mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już dawno chciałem o tym napisać, ale nie miałem dobrego przykładu, teraz jest
https://www.facebook.com/ElevenSports.Polska/videos/178785243201768/
Chodzi mi o to, że zawodnik nie zaczął akcji z miejsca, w którym doszło do przekroczenia przepisów.
Zazwyczaj jeśli piłka jest bliżej bramki rywala, sędzia przerywa i nakazuję rozpocząć grę jeszcze raz że wskazanego miejsca. Na filmiku widać, że przewinienie było kilka metrów dalej, gdyby musiał ją przesunąć, napewno nie zdobył by gola
Jak to jest z tym przepisem? Trzeba rozpocząć z miejsca przewinienia, czy nie można tylko się przybliżać?
Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :)
1
@Bovciek "ciężki" :)))))(
0
@BarcaInfo wiadomo z jakim numerem?
0
@Lares znajdź sobie ekipę stała do grania
Tu na lr masz kilku gejmerow :)
0
@marcin000019ja mam Asusa i tam jest taki program Asus Smart gesture i jest opcja żeby wyłączyć touchpada po wykryciu myszy
0
@messiiiiik do mnie i do żony też wczoraj dzwonili, ale tylko raz
Też jeden max dwa sygnały, też z Francji
Numer mam teraz w plusie, ale przeniosłem z playa
2
@BARCA_FOR_EVER a ja Ci słownik podrzucę jak chcesz :)
0
Szanse, że coś wygramy w tym sezonie są jakie są, podobnie z City, ale ich się chociaż przyjemnie ogląda
0
@Toretto zatoka wraku była kozacka
Ogólnie w Grecji było spoko
W Turcji mniej mi się podobało, ale to dlatego że byliśmy w większym mieście, ale też fajnie zobaczyć inna kulturę itp
5
@Kuczek to mu doradziles
@Toretto Turcja, Grecja, Albania
3
To niezły był ten rekord, jak poprawił o 4 metry i jeszcze z telemarkiem wylądował :)
0
@wojtt666 mama go chyba wołała, a że jego piłka, to pograne..
Ah, stare czasy
5
Ten z piłką dobry typ haha
0
@barteq ja nie mówię, że by nie wpadła, ale gdyby właśnie ja złapał, to z tej akcji na bank już byśmy nic nie zrobili :)
0
Przy wczorajszej bramce dla Barcelony duża zasługa Puiga, ale cała akcja zaczęła się od nieporozumienia obrońcy z Granady z bramkarzem. Piłka leciała w kierunku bramkarza, który wychodził już do niej z bramki, ale jego kolega z drużyny go wyprzedził, czym bardzo zdenerwował goalkeepera, ten nawet podskoczył z wściekłości i bardzo impulsywnie machał rękoma. Chwilę potem ten sam obrońca stracił piłkę na rzecz 20 latka z Barcelony, co było dalej to wiemy.
Piłka nożna to gra błędów, a takie niby szczegóły w ostatecznym rozrachunku decydują o końcowym rezultacie :)
0
@arasz1819 wczoraj wiało i nie porwało
16
Marnuje czy nie, ale z jaką łatwością on dochodzi do tych sytuacji
0
FdJ wróci na Rakietę i będzie jeszcze lepiej, bo jednak spowalnia Chorwat te akcję czasami
2
@Janiama czyli nie mial dodanych wcale :D
0
@meteo100 wiem, ale ja pytam ile jest za punkt
0
@NeroTFP a za punkt teraz w skokach ile płacą?
0
@Encore po cichu liczę na Lazio :)
0
Podziwiam go, że nie daje upustu swoim emocjom :)
0
@Bobo25 a tego to nikt nie wie, ale można naprawdę odnieść wrażenie, że trochę sędziowie pomagają Realowi,bramka nieuznana dla Sevilli to mocna kontrowersja
0
@Bobo25 był jeszcze var brany
14
I cyk,Mazurek Dąbrowskiego u somsiada :)
0
@AmigoBlancos z resztą, Ty tu pod publikę wszystko piszesz,masz 0-0 po moim zdaniem błędzie sędziego, to możesz pisać że się pomylił, bo i tak tego nic nie zmieni, a Ty będziesz pozytywnie odebrany
0
@AmigoBlancos oglądaj ten swój real a nie znowu zaczynasz gówno burze
Może faul był?
1
To są jaja. Będą ich tak pchać wszędzie żeby wygrali
0
@Colon co to jest za drużyna, co śledziem je*** tak
Je***Arka Gdynia ku**** świnia
Tak śpiewali poraz pierwszy kibice Legii na finale pp
A potem może ktoś to zmodyfikował o innej drużynie