mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@LuisSalvano Ty sobie leżysz, a tam się jakaś kobita topi chyba
0
@Kusco15 a to różnie, ale zawsze jest ten sam tekst
Ale tamci chociaż po nocach ustaw nie wprowadzali
A Jarek to, Jarek tamtoi tak w kółko ;)
0
@Kusco15 co rusz
Jak masz w domu zwolennika PiS, ale nie zaślepionego, bo widzi ich wady też, oraz typowego antypisowca, to się nie obejdzie bez kłótni
Różnica taka, że ten za PiS coś tam wie, bo nie ogranicza się do jednej słusznej tv, a antypisowiec tylko TVN :)
Śmieszne
Ja czasem się wtrace jak coś na LR zobaczę i zapamiętam
0
@LloretDeMar jeśli można spytać, to w jakim sensie Ci opróżniają kieszenie i o jakiej wielkości mówisz?
Bo trochę dwuznacznie to zabrzmiało, jakbyś pracował na siebie, a oni Ci cześć "zabierali"
4
@LloretDeMar ja tam nie jestem zwolennikiem publicznego chwalenia się na kogo się głosuje, bo później są właśnie takie sytuacje
To ich nie tłumaczy, ale widząc w jakim kraju żyjemy, gdzie polityka jest bardzo burzliwym tematem, stronił bym od plakatowania sobie domów
Nawet wśród najbliższych trzeba uważać komu się mówi
2
@LloretDeMar a skąd oni wiedzą na kogo głosował?
0
@pax no raczej taki był zamiar, że to kobiety by wybierały
Przecież nie będziemy oceniać facetów, szanujmy się trochę :)
0
@MichalZZZ moje też nie, ale to apropo tego, że na użytkowniczki to by się popatrzyło, ale żeby siebie pokazać to już niekoniecznie, cwaniaczki :)
1
@msmsms no ale co ma piernik do wiatraka? Liverpool już na mistrza, ale chyba nikt nie lubi przegrywać i będą grać najmocniejszym składem o zwycięstwo, to proste że kurs na nich jest niższy.
0
@MichalZZZ @pax to i konkurs mistera, zobaczymy ilu odważnych i chętnych :)
@Cendra myślę, że mogłaby się okazać bezkonkurencyjna ;)
1
@Maniek9444 to wtedy nie jest spoko z charakteru, jak zakładałem ;)
3
@AlicjaFCB jest dużo kobiet z nadwagą, ale z twarzy są naprawdę bardzo ładne, dodając do tego spoko charakter mamy 2/3 "ideału" - dużo czy mało?
Ale żyjemy w chorych czasach gdzie na pierwszym miejscu stawiamy na wygląd niestety. Ja osobiście chyba bym spróbował z taką osobą, może bym ją zmotywował do ćwiczeń itp.
Zależy jeszcze haka nadwaga, parę czy paręnaście kilo to jeszcze nie tragedia, ale kilkadziesiąt to już bym chyba nie chciał
2
@ArterkHD Sannah, Sylwia Grzeszczak, Ania Dąbrowska, Ania Karwan, Natalia Szroeder - moje ulubione
1
@Ogorinho1974 to była propozycja, ciekawostki ma kilka postów niżej
2
@Encore truskawki z sezonowych, a takich całorocznych to banan chyba
1
ŁKS się rozstrzelał na koniec sezonu. Dziś już 4 bramki zawodników tej drużyny.
Mimo to, starcza tylko na remis narazie :)
1
@SHIBA za 6 tysięcy czy 6 milionów? Bo nie wiem kiedy w kalendarz wpisać
1
@MesQueUnClub_87 patrzę tylko w odpowiedzi, kto bierze udział w dyskusji i lecę dalej
Cały czas te same mordki prawie, podziwiam że im się jeszcze chce :)
3
@Janiama ale można odbić piłeczkę
Na PiS głosują starsi, bez wykształcenia, rolnicy - uogólniając - głupsi (ja się z tym nie zgadzam)
A na PO głosują "elity", wykształceni - mądrzejsi
No i dla mnie wcale nie są mądrzejsi skoro głosują na nich, obie partie są w moim odczuciu beznadziejne i robią wszystko byleby rządzić, ludzie się nie liczą
Więc w czym jest lepszy taki wyborca PiSu od wyborcy PO? Skoro on głupi, to nic dziwnego że dał się zmanipulować propagandą, a co powiedzieć o wyborcy PO? Taki mądry niby, a wybiera co wybiera
2
@Mario96w no jak mu będą takie karne dawać jak z Atalanta, to tak
0
@BarcaInfo ja tam bym tego pechem nie nazwał :)
najpierw miał mega farta, a potem "pokazał" swoje umiejętności :D
0
@derlysy1979 @budel17 właśnie chyba znowu się muszę na kulkę przerzucić, bo te psikadla to jest dramat, zwłaszcza na czarnych i białych koszulkach
2
@Zieliniak fajnie się ogląda, a potem przychodzi mecz z Juve i sędzia dyktuje takie karne że to szok
1
@Bykunn ostatnio reklamują aplikacje na telefon Polsat news, a jak jesteś klientem plusa, to nawet transferu danych nie pobiera
0
@mekston to nie był błąd, on to zrobił specjalnie moim zdaniem (i wielu innych osób)
Wyhamował motocykl, nie łamał się nawet w łuku, poczekał na szpryce i gleba
0
Poleci ktoś jakiś dobry odplamiacz do ubrań?
I jakiś dobry antyperspirant, który nie zostawia tych ******** białych śladów?
2
@rado_Barca 3x nie, dziękujemy. Może innym razem
0
@LuisSalvano tak jak pisalem, moje wesele około 50k, podzieliliśmy to na 3 części, moi rodzice, mojej żony, no i my
Dodatkowo sami sobie zarobiliśmy na podróż poślubną do Dominikany
5
@VamosRakieta Pique, kiedyś za postawę na boisku, później za wbijanie szpilek Realowi na każdym możliwym kroku
0
@Mario96w a z tego co ja się orientuje to się prawie nigdy nie zwraca
@LuisSalvano zwróciło Ci się? Nie chodzi mi o te Twoje 7k, tylko 26.
Moje wesele kosztowało około 50k a w kopertach było coś koło 45 chyba jeśli dobrze pamiętam