0

@IronSanHybrid takie kozaki, a by przyszło co do czego, to by białą flagę wywiesili

0

@joloskyy bo uważam, że robiona na szybko szczepionka, której bym nie przyjął, co uniemożliwiłoby mi podróżowanie samolotem (to był przykład, chodziło mi ogólnie o jakieś ograniczenia) to dla mnie łamanie mojej wolności
Nie musisz rozumieć tego, moje zdanie, możesz mieć inne, luz

0

@joloskyy nie o to chodzi
Jadąc tam jest ryzyko że się czymś zarazisz, inne flora bakteryjna itp
W Grecji takiego ryzyka nie ma
A jeżeli nie mógłbym tam pojechać tylko dlatego, że nie mam szczepionki na covid, no to trochę słabo

Bo w Polsce bez szczepionki też mogę się zarazić albo kogoś wirusem, ale już się nie zarażę tymi chorobami z Afryki, o których wspomniałeś

0

@joloskyy widzisz różnicę lecieć do Afryki a do Grecji na wakacje?

0

@clyde zależy, jeżeli nie będzie obowiązkowa (a ma nie być) i nie będzie żadnych konsekwencji to nie, ale jeśli np. bez szczepionki nie będę mógł polecieć samolotem, albo jakiś inny zakaz się z tym będzie wiązał (co pewnie jest niezgodne z prawem i wolnościami człowieka) to się trzeba będzie zastanowić

3

@DonMatteo901 ale czy on powiedział, że var jest zły, czy że odbiera spontaniczność? Chyba jest różnica? No i chyba każdy się z tym zgodzi. Zdobywasz bramkę s tu cyk, gwizdek sprawdzamy. Po minucie decyzję, gol uznany. Nikt się wtedy nie będzie cieszył jak od razu po strzale, który dał gola.

0

@LuisSalvano a Ty dostaniesz depresji jak się okaże, że Messi pójdzie do PSG, a nie Neymar do Barcelony?

Podziwiam za tą wiarę w ten transfer :)

4

Pamiętacie te stare anteny co jak się przekręciła, to nie było kanałów?
Najlepsze ustawianie, jeden kręci na dachu, drugi stoi i przekazuje informacje od trzeciego: "nie ma...nie ma...JEST... było...nie ma..."

Pamiętam, że kiedyś się przekręcało na Cechy, bo tam LM leciała we wtorki i środy, a w Polsce tylko w środy.
I na Kubicę się przestawiało, żeby TV4 było

Gimby nie pamietajo

3

@Bykunn bardzo dużo osób wbrew pozorom :)
Moja żona robi kartki okolicznościowe i wysyła zazwyczaj paczkomatem, ale jest też dużo osób, które korzysta z poczty polskiej. A najlepsi są ci, co biorą ekonomiczny list i mają pretensje że kartka zamówiona w czwartek, nie dotarła na sobotnia imprezę na drugi koniec Polski :)

2

@kulka nie
Jeśli Juventus wygra z Dynamo, a potem z nami w takim stosunku, że w bezpośrednim pojedynku będzie miał lepszy wynik ( np. 1-3) to mamy drugie miejsce

1

@Pogba już widzę Stanowskiego jak omawia książkę na Kanale Sportowym :)

1

@ranger3120 19 lat i pół miliona dlugu, not bad :)

0

@LionelM95 pożyczyłem Ci ostatnio, a teraz udajesz, że nie wiesz o co chodzi...

0

@PatrychoO to sobie M jak Miłość włącz

5

@Barca1992 wygrana lm albo ligi to automatycznie świetny sezon, patrząc na to co się dzieje w tym klubie ostatnio

3

@LuisSalvano idąc Twoim tokiem myślenia, nauczyciele też utrudniają innym życie

0

@Adamski69 z ciekawości, ile strzelił i komu? I ile Ronaldo?
Z góry dzięki za odpowiedź

1

@Krystian_mix do mojej żony zadzwoniła babka dzień po kwarantannie. Wystarczy, że napiszesz później oświadczenie że miałeś kwarantanne IT. A jak to nie pomoże, to wtedy sanepid wystawi dokument

7

@badej60 "Jestem romantykiem i mogę być Twój
Widzisz te gwiazdy? Przy Tobie to ch**"

Tak lepiej :)

1

@DonMatteo901 mam duże wątpliwości, czy taki był zamysł :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Kurla, myślałem, że mi się ekran zje... psuł

3

Rakitic z bramka

1

@IronSanHybrid byłem pewien, że typ bez koszulki pojedzie na klacie po asfalcie :D

22

Kierownik do mnie podszedł, pyta czy stanę za niego na stanowisku, bo po 15 będzie musiał jechać uśpić psa prawdopodobnie. Nie przepadam za gościem, psa na oczy nie widziałem, ale jakoś tak mi smutno. Przerąbane uczucie, gdy się usypia zwierzaka, z którym się spędziło tyle czasu

1

Hiszpański dziennikarz Jota Jordi poinformował, że w poniedziałek Bartomeu poda się do dymisji.

Można mu wierzyć?

3

Ogólnie karny dla Realu no słuszny, ciągnął go, to nie ma o czym dyskutować. Tylko, że takich sytuacji w polu karnym jest kilka w meczu.

Mnie jednak bardziej rozwaliło to, że Lenglet ciągnął go w stronę bramki, a Ramos poleciał w drugą stronę :)

0

@Mathoue która dyskusję chcesz usunąć, to Ci zgłoszę, tylko nie wyzywaj od konfidentów, dobre?

0

@Mathoue możesz zgłosić swój post, może usuną

0

@barcelonaLM a ja mam przeczucie, że będzie tak jak ostatnie 5-1 na Camp Nou, w którym nie gral Messi.
Szybka bramka do 15 minuty, do przerwy dorzucają drugą, po przerwie Real przeważa ale traci na 3-0 i po meczu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?