mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCBKUBANO jakbyś jeszcze napisał miejscowość to by było miło ;)
6
@PatrychoO patrzył się na tyłek własnej żony, tragedia ;)
Ale chłopaki luzujcie, bo widać na kilometr, że kolega troluje
5
Robert Lambert Indywidualnym Mistrzem Europy na żużlu!
Brytyjczyk wygrał decydujący bieg z Leonem Madsenem i w klasyfikacji generalnej wyprzedził Duńczyka o 2 punkty.
Madsen drugi raz w Toruniu, musi zadowolić się drugim stopniem podium. Wcześniej musiał uznać wyższość Bartosza Zmarzlika, który został mistrzem świata
0
@Avada Kedavra właśnie ostatnio w Serie A, pada bardzo dużo bramek.
@Chwytliwy masz jakieś dane jaka średnia bramek na kolejkę? Może masz nawet porównanie do bundesligi?
0
@messi564 ja nie mówię że nie, powiem więcej,nawet się z Tobą zgadzam
O wiele łatwiej strzelić 35 bramek w Bayernie niż w Lazio, to nie podlega wątpliwości, ale z pewnością gdyby rozegrali tyle samo spotkań (a może rozegrali, nie wiem ile który pauzował), to pewnie Robert by coś dorzucił
0
Jednak te 4 mecze mniej w bundeslidze robią swoje
1
@JimMorrisonFCB jeden telefon wystarczył, nie ma za co :)
1
@Chwytliwy Buenos días, señor Chwytliwy
2
@JimMorrisonFCB
#TJMMNW
0
@mekston no i Falubaz obok Unii, główny faworyt do finału na chwilę obecną
Dużo się wyjaśni po tych zaległych meczach i co Sparta pokaże teraz w Lublinie, jeśli wygra, to już mamy raczej pewna 4 do play off. Sparta, Falubaz, Unia i Włókniarz
0
@Wossi61FCB zaś się będą prali :)
0
@tadzik447 wystarczy podzielić liczbę komentarzy przez liczbę dni
Ale masz tak jak ja, ponad 3700, więc nie może.y tego dokładnie policzyć
0
@Janiama a Ciebie poznali, czy musiałeś im przybliżyć swoją osobę?
1
@ronni37 kolejny kierowca na imprezy, to mi się podoba :)
3
@capoN
Jeśli siedzisz gdzieś w jednym miejscu, to polecam to:
https://www.castorama.pl/swieca-antykomarowa-wmk-200-g-id-1014874.html?store=0&exactc=856a21a3f808ca829d032e882a9a1e95&keyword=pla_wszystkie_smart&gclid=EAIaIQobChMI9daMh4Hu6gIVCZiyCh0SDw6eEAQYASABEgKLu_D_BwE
A jak w teren, to preparat MUGGA
1
@TomaszWitaszek a może leży na plaży pod parasolem, albo przy basenie i sobie sprawdza LR, w czym problem?
0
@Pogba ten akurat zapowiadał się bardzo ciekawie, ale narazie też jednostronne widowisko
Że Sparta spuści lanie Rybnikowi to wiedzieli chyba wszyscy
A ja jeszcze po cichu liczę że koło 10 biegu Motor zacznie odrabiać, jak ostatnio Stal
1
@lukasbarca86 tak to działa
Ja zrezygnowałem z lotu do Rzymu - zmiana godziny powrotu przez tego wirusa, musiałem zrezygnować,
I do Grecji przez biuro podróży, odwołane przez wirusa
Czas oczekiwania na zwrot - 6 miesięcy
0
@Danny Gaucho czemu? Fajna zabawa, tylko niektórzy podchodzą do tego zbyt ambitnie, jakby ta nagroda miała coś zmienić w ich życiu ^^
0
@patry295 ja bym chętnie zobaczył co by się na LR działo, po dwóch pierwszych kolejkach Pepa w roli trenera Barcelony. Albo w sumie nie, bo takie szambo by było, że to szok
0
@kamilop nie chciałbym żeby Xavi przyszedł do Barcelony prosto z Al-Sadd
Za duży skok
Mógłby jeszcze z dwa lata potrenować jakaś europejską ekipę
1
@ricardo0705 ja 2 tygodnie jeszcze i 3 tygodnia urlopu. Niestety większość bezpłatny, bo przez tego wirusa mieliśmy zakład zamknięty i z urlopu szło.
Więc niby urlop, ale jakaś robotę trzeba będzie ogarnąć
22
Chińska mądrość ludowa na dziś:
Praca zrobiła z małpy człowieka, a socjal? Na odwrót.
6
@LuisSalvano białe czy kolory?
0
@MaTi61415 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8724934
Dzisiaj jest
1
@Kusco15 moze imponuje im, że gość myśli to co mówi
Pewnie też wiele razy chciałbyś komuś coś powiedzieć ale albo nie wypada, albo mogą być tego nieprzyjemne konsekwencje
A on się nie pitoli
1
@ksobi być może, ale jak mu ktoś nadepnie na odcisk to się nie gryzie w język, a nawet na murawie potrafi kogoś kopnąć, wyśmiać itp. a to już jest aroganckie ;)
1
@ksobi może zły przykład, ale wiele osób tutaj się jara Zlatanem, son jest mega arogancki i często obraża
Mi się takie zachowanie nie podoba, ale innym "imponuje"
0
@badej60 pytałem kiedyś ;)
4
@tigerekxd bo często sobie z kogoś beke robią na początku ;)