mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Triv44 dzisiaj ktoś wstawiał post o nim, chyba @NeroTFP, że miał 3 mega sezony, po igrzyskach i przed i że wtedy duzoy zwycięstw odniósł
No ale w pierwszej chwili myślałem, że Ahonen, bo o nim też ktoś dzisiaj pisał, że wygrał 11 z 13 konkursów w jakimś sezonie
2
@Triv44 Martin Schmitt
1
@lucas/catalan ale to nie plebiscyt popularności :)
1
@Veb1233 i tylko po to, żeby maskować łysinę ;)
9
@IronSanHybrid nie da Ci tego ojciec, nie da Ci tego matka, co może dać Ci dzisiaj Twa bliska sąsiadka! Pamiętaj:)
2
@takisobiektos nie o to chodzi czy to wyczyn, czy nie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w takim czasie tego by nie zrobili, wtedy czynnik ludzki był kluczowy, przykładowy, ile broniło się Westerplatte? O wiele dłużej niż zakładano, teraz to by był moment.
I to komentarz po kłosie tych, którzy piszą, że potencjalna wojna (której nie będzie) będzie trwała długo, że Iran ma milion żołnierzy itp.
0
@Janiama @Avada Kedavra @Odesseiron
To było z 5 lat temu, więc teraz to może i 2 godziny :)
5
Tak sobie czytam te wszystkie posty o konflikcie USA-Iran i jak widzę niektóre komentarze to jestem w lekkim szoku.
Co niektórzy chyba zatrzymali się na drugiej wojnie światowej i myślą, że teraz też by to tak wyglądało. Czyli front, okopy, czołgi itp. Teraz jest taka technologia i taka broń, że nawet ogromna liczba żołnierzy nie pomoże. Położenie geograficzne też już nie jest taką przeszkodą, jak np było w Wietnamie.
Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale miałem zajęcia z generałem Czesławem Piątasem, byłym szefem Sztabu Generalnego Wojska Polskiego i on powiedział krótko, że w dzisiejszych czasach z takimi możliwościami to Rosja zajmuje całą Polskę w ... 24 godziny i to bez większych problemów.
1
@Alanooo CDA, masz za free
1
@Odesseiron i tak i nie
ta dwójka miała farta, kierowca również, ale jeśli był tam pasażer i ktoś z tyłu z tej strony to już tyle szczęścia nie mieli
0
@SonBarcaGoku zwierząt i roślin*
1
@NeroTFP jeśli go wziąłeś, to spodziewaj się cygana po hajs
W wieku miastach tak robią na rynkach z różami, dają, a potem się upominają o kasę. No widocznie wymyślili nowy sposób :)
0
@TheNekro94 może masz rację, ja swoją interpretację legendy mam trochę inną :)
Wszystkiego dobrego w nowym roku:)
0
@Mathew86 też mi się wydaje, że robiąc z siebie idiotę, nie zezwolili by na udostępnianie swojego wizerunku
Chociaż z drugiej strony, jeżeli to są faktycznie takie imbecyle, to dla nich to jeszcze może być powód do dumy
0
@TheNekro94 myślę, że trochę źle to interpretujesz
Taki Ronaldo, jest najlepszym strzelcem ale z zachowania mu daleko do takiego Raula
Sam fakt, że Raul to wychowanek
Chodzi o przywiązanie i oddanie barwom klubowym
U nas taka legendą może być Puyol
0
@Kuczek żyjemy, wczoraj na spokojnie,bo dzisiaj przeprowadzka
I ogólnie wczoraj na spokojnie, jakoś tak się wszystkim (3 pary) spać chciało szybko
1
@Colon prawdopobnie- przyczyną pożaru: latający lampion
0
@jeyx77x a za miesiąc się będziesz z tego śmiał :)
Na początku jest wstyd, a potem jest co opowiadać :)
1
@jeyx77x nie martw się, masz jeszcze 365 dni, żeby pobić swoje osiągnięcie :)
5
Dla wszystkich, którzy dziś imprezują, krótki film instruktażowy
Klasyk
I ten wąsik :)
Tak wiem, nie jedną trząsł :D
3
https://zapodaj.net/cf011aa1cffec.jpg.html
Czytajcie co podpisujecie!
3
@JimMorrisonFCB albo jak Czerepach z Rancza :)
0
@SelloutCrowd ten cały świat polityki to takie szambo, że już nie wiadomo co kto gdzie i z kim
O nim też można mieć wiele opinii i każda może być dobra
0
@xVENUMx poważnie, po co miałbym kłamać? :)
1
@Odesseiron @Janiama dajcie znać jakbyście znaleźli chwilę i chęci
0
@xVENUMx ja całe życie grałem na gównianym sprzęcie, globala się udało wbić nawet:)
Myszki zawsze za 30 zł z jakiegoś Media expert czy cos
0
@SelloutCrowd może dlatego, że jak wypuści to wie, że popełni samobójstwo
0
@Janiama @Odesseiron lub ktokolwiek, pykamy na kurniku w coś? Tysiąc, 3-5-8?
0
@SuperPatsonFCB +1
Z jednej strony ten perfekcjonizm jest dobry, bo dążymy do ciągłego doskonalenia, ale z drugiej, gdy pracujesz z ludźmi, którzy zarabiają grube miliony, wygrywają trofea, to ciężko ich ciągle poprawiać, bo im się już zwyczajnie nie chce.
Mnie w nim jeszcze zawsze irytowało to, że prawie na każdy mecz wystawiał inny skład (mówię o Barcelonie, bo innych jego drużyn aż tak nie śledziłem).
4
@Colon i feel train to you