mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 nie bo nie wiedziałem że takie miejsce będzie na naszej wycieczce, oświadczyłem się szybciej ale w Grecji
A gdybym wiedział kto wie,może, moze
1
@Nazio87 zabierz ją do Grecji na Zakynthos. Kup wycieczkę z Zante Magic Tours Super VIP Mix Północ. Na tej wycieczce będziecie płynąć jachtem obok wyspy dla zakochanych. Poprosisz zeby na chwilę się zatrzymali. Reszta należy do Ciebie
Nie dziękuj :)
0
@xVENUMx ja tak za 30 minut będę spożywał, także możemy dziabnac
14
Familiada, teraz
Pytanie:
Dziki kuzyn kota?
Odpowiedź:
Borsuk
I laska po sekundzie zdała sobie sprawę co powiedziała, bo sama siebie wyśmiała :)
1
@TaughtMule @escarabajo ale ja o żużlu mówię :)
Po bandzie na FB, dość rzetelny portal
4
@IronSanHybrid mnie najbardziej irytuje, jak już dostanie fajna piłkę na wolne pole na skrzydle, to albo podejmie złą decyzję, albo nie potrafi podać dokładnie w pole karne
0
@NeroTFP co tam się dzieje w tej Częstochowie? Trener podał się do dymisji na kilka godzin przed meczem. Na tym etapie sezonu takie cyrki
3
Śmieszą mnie komentarze, że Messi ucieka z tonącego okrętu i tym podobne. Wspomina sie także jego odejścia z reprezentacji Argentyny.
Nie wiem jak ja bym postąpił, może podobnie, bo dlaczego za porażki zespołów ma odpowiadać tylko jedna osoba, która w dodatku naprawdę ciągnie za uszy te dwie drużyny? To nie jego wina, że koledzy partola setki, albo stoją jak widły w gnoju, kiedy trzeba ruszyć dupsko.
Gość robi co może, staje na rzęsach a koniec końców najbardziej obrywa się jemu. Dokładając do tego jego osobowość, naprawdę nie ma lekko.
0
@Walker na takiego to klapek nie pomoże :/
0
Ktoś ostatnio polecał fajny film akcji. Bójki, pościgi itp. ktoś coś?
Najlepiej na Netflix
0
@RonnieVEB oczywiście, niewinny jak każdy...
@SHIBA ma na wszystkich papiery
0
@MichVeB Esteban Julio Ricardo Montoya de la Rosa Ramirez
14
Quebo postawił 1000 zł na wczorajszą wygraną Bayernu.
Wygrał 1003.20 zł
Jest ryzyko jest zabawa :)
0
@Suzu dyskusji? Tego co wrzucił przypadkiem niby? Skąd fama, że ma na imię Robert?
0
@MichVeB mnie bardziej dziwi że nikt się jeszcze nie chwali, że jest w posiadaniu screenshotow
2
A jak pisałem, że to nie Bayern taki mocny tylko Barca słaba to się śmiali :)
1
@MesQueUnClub96 z nami tak było
Uprzedzony Suarez w ostatniej chwili, kontra, gol
Słupek Messiego, kontra, gol
2
@MESSIah16 bo 80/90 latek na nikim nie zrobi wrażenia, a 37 latek już tak
3
Ale dośrodkowania Di Marii są kozackie
Mocno bite, żadne zawiesiny, wystarczy tylko dobrze głowę przyłożyć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@RadekACCA jak mam być szczery to mi to wisi kto wygra, zostały drużyny które są mi obojętne
0
@Hubertusk w LM?
1
Pamiętacie jak Barcelona wygrała swoją ostatnią ligę mistrzów pokonując mistrzów poszczególnych krajów (Francji, Anglii, Niemiec, Włoch)?
Jest następca
Wywalili już mistrza Włoch, Anglii, jutro wywala mistrza Niemiec a w finale Francji
Dobrze, że za marzenia nie karają :)
14
Wczoraj:
Abidal zostanie na stanowisku, bo jest zorientowany w sytuacji rynkowej i będzie niezbędny do przeprowadzenia szybkich ruchów
Dzisiaj:
Abidal zwolniony
XD
2
@Bykunn brawo Ty! :)
0
@Visca el Barca !! A co z tym wykopem? Bo ja sam to pisałem :)
Konkurs był rano, a ja mam teraz przerwę, dlatego teraz napisałem dopiero :)
0
@Bykunn ale byś wiedział po chwili namysłu, oni też myśleli chwilę ale niestety się nie udało :(
3
@LuisSalvano oni sami dzwonią do tego radia, a nie ich ktoś łapie
To są podstawy, w tych konkursach są zawsze łatwe pytania, te także były łatwe. Mamy poprostu coraz głupsze społeczeństwo i tyle, wina systemu, ale to akurat na rękę rządzącym ;)
Mógłbym wbić Ci szpileczke, że takich mamy nauczycieli, ale to nie zawsze ich wina :)
1
Słuchamy sobie w pracy radio no i standardowo jakieś konkursy. Dwóch uczestników, dwa pytania
1. Z jakiego zwierzęcia jest schab, z którego robimy popularne kotlety schabowe?
I babka odpowiada, a raczej stęka coś do telefonu, słychać, że nie wie i w końcu wydusiła z siebie "krowa"
2. Jak miał na imię Jaruzelski?
I gość chwila zastanowienia i odpowiada "Józef'
Piękne mamy społeczeństwo, piękne :)
0
@barteq tak
I wtedy już gdzie będzie chciał
No chyba że podpisze nową umowę, zobaczymy co się stanie, wszystko zależy pewnie kto będzie w zarządzie