mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za tydzień wybory miss Polonia. Jak myślicie, wyniki już są ustawione? Tak jak się slyszy plotki o dobrym rezultacie w zamian za sex?
W tym roku nawet laska z mojej małej mieściny się dostała do finału, a jakaś mega ładna nie jest. A jeszcze mi teraz szwagier napisał, że jego koleżanka też miała startować, ale jakieś posrane umowy dają do podpisania. Np. trzeba uczestniczyć we wszystkich sesjach, jeśli nie to kara. No i hit, że do przymierzalni bez pukania mogą sobie wchodzić bogate typki.
0
@Coutinho007 coś poważnego?
0
@sergio5 no viva była oglądana, ale pamiętam, że na MTV też fajne programy były dla gimbusów
Pamiętam jakieś randki z wykrywaczem kłamstw, randki z słuchawka w uchu i rady od eksperta, ekipa z New Jersey,
1
@barcowy1899 przy odrobinie szczęścia, lepszej skuteczności i bez naprawdę dziecinnych błędów w obronie, to byśmy 3 punkty tracili ale do Atletico
2
@TheNekro94 ja mam zamiar w sobotę wchodzić z ekipą na Szrenicę i też się zastanawiam, żeby wchodzić bez koszulki :)
1
@BorzyKrzys a co się stało
1
Wszyscy zadowoleni, skoki elegancko, meczyk elegancko, ale żeby nie było zbyt pięknie, to zaraz będą waśnie, spory o wyniki plebiscytu na sportowca roku :)
@IronSanHybrid pamiętasz o Mamedzie?
0
Z ciekawości wbiłem na rm.pl żeby zobaczyć opinie "kibiców" Realu na temat naszych bramek. O ile o tej ręce przy drugim golu, pretensje słuszne, to niektórzy twierdzą, że przy pierwszej bramce Busquets podawał bezpośrednio do Griezmanna i że standardowo sędziowie za nami :)
1
@NaFazieHitman elegancko :)
0
Jakby nie uznał tej bramki, to też by była kontrowersja, bo niby ręką była, ale sędzia miał tą sytuację jak na dłoni, trzeba było przerwać wtedy tą akcję.
1
@Homeopata8989 @VamosRakieta mówi że jest ok
3
@MesQueUnClub96 ja nie widziałem :)
7
Ale mem złoto wymyśliłem. Ta blondynka co siedzi na kanapie to Granerund, a murzyny za nią, to Żyła, Stoch, Kubacki i Stękała
Weźcie to przeróbcie ;)
1
@VamosRakieta a co się stało?
2
Oby utrzymali formę do MŚ. Drużynowo zawsze brakowało kilka metrów tego 4 zawodnika, a i jednemu z trójki liderów przytrafiały się gorsze skoki. Teraz mamy piekielnie mocna całą czwórkę, złoto w tej chwili to must have.
0
@koziar no właśnie Ty nie zrozumiałeś komentarzy kolegi wyżej, a dalej się udzielasz
0
@koziar serio? Czyli powinniśmy znieść wszystkie zakazy bo to ograniczenia? Jeździć po pijaku nie można, gwałcić nie mozna, tzn. można, ale trzeba się liczyć z konsekwencjami. Tak samo z wolnością słowa, możesz powiedzieć wszystko, ale licz się z tym, że możesz za to być pociągnięty do odpowiedzialności
0
@BigVu pewnie do dzisiaj go boli wielkie Iniestazo
P.s PDW Zbychu!
0
@NeroTFP tak jak @karci0 napisał, z wyjątkiem piłkarzy. Weźmy takiego Lewandowskiego, przecież polska mentalność nie pozwala wielu go lubić, bo osiągnął sukces. Ma wszystko, wygląd, pieniądze, wspaniała rodzinę, sukcesy w życiu sportowym jak i prywatnym. Być może jakaś cegiełkę dokładają do tego media, jak ktoś odpala internet a tam masa artykułów związanych z Robertem, co jadł, gdzie był, z kim Itp
0
@Barca1992 z tymi statystykami to też ostrożnie, bo teraz podają te liczby bez jakiejkolwiek możliwości sprawdzenia tego.
Średnia jest 85000, a faktycznie może to być z 20 tysięcy
0
@Barca1992 ale według wielu źródeł, nieoficjalnie mówi się, że dotychczasowe obostrzenia zostaną przedłużone
2
Filmiki z szałem radości piłkarzy drużyn, które wylosowały Real i Barcelonę za 3,2,1 :)
3
@Janiama mam tak samo z Wisniowskim, jak komentuje mecze Barcelony
1
@xVENUMx
Ciekawa jestem kto z was potrafi przeczytać uważnie ten tekst
Jeżeli Ci się udało to wpisz w komentarzu aktualną godzinę
Powodzenia
8:13
2
@msmsms wiem, że to irytujące, ale trzeba się postawić też na miejscu kierowcy. Jedzie pewnie kilkaset kilometrów, załóżmy z prędkością 95, a druga ciężarówka 90. Tak naprawdę dla takiego kierowcy nie ma dobrego momentu na wyprzedzenie, bo na autostradzie zawsze jest ruch. Więc musi się wbić, żeby być szybciej nawet te 15-20 minut na miejscu.
1
@RobiS nie sprawdzałem. Pozdrawiam
2
@kaamil1910 https://mobile.twitter.com/khernvndez/status/1345966671488552963
0
@ShinobiQWE dlatego, że kiedyś powiedział, że nie chce strzelić jedynego gola dla Barcelony z rzutu karnego. Potem, gdy już było wiadomo, że to jego ostatnie występy, jednak podszedł do 11-stki. No i teraz trochę by było śmiesznie, gdyby jednak jej nie strzelił
3
@Nano22 beka by była, jakby jeszcze tego karnego nie strzelił :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika