5

@Janiama miał, ale już nie ma
Oni tam mają takie pojęcie w tym Polsacie że to szok

1

@NeroTFP nie dobijaj ::)

0

@Ghotti może ma jaja, a ja bardziej bym stwierdził że ma łeb na karku. Ma wiele biznesów, z których będzie zarabiał ładne siano, to może odejść. A i czasu by miał więcej, mniej wyrzeczeń związanych z dietą np.

Ale póki może, to sobie siedzi i doi jeszcze klub ile się da ;)

1

@NeroTFP ale to Sparta spartolila :/

Tydzień temu zupełnie inne nastroje na trybunach po ostatnim biegu

0

@Danny Gaucho TAKI mocny

Wczoraj na tle Barcelony, każdy ćwierćfinalista wyglądał by bardzo dibrze

0

@Danny Gaucho ale ja nie mówię, że Bayern zagrał słabo, zagrali dobry mecz, ale Barcelony porostu wczoraj nie było, to jakie popełniali błędy w obronie było karygodne

1

@Kz1234 dokładnie, przy odrobinie szczęścia Barcelona mogła prowadzić 3-1, wiadomo, że pewnie by tego nie dowieźli, ale najpierw wślizg Boatenga końcówką buta wybił piłkę, potem samobój, a potem słupek Messiego

0

@Kacper1432 przecież my nie potrafiliśmy wyjść z własnej 16 kilkukrotnie, wszystkie drugie piłki spadały pod nogi piłkarzy Bayernu, im się poprostu chciało biegać, czego nie można powiedzieć o naszych zawodnikach.

Tak, mam nadzieję, że mecz z City będzie mega i pokaże prawdziwe oblicze tej drużyny, bo w tej edycji LM jeszcze nie mieli rywala godnego sobie

7

Zachwyty nad Bayernem, ale powiedzmy sobie szczerze, to Barcelona wczoraj była fatalna, katastroficzna, słaba, dramatyczna, a nie Bayern taki mocny.

0

@LukaszFan przyzwyczaił do gadania głupot ;)

5

Nawet Hajto wczoraj dosadnie trafił z komentarzem
"W Barcelonie są piłkarze, którzy nie zasługują na to by w niej grać. To jest dramat"

0

Ale amatorka
Tamtemu zostały 4 pełne, ten już wbił wszystkie połówki i zamiast wbijać czarną i kończyć, to się pitoli

0

Ktoś wyjaśni co to jest ten snooker? W sensie zagranie jakieś? Bo mówią teraz, że potrzebuje snookera

0

@emeu a to wypłatę masz dzisiaj czy co, że taki nabuzowany? :D

1

@MichalZZZ są sposoby że nie musisz twarzy pokazywać, ale ok, szanuje

0

@AnnaMarianna mi się moja żona podoba bez makijażu najbardziej, ale jak się delikatnie pomaluje, to też jest super. Natomiast ostatnio szliśmy na wesele i była na profesjonalnym makijażu no i mi się to niezbyt podobało. Za dużo tego wszystkiego i jakoś tak gorzej wyglądała

0

@MichalZZZ dawaj fote jakaś :)

5

@PatrychoO mi się często komentarze nie wyświetlają

0

@Ghostface w przypadku Luisa nie chodzi o temat, a o jego osobę, on co by nie napisał to zawsze jest poruszenie i masa odpowiedzi :)

1

@LuisSalvano piszesz, kogo obchodzi niezdana matura, a sam byłeś bardzo ciekawy czy właśnie ten użytkownik zdał, nawet kilka postów o tym dodałeś, trochę hipokryzja :)

0

@Encore wątpię, wczoraj po golu pokazali radość piłkarzy PSG, którzy siedzieli na trybunach, to Verratti ledwo chodził, tzn. kuśtykał i to mocno

2

@Janiama Alvaro Soler - La Cintura

1

@NeroTFP może żart byłby lepszy, jakbyś zrobił jakieś błędy ortograficzne np. :)

1

@NeroTFP możesz mieć mega słaby tydzień
Dziś porażka że Stalą
W środę z Unią, a w niedzielę ze Spartą (może tak być, ale nie musi)

Wybieram się znów, bo po wczorajszym meczu i emocjach na olimpijskim liczę na powtórkę, tym razem na wyrwanie bonusu w ostatnim biegu, a nie zwycięstwa
Chociaż z tym bonusem będzie mega ciężko, ale nie jest to niemożliwe

W tamtym roku byłem jak jechali z Toruniem i wtedy Doyle chyba 17 pkt zrobił, oby w niedzielę tego nie powtórzył :)

1

@NeroTFP teraz gleba, myślę że jakby bardzo chciał, to by utrzymał się na motocyklu

0

@NeroTFP spokojnie, przyjedzie w środę Leszno, to wróci do swojej dyspozycji na domowym torze :)

1

@SonBarcaGoku plus jest taki, że w większości przypadków tacy robotnicy całkiem dobrze zarabiają, chociaż tyle za pracę w takich warunkach

Budowlanka przerabana, latem gorąco, zimą zimno, jesienią mokro, ale tak jak mówię, rekompensatą są w miarę dobre pieniądze

7

@AllBundy jutro urodziny Ani

Ani moje, ani Twoje

123

Też tak macie, że widzicie jakiś post, który Was w jakiś sposób zaintrygował/zainteresował/dotyczy, piszecie komentarz, niejednokrotnie dość długi, już macie klikać "dodaj" i stwierdzacie "aaa, nie warto" i kasujecie i przewijacie dalej?

0

@Danny Gaucho bo jak się czegoś nie wie, to lepiej siedzieć cicho, tak jak oni

A Hajto nie wie, ale myśli że wie i potem wychodza takie kwiatki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?