mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Helena! Mam zawał!
2
@DejMian111 żaden, tylko Barca!
0
@Encore awansuje tylko jedna drużyna?
1
@IronSanHybrid fajnie! Ale nie rób spacji przed znakami interpunkcyjnymi! Już dawno Ci to chciałem napisać!
:)
0
@PieN no ale my tu mówimy o potencjalnej zmianie trenera w ciągu kilku dni i zmianie gry, ale jeżeli i tak odpadniemy to ten potencjalny trener ma bardzo dużo do stracenia
0
@PeteR10 ale ja nie o tym. Tu masz rację, ale mi chodzi o to, że nowy szkoleniowiec według wielu nie ma nic do stracenia, co jest bzdurą. Bo jeśli odpadnie my z LM z takim Napoli, przegramy ligę i jakąś wpadka w PK, to kto z kim przedłuży kontrakt na nowy sezon?
1
Dużo osób twierdzi, że zmieniając teraz trenera, to nowy szkoleniowiec nie ma nic do stracenia. Czy na pewno? Przecież Barcelona cały czas jest w grze o 3 trofea. To nie tak, że sezon już przegrany, a nowy trener może sobie pozwolić na eksperymenty, wprowadzanie nowych zawodników i schematów. To jest Barcelona i nie ważne kto przyjdzie, musi wygrywać.
0
@rasta212 może za mało wypiłeś
Ja Ci powiem 2 historie
Na moim weselu był właśnie bocian. Było kilku mocnych zawodników, duże chłopy po 2 metry ponad 120 kg, czyli wlać mają gdzie. Na początku właśnie wszystko pięknie, a jak podkręcili tempo, to do oczepin nie wytrwali.
A druga sytuacja, daliśmy też z dwie flaszki dla organisty, ten pojechał później do kolegi i zaczęli konsumować. Też coś gadają, że słaba ta wódka itp. Żona jednego poszła dziecko wykąpać i położyć spać, no to z 30 minut mogło jej nie być. Wraca a tamci spali podobno.
2 sytuacji nie widziałem, pierwszą tak
1
@rasta212 klepie klepie, właśnie niby pijesz i jest ok, a potem odcina
0
@mcsarna dobrze, że za marzenia nie karają :)
Byśmy siedzieli w Rawiczu z Kurskim :D
2
@Misugi14 powodzenia z poranna toaleta :)
6
https://zapodaj.net/e71d7b6e564d0.jpg.html
Dzień dobry
0
@Artsss za gówniaka to wszędzie, na ataku, by byłem najmłodszy i tam było najbezpieczniej mnie wystawić na ostatnie minuty
Potem jako trampkarz wśród rówieśników to bramka, boki obrony i środek pomocy
Potem za juniora już stoper i tak do dzisiaj
A na lidze amatorskiej na orliku na ataku
0
@IronSanHybrid no przecież ja jej nie bronie i nie wyzywam, chce tylko, żeby ktoś kto nie wie co to jest, był świadomy
Nie daj Boże przyjdzie później komuś córka do domu i powie, że jest Escort girl, a tatuś będzie dumny :)
1
@IronSanHybrid no na pewno jest różnica między taką z ulicy, a taką
Ale to nadal to samo :)
20
@IronSanHybrid Escort girl, kolejny synonim prostytutki :)
13
Karol w formie :)
W Familiadzie dzisiaj jedna drużyna to zawodnicy MMA, a druga to marzyciele. No i Karol wjeżdża:
"Oni chyba marzą, żeby Was nie spotkać przypadkiem"
5
https://zapodaj.net/bda50bdfd1f8b.jpg.html
Milik znów nie trafił :(
0
@kordyl1010 jakbym się znał trochę chociaż, to pewnie bym tak zrobił :)
Zobaczymy co z tego będzie, dobrze że są poradniki na YT i dobrzy ludzie na LR :)
0
@kordyl1010 nie mam właśnie nic, kupiłem w sklepie bez niczego
Próbuje utworzyć ten nośnik
A jaka różnica pomiędzy resetowaniem a reinstalacją?
Chodzi mi, żeby wszyscy usunąć, żeby go całkowicie wyczyścić
Bo już trochę muli, ma też swoje lata, ale myślę, że jeszcze coś z niego może być
Dziękuję za pomoc
0
@kordyl1010 ogólnie to chce zrobić reinstalację systemu, ale wyskakuje mi błąd:
Podczas resetowania ustawień do stanu początkowego wystąpił błąd
ASUSTeK COMPUTER INC.
X550VC
0
@kordyl1010 chodzi mi o menu, które jest dokładnie w 5:00 ale wchodzić w nie, zaczyna w 4:55
Klika niby na uruchom ponownie a wchodzi do menu
0
Szanowni informatycy, potrzebuje pomocy. Co mam zrobić, żeby wejść w takie menu jak ten gość na tym filmiku
Od 4:55
2
@SuperPatsonFCB dopiero teraz, jak napisałeś że podczas tej minuty jest wyświetlany film, to ma to sens
3
@mcsarna to plebiscyt najlepszego sportowca roku, wygrał go indywidualny mistrz świata na żużlu, może dla wielu mało znana postać, ale dokonał coś niesamowitego
Lewy też miał dobry rok, może nawet aktualnie jest najlepszym napastnikiem świata, ale gra w lidze jednej drużyny (chociaż w tym roku się to trochę zmieniło, ale nie dlatego, że inne ekipy zrobiły mega progress, tylko dlatego, że to Bayern jest cieńki, coś jak z Barceloną w tym sezonie), w LM w najważniejszych meczach raczej zawodzi, w reprezentacji strzela dużo, ale też nie są to mega rywale, a potem przychodzi euro, MŚ, to już brakuje tych goli
Ja się osobiście cieszę, że wygrał Zmarzlik, bo ludzie potrafią docenić też innych sportowców i dyscypliny
Zaraz będzie plebiscyt na najlepszego piłkarza i wtedy Robert zmiecie całą konkurencje.
0
@Triv44 według Wikipedii:
Hans-Georg Aschenbach (ur. 20 października 1951 w Brotterode) – niemiecki skoczek narciarski, reprezentant Niemieckiej Republiki Demokratycznej, złoty medalista olimpijski, dwukrotny mistrz świata, mistrz świata w lotach narciarskich, zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni, zdobywca Pucharu KOP oraz dwukrotny triumfator Pucharu Przyjaźni.
0
@Triv44 Andreas Goldberger
0
@Triv44 Peter Prevc?
0
@Triv44 no to Nero pisał o Ahonenie, że gdyby nie Małysz to by miał 11 zwycięstw z rzędu w PŚ
0
@th@les i to jest ciekawe zjawisko
Zmarzlik 42.6 tysiąca obserwujących na insta, prawie 37 tyś na FB
Lewy, 16.3 mln na insta, 9.1 mln na FB
Teraz pytanie, czy naprawdę ludzie docenili mega osiągnięcie Bartka, czy po prostu tak wiele osób nie lubi Roberta, że głosowało na Zmarzlika