0

@badej60 właśnie o to mi chodzi, że w jego przypadku statystyki przysłaniają jego bardzo często fatalną grę. Niektórzy tylko patrzą na statystyki, a nie oszukujmy się, w Barcelonie kilka bramek i asyst miałby nawet Paweł Brożek :)

0

@Mathew86 no i nie zrozumiałeś.
Już są komentarze, że Suarez jest najlepszy, że jeszcze z 2 łatany mógł pograć itp.
Szybko się zapomina o jego grze sprzed 3 dni chociażby. Bo asysty, ale co to za asysta, każdy by na jego miejscu zagrał tak samo.

7

Tak jak pisał kiedyś @Janiama o asystach. Już jest podnieta bo Suarez 2 asysty. Ale jakie? Nie umniejszam, ale bądźmy obiektywni, pierwsza asysta - piłka zagrana pod nogi obrońcy, który się machnął. Druga - podanie bardzo proste na 5 metrów a i tak mam wrażenie, że delikatnie wyrzucające.
A teraz 2 zagrania Busiego, które mogłyby być asystami, ale najpierw spalony Messiego, a potem błąd techniczny Vidala. Jest różnica i to spora.

7

@Chwytliwy co ma możliwość wzięcia VARu przez trenera do stronniczości?

2

@Solimalhio ten przecinek i spacja przed ? - coś pięknego :)

0

@bixmix wygrywała ale nie wygrała i z tego co widzę, to sporo czasu zostało do końca, więc wszystko w tym meczu się jeszcze mogło zdarzyć

3

Nawet sztab medyczny Realu był szybszy od naszego...dramat co ten Valverde robi z Barceloną...

1

@SeeleyBooth nie no, bardzo dobrze że sprawdzają, tylko jakoś sprawniej to powinno iść, bo z tych filmików, które wrzucają tu użytkownicy, to mega kolejki do bramek, a do meczu już naprawdę niewiele czasu.

3

Jak ta ochrona tak trzepie kibiców na bramkach, to nie ma opcji, żeby wszyscy zdążyli wejść przed rozpoczęciem meczu na trybuny. To może jeszcze bardziej podgrzać i tak napiętą już atmosferę.

1

@matijas staram się nie myśleć o tym, wtedy jakoś szybciej czas w robocie leci itp.
Jakbym nie mógł się doczekać tej 20, to pewnie by się ciągnęło jak flaki z olejem

2

@Danny Gaucho z tą silną psychiką to bym nie przesadzał, swoją frustrację pokazywał wieloma czerwonymi kartkami :D

9

@Odesseiron kiedyś i do Twojego lasu dotrą te wszystkie tradycje i potrawy :)

0

@tadzik447 kto jak kto, ale Ty Tadziu nie jesz czegoś? :)

3

@IronSanHybrid trzeba dopchac chlebkiem :)
A co do karpia, to też trzeba umieć zrobić dobrze, to samo z barszczem. Niektórych to się nie da zjeść

6

Za tydzień o tej porze będziemy pomału zasiadać do wigilijnego stołu. Barszcz z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, karpik :)

0

@Janiama dlatego napisałem, że to błąd z gatunku tych lekkich
Pech, zła decyzja, na podjęcie której miał ułamki sekund
Zdarza się, nie ma co rozpamiętywać, ale nie ma też co wybielać tego zagrania bo to Mats :)

6

@AmigoBlancos dobrze się składa, bo ja akurat wyjeżdżam z Wrocławia na święta
Żartuje, wszystkiego dobrego! :)

2

@Janiama i tutaj nie masz racji, rykoszet nie miał wpływu na jego zachowanie. Gdyby nie rykoszet, piłka leciała w okolice 11 metra, po dotknięciu na 4-5
Mats podjął złą decyzję, ale miał na to mało czasu
Reasumując, moim zdaniem błąd bramkarza, ale z gatunku tych lżejszych.

21

@Unique masz urlop i wstajesz przed 7? Podziwiam :)

1

@zadafcb mówi o El Clasico, a w tle kopacze z ekstraklasy :)

1

@KamQiX mi też nie dodałeś punktów za tą kolejkę
I wtedy sytuacja się może zmienić, bo będziemy mieli po 9 pkt

0

@Rewolucja123 no i o to można płakać

0

@V e B 96 była jeszcze jedna, gdzie anulowali kartkę

24

Ale nie płaczcie, że doliczył 4 minuty a strzelili w 95, bo była przerwa na analizę VAR

0

@karci0 tak, wtedy ta trafiłaby do Alby
Mógł stać na linii, piłka by przeleciała wzdłuż bramki

3

@Losiex tak samo było z Dembele i słoniami :)

15

Obejrzałem sobie na spokojnie tą drugą bramkę dla RSSS. Ewidentnie na konto Marca. Nie był to jakiś katastrofalny błąd, ale po prostu podjął złą decyzję. Rykoszet jako usprawiedliwienie? Bzdura. Gdyby nie rykoszet piłka trafiłaby w okolice 11 metra, a tak MATS miał ją na rękach na 4-5 metrze. Piłka nie zmierzała do bramki, więc to odbicie Rakitica nie miało bezpośredniego wpływu na stratę gola.

0

A tak w ogóle, to Polacy wygrali konkurs drużynowy w Klingethal!

3

No to Real zapłaci rachunek :)

0

@Nicko mecz trwa 100 minut? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?