mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas wiem, ale chciałem tylko zwrócić uwagę jak wiele się może zmienić w tak krótkim czasie
Real też ma ciężkie wyjazdy: Sociedad, Bilbao,
0
@chavez pierwsze słyszę ;)
3
@Mns21 czekałem na to:)
Teoretycznie tak, ale w praktyce mamy bezpośredni pojedynek lepszy (jeśli wygramy za tydzień) i wtedy Real musi zdobyć 1 punkt więcej :)
1
Tydzień temu -3 a za tydzień może być tak naprawdę +6
Raptem dwa tygodnie ;)
0
@Tomek54321 tak, na początku tego nie pokazali i nie powiedzieli, dlatego myślałem że to sędzia przerwał, ale później przeprosiłem go :)
0
Panie sędzio, przepraszam, zwracam honor
1
Sędzia z Hiszpanii chyba :)
0
@HansLanda nie, to pierwsza walka jego, która oglądam
Ale tak tu się wielu tym Wilderem zachwycało, że Joshue by rozniósł IT, a dzisiaj jest tragiczny póki co
0
A taki był płacz na walkę Joshua-Ruiz, że słaba, że zachowawcza, a tutaj co? Co chwila klincz.
5
Ten wygląda jak taki jeden z gry miecze i sandały haha
1
Tak sobie patrzę teraz na dzisiejsze wyniki i Nkunku zaliczył 4 asysty przeciwko Schalke, not bad.
7
Jose Arcadio Morales!
Dziękuję, dobranoc :)
0
@Danny Gaucho najgorzej bo pomieszał, jabłkowego z jeżynowym :/
0
@masakrator05 wiesz jaka taktyka by się prędzej sprawdziła (jeżeli w ogóle by się sprawdziła), to 10 zawodników tworzy koło, a w środku jeden z piłką i tak by ją "chronili" :D
0
@Zirike kiedyś tak zrobiłem z kumplem, to sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni i chyba nawet żółtą kartkę chciał dać
1
@beznicku1000 ja standardowo od siku
2
@Chwytliwy a co mają kadry do tego?
zatrudniają Ukraińców bo jest taniej, no i brakuje rąk do pracy. Więc biorą kogo popadnie
Wczoraj rozmawiałem ze znajomym, pracuje w Volvo przy autobusach, mówił, że cały czas szukają ludzi, bez doświadczenia, itp. ale nikt nie chce przyjść, więc wezmą i Ukraińca, który będzie partolił, ale zawsze coś zrobi
0
@IronSanHybrid nie wiem
Ale wiem że jest śliczna :)
0
@IronSanHybrid czy ja wiem czy $$$$$$$
Ona też jest znana i raczej na kasę nie narzeka
5
Mecz Atletico pokazał, że w dzisiejszym futbolu, trzeba poprostu zapierlalac. Nic ci nie da posiadanie czy setki podań. Braki techniczne czy taktyczne, nadrobisz zaangażowaniem i ambicją.
Nie chciałbym trafić na Atleti, to byłby chyba najtrudniejszy możliwy rywal
(Zakładając, że awansują oni, jak i my)
A wydawałoby się, że Atletico już nie takie mocne, jednak LM to LM
3
Trochę śmieszne te komentarze, bo jak ktoś przeciwko Barcelonie gra tak jak dzisiaj Atletico, czyli prawie cały mecz obrona i autobus, to jest płacz, że anty futbol itp.
Rozumiem, że cel uświęca środki i naprawdę szanuję graczy Atletico, bo mało jest takich piłkarzy, którzy tyle biegają i gryzą trawę, jednak wolę od tego, jak drużyna gra trochę więcej w piłkę.
0
@NeroTFP jutro pewnie będą spoko, ale ja jakoś nie mogę się przełamać do oglądania drużyn, którym nie kibicuje
Ale jutro zrobię wyjątek
Tak jak ostatnio Lazio Inter
6
Standard, człowiek się napali na mecz a potem flaki z olejem
2
@NeroTFP jakbyś mógł, to też mnie oznaczaj :)
0
@stone80 w czym ciekawszy? Atleti będzie się murować cały mecz.
Takie moje zdanie
2
@KSSniper jeden na tv, drugi na lapku :)
3
@EldoradoHaze a ja bym postawił 60 do 40 na Real
Jakiego ta drużyna ma farta, to się w głowie nie mieści. Albo im bramkarz sprezentuje gola, jak Karius, albo bramka Benzemy z Bayernem.
Dodatkowo bardziej doświadczona ekipa, a City w LM zawsze jakoś frajersko odpada.
3
@IronSanHybrid pójdź sobie na sektor "najwierniejszych" kibiców danej drużyny, to zobaczysz jacy to ludzie
Np. na taki Śląsk Wrocław
Tam duża grupa osób ( nie wszyscy!) żyją od meczu do meczu, dla nich nic innego się nie liczy, tylko napić się piwa, powyzywac, ewentualnie się pobić
0
Jutro Ateltico - Liverpool i Dortmund - PSG
Dwa fajne mecze mogą być o tej samej porze
A w środę Atalanta - Valencia i Tottenham - Lipsk. Mecze mogą być dobre, ale jednak zespoły półkę niżej.
P.S
Sędzia meczu Borussia - PSG Antonio Mateu Lahoz, będzie się działo ;)
3
"Przecież to pociągnięcie, było widoczne nawet z naszej perspektywy"
A gość go ręką nawet nie dotknął :)