mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trochę śmieszne te komentarze, bo jak ktoś przeciwko Barcelonie gra tak jak dzisiaj Atletico, czyli prawie cały mecz obrona i autobus, to jest płacz, że anty futbol itp.
Rozumiem, że cel uświęca środki i naprawdę szanuję graczy Atletico, bo mało jest takich piłkarzy, którzy tyle biegają i gryzą trawę, jednak wolę od tego, jak drużyna gra trochę więcej w piłkę.
0
@NeroTFP jutro pewnie będą spoko, ale ja jakoś nie mogę się przełamać do oglądania drużyn, którym nie kibicuje
Ale jutro zrobię wyjątek
Tak jak ostatnio Lazio Inter
6
Standard, człowiek się napali na mecz a potem flaki z olejem
2
@NeroTFP jakbyś mógł, to też mnie oznaczaj :)
0
@stone80 w czym ciekawszy? Atleti będzie się murować cały mecz.
Takie moje zdanie
2
@KSSniper jeden na tv, drugi na lapku :)
3
@EldoradoHaze a ja bym postawił 60 do 40 na Real
Jakiego ta drużyna ma farta, to się w głowie nie mieści. Albo im bramkarz sprezentuje gola, jak Karius, albo bramka Benzemy z Bayernem.
Dodatkowo bardziej doświadczona ekipa, a City w LM zawsze jakoś frajersko odpada.
3
@IronSanHybrid pójdź sobie na sektor "najwierniejszych" kibiców danej drużyny, to zobaczysz jacy to ludzie
Np. na taki Śląsk Wrocław
Tam duża grupa osób ( nie wszyscy!) żyją od meczu do meczu, dla nich nic innego się nie liczy, tylko napić się piwa, powyzywac, ewentualnie się pobić
0
Jutro Ateltico - Liverpool i Dortmund - PSG
Dwa fajne mecze mogą być o tej samej porze
A w środę Atalanta - Valencia i Tottenham - Lipsk. Mecze mogą być dobre, ale jednak zespoły półkę niżej.
P.S
Sędzia meczu Borussia - PSG Antonio Mateu Lahoz, będzie się działo ;)
3
"Przecież to pociągnięcie, było widoczne nawet z naszej perspektywy"
A gość go ręką nawet nie dotknął :)
3
1. Prostopadłe piłki Lazio w pole karne Interu grane ziemią, dochodzą w większości do adresata i jest z tego jakieś zagrożenie, a o wiele więcej próbują wrzutek, gdzie stoi 3 dryblasów
2. Jony to taki typowy jeździec bez głowy, łeb w dół i wrzuta na pałę
3. Lukaku > Martinez
4. Brawo Celta, trzymać to!
1
Tak tu ostatnio zachwalacie ta włoską ligę, że aż sobie obejrzę ten hicior i znając życie się skończy 0-0 :)
0
@Hiacynk no wiadomo, ale piszesz, że powinno być 9-7 :)
6
@Hushovt tyle samo co napisanie tego komentarza, zajęło by Ci sprawdzenie w google :)
0
@blue_shark i chyba jemu, jak i kabaretowi nie wyszło to na dobre
1
@Hiacynk ale to nie są wyliczenia jakieś, tylko poprostu 16 ekspertów tak zagłosowało za Realem.
@espan96 i Ty dajecie Real, ja również i już mamy 3-0
Ale procentowo wyglądałoby to inaczej :)
0
@IronSanHybrid mi się on wydaje bardzo agresywny, jak ruscy, czy Ukraińcy rozmawiają, to mam wrażenie jakby cały czas kogoś albo siebie wyzywali
5
@Mr8lack idealnie tu pasuje żart (M - mężczyzna, K - kobieta)
M: - pójdziesz ze mną do łóżka za 1 000 000 zł?
K: - hmm, ok
M: - a za 100 zł?
K: - oszalałaś? Myślisz, że jestem dziwką?
M: - to już ustaliliśmy, teraz ustalamy cenę
0
@IronSanHybrid dokładnie, nie jest zła, ale jak już się odezwała to jakoś tak już gorzej, raz, że ten ruski język jest ujowy, a dwa, barwa głosu taka niezbyt
2
@IronSanHybrid ale riposty ma naprawdę mocne, nawet nie tyle riposty, co błyskotliwe odpowiedzi, takie naturalne a mega zabawne
52
W magazynie "Gol" padło pytanie do prowadzących, czy można coś dobrego powiedziec o Jagielloni (przegrała 3-0 z Wisłą Kraków)
Andrzej Strejlau: Tak, że przyjechali na mecz punktualnie
No mistrz
Za FB polska myśl szkoleniowa
0
@jakub9611 znasz kawał o wujku Staszku, mistrzu ciętej riposty? :)
6
@SuperVegeta mówisz, że jest 50% szans, że Cou zostanie? On chce, Bayern nie? :)
0
@JohnA powinien
6
On już za faul na Roberto w pierwszej połowie powinien dostać żółtą kartkę
4
Były zawodnik Sevilli, bramka smakuje podwójnie :)
0
Messi coś nie może się przełamać, ale coś mi się wydaje, że jak już to zrobi, to będzie to jedno z piękniejszych trafień Argentyńczyka
0
@ShawnC no to mówię, że dodał za dużo od siebie :)
1
Jeżeli Bartra wyskakiwał, to nawet bardzo delikatne pchnięcie, może spowodować upadek, ale myślę, że za dużo dodał od siebie. Lenglet tam łokciem popracował, ale w miarę dyskretnie
1
Jakby to powiedział Zbysiu Stonoga
To jest dramat kurła