mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb żonka mi zrobiła kiedyś taki :)
1
@Chwytliwy Alba by pewnie jeszcze wycofywał
właśnie to mnie mega irytuje, że czasem jest tyle miejsca na oddanie strzału, to szukają podań
0
@Skaramuczi serio?
to już nie można podobnej sytuacji z innego meczu wspomnieć?
1
@Skaramuczi no w meczu Barcelony z Atletico też był faul, zawodnik nawet dostał kartkę, a karnego nie było
1
Dla mnie bez sensu decyzja
był faul, ale nie miało to wpływu na akcję bramkową
skoro tutaj nie uznali, to dlaczego w meczu Barcelony z Atletico nie było karnego? gość dostał żółtą kartkę za faul a karnego nie było
0
@sebo939 byłem, ogólnie spoko, tylko zależy do jakiego idziesz
Poczytaj sobie opinię, bo myślę, że w samym Wrocławiu jest że 100 pokoi
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Chwytliwy Sterling ostatnio jest fatalny
1
@klopx pykalem z Sebastianem Maderą, w sumie pewnie większość nie kojarzy, ale pograł trochę w ekstraklasie
I przeciwko Zielińskiemu na turnieju, już wtedy było widać że będzie z niego grajek, sam brał piłkę i jechał z leszczami
W sumie może jeszcze z kimś, bo przeciwko Arce Gdynia, Śląskowi Wrocław, Miedzi Legnica, Chrobremu Głogów, Górnikowi Polkowice, Zagłębiu Lubin się grało, ale to za lepka, ale przypuszczam że ktoś tam z tych drużyn jakaś karierę zrobił
18
Co mi się dzisiaj śniło :oko
Transfer do... Lyonu!
Przyjechali po typa co sobie w b klasie kopie, bo młody, zdolny, perspektywiczny, 26 lat, no kurła drugi Paweł Brożek
Ale myślę sobie, no coś tam kiedyś grałeś, poradzisz sobie, tylko ta bariera językowa. No i pierwszy trening, zero ogaru, oni jedno robią, ja drugie ale trener zadowolony.
Jeszcze dzień przed wylotem się tam chwałę kolega, nikt nie wierzy, beke cisną, mówię spokojnie, jutro na okładce każdej gazety kurła będę.
A najlepsze na koniec, sam do siebie mówię, no będę mógł teraz na LR kozaka zgrywać, przecież nawet @Janiama, aż tak daleko nie zaszedł
Jeszcze nie podpisałem kontraktu, a już mi odjechało :)
Miłego dnia:)
1
@Suzu ja jestem realistą a nie maruda
Gdzie w tym poście jest marudzenie? Moja subiektywna opinia
1
@RobsonPLpogadamy za 2 miesiące :)
Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż niemiło rozczarować :)
8
Nie ma szans na LM a i o ligę będzie piekielnie ciężko. Niestety
1
@contowsky polecam grę sen, oraz totem
0
@Artsss zależy przy jakiej temperaturze
A dzisiaj, niby 8 stopni a pizdzi
18
Najgorszy jest wiatr...
4
@Chwytliwy no przecież nie powiedzą, że żałują. Pewnie faktycznie nie żałują, ale gdyby żałowali i to powiedzieli, to normalnie rodzice roku
A niestety w mojej miejscowości jest taka patologiczna rodzina, mają dziecko i matka mu mówi, że zniszczył jej życie..
0
@Dejvo mógł skontuzjowac Messiego?
1
Szacunek dla bramkarza Leganes, że nie faulował, choć mógł
0
Ale Leganes jest tragiczne dzisiaj, zarówno drużynowo jak i indywidualnie. A i szczęście też im dziś nie sprzyja
10
"Żadna drużyna nie zbliżyła się nawet do bariery 40 bramek
Najbliżej chyba Real Madryt, 39"
Faktycznie, do 40 jeszcze daleko :)
12
4 minuty meczu a mnie już Szpaku z Żewłakowem wpieniają
Puchar króla to przekleństwo Barcelony, dlatego ma najwięcej tytułów na koncie..
No i klasyk, Leganes bez respektu, atakują itp
A co się kurła mają położyć bo z Barceloną grają? Nas już się nikt nie boi niestety
0
@Bykunn chociaż nie, tu nawet było ok, ale gdyby tak obrońca kopnął piłkę trochę mocniej i cofnął ja o powiedzmy 5 metrów, myślisz że by sędzia cofnął akcje? Nie wydaje mi sie
0
Już dawno chciałem o tym napisać, ale nie miałem dobrego przykładu, teraz jest
https://www.facebook.com/ElevenSports.Polska/videos/178785243201768/
Chodzi mi o to, że zawodnik nie zaczął akcji z miejsca, w którym doszło do przekroczenia przepisów.
Zazwyczaj jeśli piłka jest bliżej bramki rywala, sędzia przerywa i nakazuję rozpocząć grę jeszcze raz że wskazanego miejsca. Na filmiku widać, że przewinienie było kilka metrów dalej, gdyby musiał ją przesunąć, napewno nie zdobył by gola
Jak to jest z tym przepisem? Trzeba rozpocząć z miejsca przewinienia, czy nie można tylko się przybliżać?
Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :)
1
@Bovciek "ciężki" :)))))(
0
@BarcaInfo wiadomo z jakim numerem?
0
@Lares znajdź sobie ekipę stała do grania
Tu na lr masz kilku gejmerow :)
0
@marcin000019ja mam Asusa i tam jest taki program Asus Smart gesture i jest opcja żeby wyłączyć touchpada po wykryciu myszy
0
@messiiiiik do mnie i do żony też wczoraj dzwonili, ale tylko raz
Też jeden max dwa sygnały, też z Francji
Numer mam teraz w plusie, ale przeniosłem z playa
2
@BARCA_FOR_EVER a ja Ci słownik podrzucę jak chcesz :)