6

@Katalonbar 50 dyszek to trochę dużo, chyba odpuszczę

0

@Kajtek77 a w co grasz? Ja lubię w 66 pograć bardzo :)
3-5-8 też fajne, ale wygodniej na kurniku się gra

1

@sebasek99 no ban banowi nie równy, ale jak wracasz z banicji, dodajesz max 5 postów i znowu wakacje i tak w kółko, to chyba coś nie tak

2

@`Sin za dużo wolnego czasu mają
No i muszą mieć mega ciekawe życie, że chce im się ciągle uczestniczyć w takich przepychankach w necie

Sory, że tak na krzywy ryj, bo nie zapraszales do dyskusji, a ja i tak się wpieprzylem :)

31

Dzisiaj także setna rocznica urodzin Karola Wojtyły.

1

@Bykunn @LuisSalvano ja płaciłem też chyba 175 i to jeszcze było wesele z poprawinami :)

to porównamy, bo ja niedawno brałem

1

@Douglasinho to jest słuszne założenie, ale tezę postawił inną, dlatego mu to napisałem

I żeby było jasne, zgadzam się w 100% z tym co napisał o naszej drugiej linii
Poprostu użył złego słowa, co mu się często zdarza :)

0

@Chwytliwy ale to dalej nie jest deficyt, zapoznaj się ze znalezieniem tego słowa ;)

Można powiedzieć, że mamy deficyt światowej klasy pomocników/pomocników gwarantujących jakość, ale nie że mamy deficyt pomocników

0

@Chwytliwy Busquets, De Jong, Rakitic, Vidal, Puig, Alena, Arthur, Roberto

A Ty mówisz deficyt?

0

@Chwytliwy no to bardzo skutecznie ;)

0

@Chwytliwy a jak walczysz z tym złem?

0

@Striker lepiej późno niż wcale :)

0

@ranger3120 ja nie mam :(

15

@macio_944 zbyt wielu drużynom Barcelona "zalazła za skórę" i jeszcze się z tym nie pogodzili
Np. kibice Chelsea, United, Milan, Real, PSG ( o ile tacy istnieją) i jeszcze by można wymieniać

0

@13th jak niewiele trzeba, żeby było wszystko :)

1

@puyol_presidend5 miałem okazję być na tym meczu :)
to co się działo na trybunie po bramce Murawskiego będę pamiętał do końca życia ;D

1

@IronSanHybrid sądząc po gabarytach, to ewidentnie szczur
Najgorzej, nienawidzę tego dziadostwa

4

@Hiacynk praktycznie w każdym kabarecie jest jedna osoba, która wyróżnia się od reszty

W neo nowce to Żurek
W KSM już wspomniałeś
W Nowakach Ada
W łowcy.b był Kalamaga
Smile kierowca tira, pan Stanislaw
Hrabi - Kołaczkowska

1

@PawkoFCB właśnie powinny się cieszyć, że te maseczki połowę ich "niedoskonałości" zasłaniają i że jest mniej malowania :)

0

@Don Lucas szkoda, że nie będzie można na żywo posłuchać silników, ale po takiej przerwie od sportu, dobre i to :)

4

@sebasek99 właśnie wróciłem z zakupów i to samo zauważyłem
Ale kobiety też z opuszczoną chodzą

0

@Kredon zgadza sie

0

Witam, mam pewien problem. Od kilku dni zauważyłem, że odpalam tv, skacze po kanałach i jest zły program. Tzn np na TVN 7 teraz leci ten cały hotel, AW programie jest ślub od pierwszego wejrzenia
Miał ktoś podobny problem?

3

@DonaldTuskEUKing powiedział bezrobotny ^^

1

@barcowy1899 @Bykunn a mówiłeś, że Pani w Ciebie wjechała
a to jednak było inaczej ;d

1

@Bykunn no to tylko się cieszyć :)
Zrobisz po kosztach i jeszcze parę ładnych stówek zostanie

1

@Pewex i można odbić piłeczkę, co to za związek jak on lub ona coś ukrywa, za plecami z kimś piszą itp.
nie masz co ukryć, to pokazanie drugiej połówce telefonu nie będzie problemem :)

0

@SuperPatsonFCB myślę że to najlepszy komentarz, więcej nie trzeba dodawać

3

@Piotr89Sand wszystkich tak pochopnie oceniasz?
Po jednej sytuacji?
Gość robi fajna robotę, jego strona jest druga najszybciej rozwijająca w Polsce na FB chyba, gość co chwilę się użera w komentarzach z idiotami
Może nie wytrzymał ciśnienia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?