0

@bartekvisca Kościelec, Rysy

0

@Bykunn czemu głupi? Czemu kwas? To wtedy tylko świadczy o tych osobach
Podobno kiedyś na weselu właśnie para dostała kupon i tam była 6, ale ile w tym prawdy to nie wiem
A chyba lepiej taki prezent, niż milion kwiatów, które zaraz zwiędną

@LuisSalvano robiles to zestawienie kosztów itp. bo nie widziałem, a chętnie bym rzucił okiem z ciekawości

1

@LuisSalvano potwierdzam, nie opłaca się
My mieliśmy chyba z 800 zł, ale mega dużo ich dostaliśmy
A najwieksza wygrana to było 60 zl

0

Komentarz usunięty

0

@DanielOOL napisałeś, że nie masz Smart TV a nie internetu :)

0

@DanielOOL spróbuj aplikację Tubio pobrać i przez to

0

@Jacek770 rzeczywiście jest czym błyskać
Zapomniałem kompletnie o tym wirusie

0

Fajnie, że potencjalnie City z Bayernem w 1/2 a nie w finale. Dwa mecze się obejrzy, a tak byłby tylko jeden w finale, a wiadomo jak tam jest. Szachy często

6

@Jaca27 w sumie można, już grubo po 7

1

@kkbarca tylko pewnie Bednarek dlatego jest wyżej od tej dwójki, bo ma więcej okazji do zaprezentowania się
Przecież Liverpool zdecydowanie częściej atakuje niż broni, a już Southampton pewnie częściej musi się wykazywać defensywą

Nie ujmuję mu, tylko kolejny przykład na to, że statystyki to niezła zasłona dymna
Jedynie ta statystyka procentowa jest równomierną

1

@KamilZ może być tak niemrawo, ale myślę że jednako wydarzenie boiskowe zapoczątkuje mega emocje, nerwowość, nadmierną ostrość itp.
Myślę, że czerwo dzisiaj to pewniak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A ja tam się nie zdziwię, jak Fati i Puig dzisiaj nie wyjdą w podstawowej jedenastce. Nie zapominajmy, że gramy dzisiaj z drwalami, którzy praktycznie już spadli z ligi, więc nie wiadomo co im do łba strzeli, frustracja jest bardzo możliwa. Szkoda, żeby nam młodziaków pokopali. Myślę, że Vidal dzisiaj w środku to będzie dobre rozwiązanie.

1

@sokot a jak dla mnie tutaj nie było czasu na spojrzenie na bramkę
A druga sprawa, czasem nam się wydaje że piłkarz ma głowę w murawę, ale kątem oka coś tam jednak widzi

Ale fajnie że można sobie na spokojnie podyskutować, dwie odmienne opinie ;)

0

@sokot a tak z ciekawości, grasz lub grałeś gdzieś w piłkę? W klubie jakimś, czy na orliku, ale w jakiejś lidze, nie, że z kumplami

0

@sokot no właśnie oglądałem i utwierdziłem się w przekonaniu, że to było typowe zejście do środka i zwykły strzał
Ja tak to widzę, nie chce się kłócić, może macie rację :)

0

@Bykunn nie możemy mówić o czuciu bramki gdy ja widzisz :)
Nie wiedziałem tej sytuacji Vidala, ale czasem tak jest, że im łatwiej tym trudniej:) Może w ostatniej chwili zmienił decyzję, nie wiadomo

Nie mówię, że Fati jest słaby czy nie ma talentu, ale moim zdaniem no look goal to trochę lekka przesada

3

@sokot może i masz rację, ale niektórzy chyba przesadzają z zachwytami
Przecież doskonale wiedział gdzie się znajduje, piłkarz "czuje" gdzie jest bramka i to był zwykły strzał, nic więcej

I może zbyt pochopnie, ale uważam, że większość strzałów to jest po prostu strzał w kierunku bramki, a gdzie piłka leci, to już druga sprawa
Np gole Griezmanna i Suarez no to ewidentnie mierzone strzały

2

@Odesseiron Philips series 1000
Ale to z tymi maszynkami dziwna sprawa, po mam ja już z 6 lat chyba i jakieś dwa lata temu zauważyłem że ciulowo już goli, to kupiłem Philips series 5000. Przez pierwsze pół roku goliła spoko, a potem już słabo, to wróciłem do tamtej i goli bez zarzutu.

@JimMorrisonFCB z doliny gąsienicowej na Karb i na Kościelec

17

@Mario96w tak jak polecałeś
@JimMorrisonFCB nie Zawrat, a Kościelec

2155 m.n.p.m

Barcą na szczycie!
Nie przejmujcie się wynikami, jeszcze będzie pięknie, tak jak na zdjęciu
https://zapodaj.net/03f8d38231861.jpg.html

1

@JimMorrisonFCB jutro coś jeszcze machniemy z grubej rury, w czwartek ma cały dzień padać, a w piątek wracamy

1

@JimMorrisonFCB coś mówią żeby jutro Zawrat zrobić :)
Wczoraj miały być Rysy, ale po trasie i nieprzespanej nocy to by była głupota

2

@JimMorrisonFCB pogoda jest dzisiaj ekstra, ale za późno wyszliśmy, z tej kopy poszliśmy na Giewont

W sumie według jakiejś aplikacji trasę która pokonaliśmy w 4h, powinniśmy zrobić w 7 godzin :)
@fcbarcafan19 widocznie mało wiesz :)

18

Kolejne zdjęcie z cyklu Barcą na szczycie (chociaż tutaj ^^)

https://zapodaj.net/7b0eeed264a60.jpg.html

Kopa Kondracka, 2005 m.n.p.m
Pierwszy dwutysiecznik w życiu :)

Pozdrawiam :)

0

Polityczna prostytucja czas start

Ech, czego się nie zrobi, dla zdobycia elektoratu dotychczasowych rywali

9

@Encore Immobile raczej Lewego przegoni, ale Ronaldo bez szans imo

0

Suarez kontuzja..
Podnosił rękę i mam wrażenie że jakoś utykał

0

@Encore ta bramka nieuznana teraz z tego rzutu wolnego też kontrowersyjna, gość się tam sam przewrócił praktycznie

0

Ale wałek w 1 lidze
Zawodnik Zagłębia Sosnowiec podał do swojego bramkarza, piłkę przejął napastnik Odry Opole, strzelił gola, a sędzia odgwizdał spalonego

1

@Nigaki a tam chrzanisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?