mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Katalonbar 50 dyszek to trochę dużo, chyba odpuszczę
0
@Kajtek77 a w co grasz? Ja lubię w 66 pograć bardzo :)
3-5-8 też fajne, ale wygodniej na kurniku się gra
1
@sebasek99 no ban banowi nie równy, ale jak wracasz z banicji, dodajesz max 5 postów i znowu wakacje i tak w kółko, to chyba coś nie tak
34
@xVENUMx https://img2.thejournal.ie/inline/916710/original/?width=600&version=916710
Zawsze śmieszy
2
@`Sin za dużo wolnego czasu mają
No i muszą mieć mega ciekawe życie, że chce im się ciągle uczestniczyć w takich przepychankach w necie
Sory, że tak na krzywy ryj, bo nie zapraszales do dyskusji, a ja i tak się wpieprzylem :)
31
Dzisiaj także setna rocznica urodzin Karola Wojtyły.
1
@Bykunn @LuisSalvano ja płaciłem też chyba 175 i to jeszcze było wesele z poprawinami :)
to porównamy, bo ja niedawno brałem
1
@Douglasinho to jest słuszne założenie, ale tezę postawił inną, dlatego mu to napisałem
I żeby było jasne, zgadzam się w 100% z tym co napisał o naszej drugiej linii
Poprostu użył złego słowa, co mu się często zdarza :)
0
@Chwytliwy ale to dalej nie jest deficyt, zapoznaj się ze znalezieniem tego słowa ;)
Można powiedzieć, że mamy deficyt światowej klasy pomocników/pomocników gwarantujących jakość, ale nie że mamy deficyt pomocników
0
@Chwytliwy Busquets, De Jong, Rakitic, Vidal, Puig, Alena, Arthur, Roberto
A Ty mówisz deficyt?
0
@Chwytliwy no to bardzo skutecznie ;)
0
@Chwytliwy a jak walczysz z tym złem?
0
@Striker lepiej późno niż wcale :)
0
@ranger3120 ja nie mam :(
15
@macio_944 zbyt wielu drużynom Barcelona "zalazła za skórę" i jeszcze się z tym nie pogodzili
Np. kibice Chelsea, United, Milan, Real, PSG ( o ile tacy istnieją) i jeszcze by można wymieniać
0
@13th jak niewiele trzeba, żeby było wszystko :)
1
@puyol_presidend5 miałem okazję być na tym meczu :)
to co się działo na trybunie po bramce Murawskiego będę pamiętał do końca życia ;D
1
@IronSanHybrid sądząc po gabarytach, to ewidentnie szczur
Najgorzej, nienawidzę tego dziadostwa
4
@Hiacynk praktycznie w każdym kabarecie jest jedna osoba, która wyróżnia się od reszty
W neo nowce to Żurek
W KSM już wspomniałeś
W Nowakach Ada
W łowcy.b był Kalamaga
Smile kierowca tira, pan Stanislaw
Hrabi - Kołaczkowska
1
@PawkoFCB właśnie powinny się cieszyć, że te maseczki połowę ich "niedoskonałości" zasłaniają i że jest mniej malowania :)
0
@Don Lucas szkoda, że nie będzie można na żywo posłuchać silników, ale po takiej przerwie od sportu, dobre i to :)
4
@sebasek99 właśnie wróciłem z zakupów i to samo zauważyłem
Ale kobiety też z opuszczoną chodzą
0
@Kredon zgadza sie
0
Witam, mam pewien problem. Od kilku dni zauważyłem, że odpalam tv, skacze po kanałach i jest zły program. Tzn np na TVN 7 teraz leci ten cały hotel, AW programie jest ślub od pierwszego wejrzenia
Miał ktoś podobny problem?
3
@DonaldTuskEUKing powiedział bezrobotny ^^
1
@barcowy1899 @Bykunn a mówiłeś, że Pani w Ciebie wjechała
a to jednak było inaczej ;d
1
@Bykunn no to tylko się cieszyć :)
Zrobisz po kosztach i jeszcze parę ładnych stówek zostanie
1
@Pewex i można odbić piłeczkę, co to za związek jak on lub ona coś ukrywa, za plecami z kimś piszą itp.
nie masz co ukryć, to pokazanie drugiej połówce telefonu nie będzie problemem :)
0
@SuperPatsonFCB myślę że to najlepszy komentarz, więcej nie trzeba dodawać
3
@Piotr89Sand wszystkich tak pochopnie oceniasz?
Po jednej sytuacji?
Gość robi fajna robotę, jego strona jest druga najszybciej rozwijająca w Polsce na FB chyba, gość co chwilę się użera w komentarzach z idiotami
Może nie wytrzymał ciśnienia :)