mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcafan9512 nie stać Cię na wynajem mieszkania? To wynajmijcie razem :)
Skoro ładna, dobrze się dogadujecie, warto spróbować ;)
I koszty na pół się rozłożą
0
@Bykunn nie, napisałeś "nie mają prawa, które mieć powinni"
1
@Bykunn no właśnie Ty uważasz że powinni, a on uważa że nie powinni, dlatego dyskutuje. Nie wiem czemu uważasz że Twoja racja jest słuszna i tak powinno być, a jego już nie.
0
@Pogba cooooo, hahahaha ani jednej mijanki hahaha
1
@mekston pozdrawiam z trybun ;)
2
@IronSanHybrid oczywiście że tak, mówimy cały czas o Barcelonie, ale wszyscy wiedzą jak wygląda gra, jak Bayern sobie radzi, dlatego nie ma co się podniecać
Trzeba wierzyć, kibicować, ale zachować chłodna głowę ;)
Na pewno by bolało, jakbyśmy grali jak równy z równym i odpadli po jakiejś kontrowersji
0
@IronSanHybrid ja tam już na spokojnie do tego podchodzę
Że Napoli przejdziemy byłem pewien, graliśmy na Camp Nou, dobry wynik z pierwszego meczu, nie mogło się nie udać
Z Bayernem będzie mega ciężko, ale może być fajny mecz, my możemy wygrać 3-0, ale i oni też, wszystko się może zdarzyć
Ale nawet jak przejdziemy Bayernem, to potem teoretycznie City, no to też ciężko piekielnie
Dlatego ja się na nic nie nastawiam, co ma być to będzie, jak przegrają to płakać nie będę, jak wygrają? Super, ale do całkowitego sukcesu jeszcze mega daleko
1
@horang ale chyba masz większe szanse, nadzieję i inaczej grasz jak w 90 minucie brakuje ci jednego gola, a nie 3
1
@eckov @Karzel Immobile w tym sezonie zagrał w 37 meczach w serie A, Robert w 31
Pozdrawiam
0
@lucca87 oczywiście, że przesadzone
Na ekstraklasę kupisz taniej
10
@Unikatowy to jeżeli twierdzisz, że ja zabolało, to aż strach pomyśleć co dla Ciebie szykuje
Trzymaj się stary :)
0
@Esio oni tam 90 km/h aż mieli?
4
@MichalZZZ jednoosobowa działalność gospodarcza ^^
3
@SHIBA wszyscy węże, pająki, ja dodam od siebie szczury...
1
@Striker no to wiadomo, w sumie się dziwię właśnie że się o to pyta, bo nawet nie zdąży dobrze gry włączyć, a już trzeba będzie podłączać zasilacz ;)
0
@BlaseR9 w dolnym prawym rogu powinieneś mieć ikonkę baterii, prawy przycisk myszy i tam powinieneś mieć opcje, czy większą jakość, czy wydajność
Albo oszczędzanie baterii, coś w tym stylu
0
@Hosh co Ty chcesz dokumentować? Chodzi o jakieś zachowanie prywatności, poszanowania, nie wiadomo w jakim stanie ta osoba się tam znajduję, a później mogą krążyć zdjęcia gdzieś po necie
Chciałbyś tak?
Edit: na kamizelce napisane: ekipa techniczna, więc chyba nie jest upoważniony do fotografowania
0
@dawo17 a typ w pomarańczowej kamizelce albo robi zdjęcie, albo nagrywa
Boże, co za czasy
6
@NeroTFP a Ross Pierre Dolevas już nie gra? :)
0
@Jacu327 https://www.eobuwie.com.pl/tenisowki-tommy-jeans-textile-sneaker-em0em00001-white-100.html
0
@SHIBA a strzelę sobie 28
5
@IronSanHybrid nie da Ci tego ojciec, nie da Ci tego matka, co może dać Ci dzisiaj, Twa bliska, sąsiadka :)
0
@pio92 a jak by miało to w pracy wyglądać? Z tego co się orientuje to za kwarantanne płaci ZUS, a Ty masz prawo pojechać za granicę na wakacje
Zwłaszcza że możesz powiedzieć że wcześniej już miałeś wszystko oplacone
A narazie nie ma tej obowiązkowej kwarantanny, więc szkoda marnować okazji
1
@pio92 ja bym chyba jechał
Podobno za granicą w miarę pustki, natomiast polskie miejscowości nadmorskie zatłoczone i to strasznie
1
@kerouac masz rację, to wygląda jak wygląda, ale z pewnością problem jest większy i dotyczy nie tylko tej historii
0
@brzucho dramat, który będzie się za nią ciągnął całe życie
Dla mnie "coś", co zmusza kobietę siłą, podstępem, szantażem do stosunku to największa szmata, zwykły śmieć
A jak sobie pomyślę o tych wszystkich niewolnicach seksualnych, o dziewczynach porywanych i sprzedawanych do burdeli, to mnie aż nosi
0
@Krotaxer ja mam właśnie w sierpniu jak co roku zamknięty zakład na 3 tygodnie, ale że względu na tego wirusa 80 % pracowników nie ma już urlopu albo ma kilka dni (bo wcześniej był zakład zamknięty i z urlopu poszło) to czekamy co się wydarzy
Czy bezpłatny, czy coś dostaniemy
Bo wydaje mi się, że firma coś od państwa dostała z tej tarczy, skoro zakład był zamknięty
A można gdzieś sprawdzić, czy dana firma dostała jakaś kasę od państwa?
0
@NeroTFP już lepiej po tacie niż po mamie, która jest jeszcze niższa ;)
1
@NeroTFP powiem Ci że masz talent;)
A tak serio, to podobają mi się Twoje piosenki, wierszyki, bo zawsze rymy są zachowane, jest składnie, logicznie. Zwracam uwagę na detale, bo niektórzy to albo układają coś bez sensu, byle by się rymowało, albo z sensem, ale bez rymów
Pozdrawiam :)
8
@MesQueUnClub_87 jak mam być szczery, to nawet na główną stronę nie wchodzę. Od razu LR