2

@FCBKUBANO jakbyś jeszcze napisał miejscowość to by było miło ;)

6

@PatrychoO patrzył się na tyłek własnej żony, tragedia ;)

Ale chłopaki luzujcie, bo widać na kilometr, że kolega troluje

5

Robert Lambert Indywidualnym Mistrzem Europy na żużlu!

Brytyjczyk wygrał decydujący bieg z Leonem Madsenem i w klasyfikacji generalnej wyprzedził Duńczyka o 2 punkty.

Madsen drugi raz w Toruniu, musi zadowolić się drugim stopniem podium. Wcześniej musiał uznać wyższość Bartosza Zmarzlika, który został mistrzem świata

0

@Avada Kedavra właśnie ostatnio w Serie A, pada bardzo dużo bramek.
@Chwytliwy masz jakieś dane jaka średnia bramek na kolejkę? Może masz nawet porównanie do bundesligi?

0

@messi564 ja nie mówię że nie, powiem więcej,nawet się z Tobą zgadzam

O wiele łatwiej strzelić 35 bramek w Bayernie niż w Lazio, to nie podlega wątpliwości, ale z pewnością gdyby rozegrali tyle samo spotkań (a może rozegrali, nie wiem ile który pauzował), to pewnie Robert by coś dorzucił

0

Jednak te 4 mecze mniej w bundeslidze robią swoje

1

@JimMorrisonFCB jeden telefon wystarczył, nie ma za co :)

1

@Chwytliwy Buenos días, señor Chwytliwy

2

@JimMorrisonFCB
#TJMMNW

0

@mekston no i Falubaz obok Unii, główny faworyt do finału na chwilę obecną

Dużo się wyjaśni po tych zaległych meczach i co Sparta pokaże teraz w Lublinie, jeśli wygra, to już mamy raczej pewna 4 do play off. Sparta, Falubaz, Unia i Włókniarz

0

@Wossi61FCB zaś się będą prali :)

0

@tadzik447 wystarczy podzielić liczbę komentarzy przez liczbę dni

Ale masz tak jak ja, ponad 3700, więc nie może.y tego dokładnie policzyć

0

@Janiama a Ciebie poznali, czy musiałeś im przybliżyć swoją osobę?

1

@ronni37 kolejny kierowca na imprezy, to mi się podoba :)

1

@TomaszWitaszek a może leży na plaży pod parasolem, albo przy basenie i sobie sprawdza LR, w czym problem?

0

@Pogba ten akurat zapowiadał się bardzo ciekawie, ale narazie też jednostronne widowisko

Że Sparta spuści lanie Rybnikowi to wiedzieli chyba wszyscy
A ja jeszcze po cichu liczę że koło 10 biegu Motor zacznie odrabiać, jak ostatnio Stal

1

@lukasbarca86 tak to działa
Ja zrezygnowałem z lotu do Rzymu - zmiana godziny powrotu przez tego wirusa, musiałem zrezygnować,
I do Grecji przez biuro podróży, odwołane przez wirusa

Czas oczekiwania na zwrot - 6 miesięcy

0

@Danny Gaucho czemu? Fajna zabawa, tylko niektórzy podchodzą do tego zbyt ambitnie, jakby ta nagroda miała coś zmienić w ich życiu ^^

0

@patry295 ja bym chętnie zobaczył co by się na LR działo, po dwóch pierwszych kolejkach Pepa w roli trenera Barcelony. Albo w sumie nie, bo takie szambo by było, że to szok

0

@kamilop nie chciałbym żeby Xavi przyszedł do Barcelony prosto z Al-Sadd
Za duży skok
Mógłby jeszcze z dwa lata potrenować jakaś europejską ekipę

1

@ricardo0705 ja 2 tygodnie jeszcze i 3 tygodnia urlopu. Niestety większość bezpłatny, bo przez tego wirusa mieliśmy zakład zamknięty i z urlopu szło.

Więc niby urlop, ale jakaś robotę trzeba będzie ogarnąć

22

Chińska mądrość ludowa na dziś:

Praca zrobiła z małpy człowieka, a socjal? Na odwrót.

6

@LuisSalvano białe czy kolory?

1

@Kusco15 moze imponuje im, że gość myśli to co mówi
Pewnie też wiele razy chciałbyś komuś coś powiedzieć ale albo nie wypada, albo mogą być tego nieprzyjemne konsekwencje

A on się nie pitoli

1

@ksobi być może, ale jak mu ktoś nadepnie na odcisk to się nie gryzie w język, a nawet na murawie potrafi kogoś kopnąć, wyśmiać itp. a to już jest aroganckie ;)

1

@ksobi może zły przykład, ale wiele osób tutaj się jara Zlatanem, son jest mega arogancki i często obraża
Mi się takie zachowanie nie podoba, ale innym "imponuje"

0

@badej60 pytałem kiedyś ;)

4

@tigerekxd bo często sobie z kogoś beke robią na początku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?