0

Jakie są według Was "najgorsze" numery na koszulce? Chodzi mi o te standardowe od 1 do 23

Mi się w ogóle nie podoba 2. No i 13 też słaba jakaś taka

Wiadomo, że kozackie są 7, 9, 10 i 11, ale też taka 8, 16 dają rade

1

@wroclawianin89 dzisiaj ma być rozpiska LM na pewno

9

@PatrykBarca przestaje dziwić, gdy spojrzymy kto jest trenerem Hiszpanii :)

7

https://mobile.twitter.com/axelmoeen/status/1311735130151620608

Bramka, która dała awans do fazy grupowej LE
Cóż za rajd, cóż za wykończenie

0

@jeyx77x Fortuna

0

Wiem, że nie ma co się nakręcać za bardzo, ale początek sezonu wygląda fajnie, dlatego z ciekawości sprawdziłem kurs na zwycięstwo Barcelony w LM. No i przy ewentualnym zwycięstwie, można nieźle zarobić, bo kursik 15.

Po cichu liczę na dobry wynik w tej edycji.

3

@TylkoBarca7273 Jose Arcadio Morales? Kubański pisarz-eseista?

11

@Przemek2323 a to komentator to jakiś ekspert? Jak ich słucham czasami to się za głowę łapie.
Sytuacja z wczoraj. Lenglet czerwoną kartkę dostał. Araujo stoi w znaczniku przy lini bocznej, a sędzia na tablicy wyświetla 3. No i jeden "ekspert", że Koeaman ściąga w takiej sytuacji Gerarda Pique, że nie rozumie tej decyzji.

2

Widzieliście bramkę Rijeki przeciwko Kopenhadze?
Jedno wielkie XDDDDDDDDD

https://www.facebook.com/142175459239413/posts/2086381038152169/

0

@BarcaInfo zrobią z niego taki wiatrak w tych meczach, że mu się LM odechce
I nie mówię tego złośliwie, tak będzie, bo on nie jest żadnym kozakiem

1

@Qexi głową nie idzie w parze z umiejętnościami
Wielu sportowców uważa, że najważniejsza jest głowa, mental, podejście itp.

A ja zawsze powtarzam, że jak ktoś jest dzbanem, to na boisku to wyjdzie
Trzeba wiedzieć kiedy podać, kiedy strzelić, kiedy zaatakować itp.
A Dembele często brał piłkę, głową w dół i jechał, chciał wszystkich przedryblować
Chociaż w ostatim meczu tego nie robił

0

@notor1ous śmierdzi porażka Legii 0-1

0

@Qexi zgodzę się z profesjonalizmem, z tym że jeździec bez głowy też, ale że ma za mało umiejętności to się nie zgodzę nigdy

1

@NeroTFP byłem na tym meczu
To co się działo na trybunach, nie zapomnę tego nigdy :)

39

Janek Błachowicz ukończył technikum budowlane, dlatego jego rywale mają wpier*** murowany.

0

@xVENUMx drzewko też spoko :)

Z tym, że już to wrzucales niedawno

1

@wroclawianin89 mega dużo zbiegów okoliczności na korzyść Stali w tym sezonie ;d

na pewno oni bardziej się cieszą, że mecz przełożony, bo stracili dzisiaj atut własnego toru
dzisiaj tor byłby taki sam dla każdego, a to dla Stali mogłoby być strzałem w kolano

11

@Janiama w takich sytuacjach wychodzi kto się zna na piłce, a kto jest tylko Januszem na kanapie przed tv, co tylko strzelca bramki docenia

Ja bym to porównał do siatkówki
Janusz z kanapy będzie żale wylewał na Kurka, bo w aut uderzył, albo zablokowali go, a ktoś zagłębiony w temacie, dostrzeże, że to być może wina złej wystawy rozgrywającego

7

@betonito dla mnie on za dużo kombinuje
Cały czas jakieś rotację w składzie, wystawia piłkarza na różnych pozycjach,. Ok, czasem trzeba coś zmienić, spróbować jakiegoś innego rozwiązania, ale on to robi notorycznie. Pamiętam sezon w Barcelonie jak był, to na 50 spotkań, ani razu nie powtórzył tego samego składu/ustawienia.

Bardzo często też w LM sądzą na ławce jakiegoś dzika, a potem odpadają

1

@Joe_Pesci a w przerwie meczu były komentarze, że gra jak czołg i że topowy występ :)

3

@Striker właśnie wczoraj razem z Lengletem sprawili, że może się wydawać, że poprzeczka nie widziała wysoko. Moim zdaniem to ich zasługa, wyłączyli Paco i Moreno z gry rewelacyjnie. A to nie są słabi zawodnicy

6

Podobno Ansu Fati spóźnił się dziś na matematykę, to przez wczorajsze świętowanie udanego występu.

A tak serio, ciekawe jak to z edukacją u niego, Pedriego itp.

1

@BulaKG a co ma jeszcze zrobić jak go ewidentnie ignorują w ataku?
To i tak dobrze, że robi to co robi, bo wieku już by pewnie focha walnęło

4

Tez macie wrażenie, że bardzo często bramkarze przy "paradach" dodają sporo od siebie, żeby wyglądało to właśnie jak parada? Wczoraj Asensio chyba z 3 razy tak się zachował. Strzał w niego, wyciągnął tylko rękę, a potem wyskakiwał i się rzucał do tyłu. Śmiesznie to wygląda, taka gra na note, że niby nie wiadomo jaka interwencja

0

Wam też Coutinho przypomina Samuela z serialu Szkoła dla elity? :)

13

Co tu się dzieje Wąski? Bayern dostaje bęcki od Wieśniaków. City u siebie łomot od Leicester. Napoli co zawsze kupon ******* bije leszczy. Cadiz prowadzi z Sevillą. Atletico, które zawsze miażdży rywala 1-0 dzisiaj faktycznie zmiażdżyło przeciwnika.

Dlatego ten sport jest taki piękny :D

2

@kuz *do 5 kolejki
serio po 1 meczu chcemy wnioski wyciągać?
Guardiola zaczął od remisu i porażki
i to z kim? Numancia i Hercules

0

W międzyczasie Inter z 2-3 na 4-3 w 3 minuty

4

To już wcześniejszą ręką Carvalho się nadawała a nie to..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?