0

Już dawno chciałem o tym napisać, ale nie miałem dobrego przykładu, teraz jest
https://www.facebook.com/ElevenSports.Polska/videos/178785243201768/

Chodzi mi o to, że zawodnik nie zaczął akcji z miejsca, w którym doszło do przekroczenia przepisów.
Zazwyczaj jeśli piłka jest bliżej bramki rywala, sędzia przerywa i nakazuję rozpocząć grę jeszcze raz że wskazanego miejsca. Na filmiku widać, że przewinienie było kilka metrów dalej, gdyby musiał ją przesunąć, napewno nie zdobył by gola
Jak to jest z tym przepisem? Trzeba rozpocząć z miejsca przewinienia, czy nie można tylko się przybliżać?
Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :)

1

@Bovciek "ciężki" :)))))(

0

@BarcaInfo wiadomo z jakim numerem?

0

@Lares znajdź sobie ekipę stała do grania
Tu na lr masz kilku gejmerow :)

0

@marcin000019ja mam Asusa i tam jest taki program Asus Smart gesture i jest opcja żeby wyłączyć touchpada po wykryciu myszy

0

@messiiiiik do mnie i do żony też wczoraj dzwonili, ale tylko raz
Też jeden max dwa sygnały, też z Francji

Numer mam teraz w plusie, ale przeniosłem z playa

2

@BARCA_FOR_EVER a ja Ci słownik podrzucę jak chcesz :)

0

Szanse, że coś wygramy w tym sezonie są jakie są, podobnie z City, ale ich się chociaż przyjemnie ogląda

0

@Toretto zatoka wraku była kozacka
Ogólnie w Grecji było spoko

W Turcji mniej mi się podobało, ale to dlatego że byliśmy w większym mieście, ale też fajnie zobaczyć inna kulturę itp

5

@Kuczek to mu doradziles

@Toretto Turcja, Grecja, Albania

3

To niezły był ten rekord, jak poprawił o 4 metry i jeszcze z telemarkiem wylądował :)

0

@wojtt666 mama go chyba wołała, a że jego piłka, to pograne..

Ah, stare czasy

5

Ten z piłką dobry typ haha

0

@barteq ja nie mówię, że by nie wpadła, ale gdyby właśnie ja złapał, to z tej akcji na bank już byśmy nic nie zrobili :)

0

Przy wczorajszej bramce dla Barcelony duża zasługa Puiga, ale cała akcja zaczęła się od nieporozumienia obrońcy z Granady z bramkarzem. Piłka leciała w kierunku bramkarza, który wychodził już do niej z bramki, ale jego kolega z drużyny go wyprzedził, czym bardzo zdenerwował goalkeepera, ten nawet podskoczył z wściekłości i bardzo impulsywnie machał rękoma. Chwilę potem ten sam obrońca stracił piłkę na rzecz 20 latka z Barcelony, co było dalej to wiemy.

Piłka nożna to gra błędów, a takie niby szczegóły w ostatecznym rozrachunku decydują o końcowym rezultacie :)

0

@arasz1819 wczoraj wiało i nie porwało

16

Marnuje czy nie, ale z jaką łatwością on dochodzi do tych sytuacji

0

FdJ wróci na Rakietę i będzie jeszcze lepiej, bo jednak spowalnia Chorwat te akcję czasami

2

@Janiama czyli nie mial dodanych wcale :D

0

@meteo100 wiem, ale ja pytam ile jest za punkt

0

@NeroTFP a za punkt teraz w skokach ile płacą?

0

@Encore po cichu liczę na Lazio :)

0

Podziwiam go, że nie daje upustu swoim emocjom :)

0

@Bobo25 a tego to nikt nie wie, ale można naprawdę odnieść wrażenie, że trochę sędziowie pomagają Realowi,bramka nieuznana dla Sevilli to mocna kontrowersja

0

@Bobo25 był jeszcze var brany

14

I cyk,Mazurek Dąbrowskiego u somsiada :)

0

@AmigoBlancos z resztą, Ty tu pod publikę wszystko piszesz,masz 0-0 po moim zdaniem błędzie sędziego, to możesz pisać że się pomylił, bo i tak tego nic nie zmieni, a Ty będziesz pozytywnie odebrany

0

@AmigoBlancos oglądaj ten swój real a nie znowu zaczynasz gówno burze
Może faul był?

1

To są jaja. Będą ich tak pchać wszędzie żeby wygrali

0

@Colon co to jest za drużyna, co śledziem je*** tak
Je***Arka Gdynia ku**** świnia

Tak śpiewali poraz pierwszy kibice Legii na finale pp
A potem może ktoś to zmodyfikował o innej drużynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?