0

@kulson1947 Polska - Hiszpania

0

@Katalonbar przecież dopiero półmetek
Są tak samo blisko spadku jak i utrzymania :)

A nawet jak spadną, to pewnie będą transfery

2

@sawyer00 wystarczyła Soplica śliwkowa :)
@TheNekro94 nie wiem o co kaman :)

https://zapodaj.net/dbdd057bcbc8c.jpg.html

3

Szrenica bez koszulki zdobyta :)

Ale mega sprawa

1

@clyde ostatnio moja szanowna małżonka zrobiła takie burgery, kupiła tylko bułki specjalne, a do środka pierś z kurczaka, sałata, pomidorek, ogóreczek, ser i sos
Lepsze niż z maca :)

3

@clyde o tak, kromka chleba, do środka mielony i ogórek kiszony do łapy ❤️

0

@Katalonik97 Estadio La Cartuja

21

@NaFazieHitman
-Co Pan woli? Sex czy święta?
- Sex, zdecydowanie sex, ale święta są częściej

21

https://zapodaj.net/c1c821a64e4b5.jpg.html

Zidane to jednak dobry taktyk, IQ 200

1

@Dzemix111 czasami jest spoko, czasami ujowo,
Ale najgorsze to jest wstawanie. Ja tam robić mogę, wiem że trzeba inie mam z tym problemu, ale wstawanie o 5:30 to katorga

5

@AllBundy a to już koniec meczu?

1

@kiper09 w Sevilli, ale nie na stadionie Sevilli :)

@Elnuum Estadio La Cartuja

2

@kuba1794 jak minimum 3?
Na fortunie można 1
Na sts też z pewnością

Może mówisz o AKO?

1

@VeB 1899 odbierz i wysłuchaj co Ci zaproponują
Potem powiedz, że masz inną, lepszą ofertę i że jak chcą Cię zatrzymać, to niech się postarają
Za kilka dni powinieneś dostać kolejny telefon z lepszą ofertą
Wtedy już sam podejmiesz decyzję, czy będzie to oferta zadawalajaca

Kuzyn tak robił właśnie z tym dostawcą i ma taki sam pakiet jak moi rodzice, a płaci znacznie mniej

0

Przyznam, że mi się wczoraj przysnęło na dogrywce, więc odpaliłem sobie teraz skrót. No i powiem jedno, Ter Stegen to jest taki kocur, że głowa mała. Co gość nam tyłek ratuje i to w taki sposób, że można tylko przecierać oczy ze zdumienia. W dodatku bardzo sympatyczny i normalny facet.

2

@Batys i w tydzień poprawił technikę hahaha, to są dopiero asy :)

0

W półfinale Superpucharu Hiszpanii Kobiet, nasze piłkarki po rzutach karnych przegrały z Atletico Madryt. W meczu remis 1-1. W rzutach karnych 3-1 dla Atletico. Nasze Panie strzeliły tylko jednego karnego na 4 próby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AssisMoreira za wcześnie, przecież tu w każdej chwili może być jakaś aferka :)
Trzeba czekać do 20-21

0

@messi564 może i przyjdzie, ale nie w tym roku moim zdaniem

0

@pele1282 ooo, to kółko wzajemnej adoracji dzisiaj baluje
Oby im Barcelona święta nie zepsuła :)

0

@Tomek54321 no właśnie napisałem osobny post już, że coś się popsuło, bo przy edycji komentarza, poprzednia wersja znika całkowicie, wyświetlają się jacyś inni użytkownicy

Przez przypadek, wybacz

2

Też macie problem, że kasuje Wam treść posta?
Np. przed chwilą chciałem coś edytować, to poprzednia wersja postu zniknęła

I często też jest problem, gdy chce zrobić przerwę między wersami, kliknę z dwa razy "enter" to też znika wcześniejszy tekst, albo wyświetlają się użytkownicy

0

@Tomek54321 niby jedna fiołka starczy na 6 dawek, więc więcej osób się zaszczepi

0

@tomek8756 pisałem już o tym dzisiaj, pozwolę sobie wkleić jeszcze raz

Masa osób została oznaczona w jakimś challengu na FB czy innym portalu i żeby nie wejść na "cipkę" to wykonuje zadania. Przy czym, wchodzi do wody na kilkanaście sekund, żeby tylko zrobić zdjęcie i się tym pochwalić. Z tego co mi wiadomo, żeby to morsowanie miało jakiś sens, to chociaż z 2-3 minuty trzeba być w wodzie. Więc wchodząc na te kilka sekund, to bardziej sobie szkodzą chyba. Ostatnio morsowalem to jeden as normalnie sobie pływał, nurkował, a potem chory. No ale popisać się trzeba :)

No i to ich wejście do wody jest jednorazowe więc o morsowaniu tu chyba nie ma mowy.


2

@Fawrf jak jest jeszcze slot, to proszę o oznaczenie :)

0

@NeroTFP mnie jeszcze irytuje, jak wychodzą i nie zamykają drzwi, to takie nieodpowiedzialne

3

Uwielbiam jak w filmach/serialach aktorki budzą się w pełnym makijażu, domownicy chodzą w butach i kładą je na łóżko. To takie prawdziwe i realne :)

0

@Kondziu_FCB a to nie jest z automatu 3 miesiące przy umowie na czas nieokreślony?

To jak ja dostałam na 3 miesiące pierwszą umowę, zaraz mi się kończy druga na 2 lata, to jak dostanę trzecia na czas nieokreślony, to jaki jest okres wypowiedzenia?

1

@elmayakos do kredytu, no i ewentualnie jak ją będą chcieli zwolnić, to ma 3 miesiące na znalezienie nowej pracy, a nie tydzień , dwa, czy miesiąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?