mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilkrycha na początku byłem na nie, ale z biegiem czasu, patrząc na to jak wygląda nasza gra, to chętnie bym go zobaczył ponownie u boku Messiego, któremu zostało już niewiele do końca kariery. Chciałbym się jeszcze nacieszyć jego gra, a wiem, że z Neymarem dali by nam masę radości.
A co do wartości, Mes que un club już dawno w Barcelonie odeszło w zapomnienie. Ja też już tak nie przeżywam tego wszystkiego związanego z Barceloną jak jeszcze parę lat temu. Teraz włączam mecz raz czy dwa razy w tygodniu i chciałbym zobaczyć piękne bramki, zwycięstwa, pasjonujące mecze w LM, a nie zasypiać i się irytować.
Więc dla mnie mógłby wrócić, ale jak nie wróci, to nie będę płakał
0
Premier League stoi, to Dele Alli poszukał sobie dodatkowego zajęcia.
Dołączył do obsady Barw szczęścia i właśnie można go oglądać na TVP2.
1
@lukasbarca86 niestety 1
Po jego strzale bramkarzowi od pleców się odbiła więc uznali jako bramkę samobójczą
Ale i tak gol, asysta, no i ten samobój po jego strzale
I to wszystko w 8 minut :)
3
@Chaoss myślę, że tymi liczbami nie ma co się sugerować
są mocno zaniżone według mnie, oraz mało osób zostało przebadanych
5
@Adriano99 kup sobie drążek, zamocuj w witrynie i ćwicz
do tego pompki, brzuszki
możesz takie kółko za 20 zł kupić też na brzuch
ćwiczenia z masą własnego ciała są bardzo dobre
1
@badej60 widać, bo nawet w takim poście musisz o nim wspomnieć :D
0
@codemat gram w Counter-Strike 1.6 fastcupy :D
0
@nammah a czy ja mowie ze to dużo? Napisałem co widziałem
1
@Mati90fcb ja tylko widziałem zdjęcie, cena 95 zł za 5l bańkę
0
@zawsze_barca ale partnerki też są na chacie, więc nie oglądają ^^
0
@maxi186 dzięki za pozdro :D
0
@puyol_presidend5 ja tam nic nie piszę, nie lubię dyskutować z kimś kto nie ma pojęcia na dany temat, gdy ja akurat w czymś wiem trochę więcej :)
6
@draxidox hehe i znowu to samo:)
Po co się odnieść do posta? Lepiej poraz enty mu wytykać
Wrócił, to wrócił, na uj drążyć temat?
0
@Jaca27 ja poprostu wolę obejrzeć piękny mecz, niż bronienie się przez cały dwumecz i licząc na przebłysk jednego z zawodników, lub błąd bramkarza
Pamiętam jak graliśmy z Interem, Chelsea i nawet Atletico, jakie to były męczarnie i dla piłkarzy i dla kibiców. Walenie głową w mur. Wiem, że to jest taktyka i szacunek za jej realizację, bo naprawdę trzeba zapier***ac by coś w taki sposób ugrać, jednak ja wolę o obejrzeć np. City/Real/Bayern vs Liverpool niż Atletico
2
@prokofiew i najlepiej z nami, chciałbym wtedy zobaczyć to wychwalanie Atletico, jak wygrają z nami dwumecz 1-0 np
9
Jak tak dalej pójdzie, to Suarez i Dembele zdążą wrócić :)
0
110 minut, taka intensywność i trzeba przyznać, że jak na Atletico to czysty mecz, bez kartki, aż dziwne
0
@FafitFCB 12 dla liv
2 atleti
4
Ale Salah dzisiaj partoli. Nawet z przyjęciem problemy, tyle piłek już mu odskoczyło.
1
@KamQiX nie idę bo nie odpisałeś na priv
1
@Prezes_sycylijczyk to tylko pokazuje jak głupie i zmanipulowane jest społeczeństwo.
Trzeba mieć swoje źródła informacji, swój rozum i tyle
2
@NeroTFP i gość nas tu uczy poprawnej polszczyzny na LR. Unsub
1
@NeroTFP unikała paniki, czy uległa panice?
4
@LuisSalvano a później będziesz płakał, że w lipcu musisz odrabiać, a już miałeś urlop zaplanowany itp. :)
66
https://zapodaj.net/4ce955995c592.jpg.html
Pod czarny humor chyba można podciągnąć?
61
Taka ciekawostka
Jedynym bramkarzem w tej edycji LM, który nie puścił gola przeciwko Atalancie jest?
Kyle Walker ;)
0
@SuperVegeta hahaha, 5
Z tym królem to trochę poleciales ;)
0
@Hosh żeby mi to było przedostatni raz! :)
1
@Hosh no i zepsules mi ciekawostkę, zadowolony jesteś z siebie?
0
Taka ciekawostka
I po ciekawostce
Cza sprawdzać co w tym internecie piszo