mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kulson1947 Polska - Hiszpania
0
@Katalonbar przecież dopiero półmetek
Są tak samo blisko spadku jak i utrzymania :)
A nawet jak spadną, to pewnie będą transfery
2
@sawyer00 wystarczyła Soplica śliwkowa :)
@TheNekro94 nie wiem o co kaman :)
https://zapodaj.net/dbdd057bcbc8c.jpg.html
3
Szrenica bez koszulki zdobyta :)
Ale mega sprawa
1
@clyde ostatnio moja szanowna małżonka zrobiła takie burgery, kupiła tylko bułki specjalne, a do środka pierś z kurczaka, sałata, pomidorek, ogóreczek, ser i sos
Lepsze niż z maca :)
3
@clyde o tak, kromka chleba, do środka mielony i ogórek kiszony do łapy ❤️
0
@Katalonik97 Estadio La Cartuja
21
@NaFazieHitman
-Co Pan woli? Sex czy święta?
- Sex, zdecydowanie sex, ale święta są częściej
21
https://zapodaj.net/c1c821a64e4b5.jpg.html
Zidane to jednak dobry taktyk, IQ 200
1
@Dzemix111 czasami jest spoko, czasami ujowo,
Ale najgorsze to jest wstawanie. Ja tam robić mogę, wiem że trzeba inie mam z tym problemu, ale wstawanie o 5:30 to katorga
5
@AllBundy a to już koniec meczu?
1
@kiper09 w Sevilli, ale nie na stadionie Sevilli :)
@Elnuum Estadio La Cartuja
2
@kuba1794 jak minimum 3?
Na fortunie można 1
Na sts też z pewnością
Może mówisz o AKO?
1
@VeB 1899 odbierz i wysłuchaj co Ci zaproponują
Potem powiedz, że masz inną, lepszą ofertę i że jak chcą Cię zatrzymać, to niech się postarają
Za kilka dni powinieneś dostać kolejny telefon z lepszą ofertą
Wtedy już sam podejmiesz decyzję, czy będzie to oferta zadawalajaca
Kuzyn tak robił właśnie z tym dostawcą i ma taki sam pakiet jak moi rodzice, a płaci znacznie mniej
0
Przyznam, że mi się wczoraj przysnęło na dogrywce, więc odpaliłem sobie teraz skrót. No i powiem jedno, Ter Stegen to jest taki kocur, że głowa mała. Co gość nam tyłek ratuje i to w taki sposób, że można tylko przecierać oczy ze zdumienia. W dodatku bardzo sympatyczny i normalny facet.
2
@Batys i w tydzień poprawił technikę hahaha, to są dopiero asy :)
0
W półfinale Superpucharu Hiszpanii Kobiet, nasze piłkarki po rzutach karnych przegrały z Atletico Madryt. W meczu remis 1-1. W rzutach karnych 3-1 dla Atletico. Nasze Panie strzeliły tylko jednego karnego na 4 próby.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AssisMoreira za wcześnie, przecież tu w każdej chwili może być jakaś aferka :)
Trzeba czekać do 20-21
0
@messi564 może i przyjdzie, ale nie w tym roku moim zdaniem
0
@pele1282 ooo, to kółko wzajemnej adoracji dzisiaj baluje
Oby im Barcelona święta nie zepsuła :)
0
@Tomek54321 no właśnie napisałem osobny post już, że coś się popsuło, bo przy edycji komentarza, poprzednia wersja znika całkowicie, wyświetlają się jacyś inni użytkownicy
Przez przypadek, wybacz
2
Też macie problem, że kasuje Wam treść posta?
Np. przed chwilą chciałem coś edytować, to poprzednia wersja postu zniknęła
I często też jest problem, gdy chce zrobić przerwę między wersami, kliknę z dwa razy "enter" to też znika wcześniejszy tekst, albo wyświetlają się użytkownicy
0
@Tomek54321 niby jedna fiołka starczy na 6 dawek, więc więcej osób się zaszczepi
0
@tomek8756 pisałem już o tym dzisiaj, pozwolę sobie wkleić jeszcze raz
Masa osób została oznaczona w jakimś challengu na FB czy innym portalu i żeby nie wejść na "cipkę" to wykonuje zadania. Przy czym, wchodzi do wody na kilkanaście sekund, żeby tylko zrobić zdjęcie i się tym pochwalić. Z tego co mi wiadomo, żeby to morsowanie miało jakiś sens, to chociaż z 2-3 minuty trzeba być w wodzie. Więc wchodząc na te kilka sekund, to bardziej sobie szkodzą chyba. Ostatnio morsowalem to jeden as normalnie sobie pływał, nurkował, a potem chory. No ale popisać się trzeba :)
No i to ich wejście do wody jest jednorazowe więc o morsowaniu tu chyba nie ma mowy.
2
@Fawrf jak jest jeszcze slot, to proszę o oznaczenie :)
0
@NeroTFP mnie jeszcze irytuje, jak wychodzą i nie zamykają drzwi, to takie nieodpowiedzialne
3
Uwielbiam jak w filmach/serialach aktorki budzą się w pełnym makijażu, domownicy chodzą w butach i kładą je na łóżko. To takie prawdziwe i realne :)
0
@Kondziu_FCB a to nie jest z automatu 3 miesiące przy umowie na czas nieokreślony?
To jak ja dostałam na 3 miesiące pierwszą umowę, zaraz mi się kończy druga na 2 lata, to jak dostanę trzecia na czas nieokreślony, to jaki jest okres wypowiedzenia?
1
@elmayakos do kredytu, no i ewentualnie jak ją będą chcieli zwolnić, to ma 3 miesiące na znalezienie nowej pracy, a nie tydzień , dwa, czy miesiąc