mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh żeby mi to było przedostatni raz! :)
1
@Hosh no i zepsules mi ciekawostkę, zadowolony jesteś z siebie?
0
Taka ciekawostka
I po ciekawostce
Cza sprawdzać co w tym internecie piszo
0
@TheNekro94 a światłość wiekuista..
0
@fenix1983 a ja myślę, że więcej, może nawet koło 4 złotych
Pożyjemy, zobaczymy :)
0
@lucas/catalan no ale cena i tak spadnie
Ja wczoraj 95 za 4.56 lałem
0
Podobno cena ropy spadła dzisiaj rano o jakieś 30%.
0
@sokot no przecież jest!! :)
2
Panie Turek, kończ Pan ten mecz!!
0
@Volk Borussia nie da rady moim zdaniem :)
2
Mam nadzieję, że na dzisiejszym hicie w lidze włoskiej najbardziej skorzysta Lazio! :)
6
@deyna2018 nie byli brani pod uwagę, nie mieli mega gwiazd, turniej życia. Na euro się takie trafiały, np ostatnio Portugalia, nic nie grali, ledwo z grupy wyszli, ale to jeszcze ujdzie. Hit to była Dania, jak piłkarzy z urlopu ściągnęli a oni wygrali ME
0
@Avada Kedavra no to czekamy na kucharza, jak się spisze, to mu załatwię posadę w kuchni mistrzów na Polsacie przed meczami LM :)
1
@KamQiX ostatnio ktoś pisał z czym robi, ale zapomniałem, a wiem, że było to coś fajnego, bo sobie powiedziałem, że następnym razem takie zrobię i dupa
1
Co polecacie jako dodatek do naleśników z serem? Zawsze robiłem z polewą truskawkową, ale nie mam tych pysznych owoców aktualnie.
0
@Hiacynk jutro 22 porażka z rzędu
Tak jak nam się ciężko grało na Anoeta, tak oni na Camp Nou nie istnieją
3
@donleoJR dzisiaj jeszcze nie było :)
8
Buenos dias senior Siarra!
0
@maroon ale ja sobie bekę cisnę, bo znając życie, to pewnie ktoś sobie z dupy to wziął, myślisz że komuś się chce to liczyć żeby sprawdzić? :)
0
@Messibestplayerintheworld niby się pomyliłeś, ale jednak wybrnąłeś :)
1
@Messibestplayerintheworld TTA? Czy TAA?
1
@qbsonFCBarca ja pitole, przeczytałem ziemniaki, człowiek głodny i myśli o jedzeniu, wybacz:)
1
@qbsonFCBarca ciężko kupić ziemniaki, skoro są niedostępne :)
0
@Adamski69 a niektórzy i tak powiedzą, że to zbieg okoliczności..
0
@Wichurek jednak tego samego nie można napisać, bo jak strzelasz na 1 czy nawet 2 do 0, to jednak trochę zmieniasz styl gry i taktykę.
Chelsea mogła wygrać tak jak piszesz 6:3 dlatego, że Liverpool się otworzył przy niekorzystnym wyniku, ale gdyby to Liverpool objął prowadzenie to wątpię żeby później Chelsea miała aż tyle dogodnych sytuacji
0
@Tomek54321 dodatkowo Real moim zdaniem na 90% poza lm, my awansujemy i dojdą kolejne 2 ciężkie mecze
0
@LuisSalvano @Tomek54321 no to teraz pokażcie gdzie ja napisałem, że Real zdobędzie maksa.
Nie zdobędzie, ale ma delikatnie łatwiejszy terminarz, plus zwycięstwo w klasyku na pewno ich trochę nakręci
0
@Ghotti nie, tylko nie ma co się nastawiać na komplet punktów, jest 26 do zdobycia, wątpię, żeby zdobyli 25
0
@Ghotti 12 kolejek, w tym ciężkie wyjazdy do Sevilli, Vigo, Villareal
U siebie Atletico, Bilbao, RSSS
0
@zodiak_10 taaa
Do mnie już właśnie jeden fanboy Ronaldo o tym pisał
https://zapodaj.net/1df1ff63bf481.jpg.html
"On pewnie może"
Uwielbiam tych kibiców, a w LM nie wiedział z kim Real gra nawet