0

@Nazio87 nie bo nie wiedziałem że takie miejsce będzie na naszej wycieczce, oświadczyłem się szybciej ale w Grecji

A gdybym wiedział kto wie,może, moze

1

@Nazio87 zabierz ją do Grecji na Zakynthos. Kup wycieczkę z Zante Magic Tours Super VIP Mix Północ. Na tej wycieczce będziecie płynąć jachtem obok wyspy dla zakochanych. Poprosisz zeby na chwilę się zatrzymali. Reszta należy do Ciebie

Nie dziękuj :)

0

@xVENUMx ja tak za 30 minut będę spożywał, także możemy dziabnac

14

Familiada, teraz

Pytanie:
Dziki kuzyn kota?
Odpowiedź:
Borsuk
I laska po sekundzie zdała sobie sprawę co powiedziała, bo sama siebie wyśmiała :)

1

@TaughtMule @escarabajo ale ja o żużlu mówię :)

Po bandzie na FB, dość rzetelny portal

4

@IronSanHybrid mnie najbardziej irytuje, jak już dostanie fajna piłkę na wolne pole na skrzydle, to albo podejmie złą decyzję, albo nie potrafi podać dokładnie w pole karne


0

@NeroTFP co tam się dzieje w tej Częstochowie? Trener podał się do dymisji na kilka godzin przed meczem. Na tym etapie sezonu takie cyrki

3

Śmieszą mnie komentarze, że Messi ucieka z tonącego okrętu i tym podobne. Wspomina sie także jego odejścia z reprezentacji Argentyny.

Nie wiem jak ja bym postąpił, może podobnie, bo dlaczego za porażki zespołów ma odpowiadać tylko jedna osoba, która w dodatku naprawdę ciągnie za uszy te dwie drużyny? To nie jego wina, że koledzy partola setki, albo stoją jak widły w gnoju, kiedy trzeba ruszyć dupsko.
Gość robi co może, staje na rzęsach a koniec końców najbardziej obrywa się jemu. Dokładając do tego jego osobowość, naprawdę nie ma lekko.

0

@Walker na takiego to klapek nie pomoże :/

0

Ktoś ostatnio polecał fajny film akcji. Bójki, pościgi itp. ktoś coś?
Najlepiej na Netflix

0

@RonnieVEB oczywiście, niewinny jak każdy...
@SHIBA ma na wszystkich papiery

0

@MichVeB Esteban Julio Ricardo Montoya de la Rosa Ramirez

14

Quebo postawił 1000 zł na wczorajszą wygraną Bayernu.


Wygrał 1003.20 zł
Jest ryzyko jest zabawa :)

0

@Suzu dyskusji? Tego co wrzucił przypadkiem niby? Skąd fama, że ma na imię Robert?

0

@MichVeB mnie bardziej dziwi że nikt się jeszcze nie chwali, że jest w posiadaniu screenshotow

2

A jak pisałem, że to nie Bayern taki mocny tylko Barca słaba to się śmiali :)

1

@MesQueUnClub96 z nami tak było
Uprzedzony Suarez w ostatniej chwili, kontra, gol
Słupek Messiego, kontra, gol

2

@MESSIah16 bo 80/90 latek na nikim nie zrobi wrażenia, a 37 latek już tak

3

Ale dośrodkowania Di Marii są kozackie
Mocno bite, żadne zawiesiny, wystarczy tylko dobrze głowę przyłożyć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@RadekACCA jak mam być szczery to mi to wisi kto wygra, zostały drużyny które są mi obojętne

0

@Hubertusk w LM?

1

Pamiętacie jak Barcelona wygrała swoją ostatnią ligę mistrzów pokonując mistrzów poszczególnych krajów (Francji, Anglii, Niemiec, Włoch)?

Jest następca
Wywalili już mistrza Włoch, Anglii, jutro wywala mistrza Niemiec a w finale Francji

Dobrze, że za marzenia nie karają :)

14

Wczoraj:
Abidal zostanie na stanowisku, bo jest zorientowany w sytuacji rynkowej i będzie niezbędny do przeprowadzenia szybkich ruchów
Dzisiaj:
Abidal zwolniony

XD

2

@Bykunn brawo Ty! :)

0

@Visca el Barca !! A co z tym wykopem? Bo ja sam to pisałem :)
Konkurs był rano, a ja mam teraz przerwę, dlatego teraz napisałem dopiero :)

0

@Bykunn ale byś wiedział po chwili namysłu, oni też myśleli chwilę ale niestety się nie udało :(

3

@LuisSalvano oni sami dzwonią do tego radia, a nie ich ktoś łapie

To są podstawy, w tych konkursach są zawsze łatwe pytania, te także były łatwe. Mamy poprostu coraz głupsze społeczeństwo i tyle, wina systemu, ale to akurat na rękę rządzącym ;)
Mógłbym wbić Ci szpileczke, że takich mamy nauczycieli, ale to nie zawsze ich wina :)

1

Słuchamy sobie w pracy radio no i standardowo jakieś konkursy. Dwóch uczestników, dwa pytania
1. Z jakiego zwierzęcia jest schab, z którego robimy popularne kotlety schabowe?
I babka odpowiada, a raczej stęka coś do telefonu, słychać, że nie wie i w końcu wydusiła z siebie "krowa"
2. Jak miał na imię Jaruzelski?
I gość chwila zastanowienia i odpowiada "Józef'

Piękne mamy społeczeństwo, piękne :)

0

@barteq tak
I wtedy już gdzie będzie chciał

No chyba że podpisze nową umowę, zobaczymy co się stanie, wszystko zależy pewnie kto będzie w zarządzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?