebie Liverpoolu: 2 remisy i 4 porażki (pod rząd). Bilans bramkowy 2-9
Tu może być problem z grą w LM w przyszłym sezonie nawet :o