1

@emeu możesz stawiać śmiało

1

@Jakchcesz jak każdy

PDW!

0

@DonMatteo901 poczekajmy z tymi niewypałami, miał kontuzję, trochę się zapuścił, ale przypomnij sobie co było z Modriciem, też po roku ogłoszony klapą transferową, a potem jak odpalił to zgarnął złotą piłkę. Czy słusznie, to już sprawa drugorzędna.

1

Nie oglądam spotkań Liverpoolu, ale serio ten Wijnaldum jest taki drewniany i słaby jak tu niektórzy piszą?

Jakby nie było, gra w drużynie, która zaczęła wygrywać trofea, z Barceloną strzelił dwie bramki w półfinale LM.
Wiem, że to zazwyczaj pomocą wygrywa się mecze
To nie jest czasem lekka przesada z jego oceną? Dalej niektórych boli porażka z The Reds czy co?

1

@IronSanHybrid obejrzałem pierwszy raz w życiu to, wcześniej oglądałem to Love island, no to takiego pajaca jeszcze nie widziałem :)

A i laski lepsze też w tym Love island, nie mówię że są mega, ale lepsze niż tu

3

@puyol_presidend5 pewnie chodzi o reklamy
Ale spoko, można skoczyć do lodówki po piwko...na stację...do sąsiedniego województwa :)

1

@damianex10 ja kiedyś że starszym bratem, wkręciliśmy młodszego w dniu rozdania świadectw, że nie zdał do następnej klasy. Niby nic takiego, ale sraczki dostał :D

0

@pt9 do takich wniosków dojdzie, ale za parę lat :)

0

@messi564 sam sobie zaprzeczasz, są zbyt słabi, ale ich sprzedadzą do europejskich klubów, które w tych pucharach grają zapewne

Oglądałem ostatnio mecz Lecha w el. LE i np. taki Moder, to już widać że jest kozakiem i ma szanse coś osiągnąć

1

@NeroTFP no ten komentarz dzisiaj mu wyszedł ładnie

Tak jak o Zmarzliku kiedyś powiedział, że drodzy państwo, nie sprzątamy, dzisiaj Zmarzlik pozamiatał :)

0

@Lincolm Stock Prestige

Do GP we Wrocławiu wejdzie jak w masło ;)

1

@Mat_Cat co?
Przecież pierwsza połowa bardzo fajna, duża przewaga
Teraz już gol

5

@NeroTFP ale ten przecinek po Legię razi, prawda Panie polonisto? :)

0

@Tomo1989 grają dużo ciekawsza piłkę niż Barcelona
Przede wszystkim różnica taka, że chce im się biegać
Młodzi latają po boisku aż miło


0

Co za czasy, że lepiej odpalić Lecha Poznań niż Barcelonę :ooo

1

@MichalZZZja tylko scrolluje do postów BarcyInfo, czytam i wychodzę :)

0

Jest ktoś w posiadaniu statystyki o przebiegniętych kilometrach w ćwierćfinałach LM?

1

Nie wiem w czym właściciele strony mają problem, żeby zrobić jakąś zrzutkę na lepsze serwery. Jak nie zrzutkę to jakaś miesięczną subskrypcję, albo to wielokrotnie wspomniane konto premium. Na pewno wieku użytkowników by się dorzuciło.

0



Messi i Bartomeu

Koloryzowane

1

@YoNoEntiendoNada albo inaczej przetłumaczone..

0

@Danny Gaucho w Twojej wersji nic złego nie ma
W tej co ja widziałem, już by się można doczepić

0

@Danny Gaucho widziałem wersję w której odpowiedział że to było nawet zabawne, a nie że dobrze się bawił

Dziennikarze co chwilę zadają jakieś głupie pytania, próbują wymusić jakaś kontrowersyjną odpowiedź, tutaj wychodzi klasa zawodnika jak się zachowa i co powie

0

@Bykunn ale ja takiego zachowania piłkarzy Barcelony także nie popieram

Druga sprawa, przed meczem jeszcze idzie zrozumieć jakieś tam szileczki, gra nerwów, prowokacji itp. ale po meczu, wypadałoby pogratulować, okazać szacunek, jak np zrobił to Alaba

0

@PrinceDamon piszesz co ma narodowość, po czym piszesz o Polakach
Czyli coś ma
Niemcy są pewni siebie, zapatrzeni w siebie, wywyższają się, uważają za lepszych

A Polacy no to tak jak napisałeś

1

@YoNoEntiendoNada Vidal odpowiadał komuś z Bayernu jeśli się nie mylę

@SiSenior to trochę inna sytuacja, bo Real i Barcą od lat rywalizują i sobie dogryzaja

0

@marcin62 nie, Neymar pogratulował wygrania LM ale Bayerowi Leverkusen :D

48

Neuer dodał post na Instagramie z momentu wznoszenia pucharu i jako lokalizację ustawił Stade Velodrome, czyli... Stadion Marsylii, największego rywala PSG.

I właśnie za takie coś nie lubię Niemców. Wcześniej Goretzka też się nieładnie wypowiedział o Messim.

Ta ich pyszałkowatość jest mega irytująca

Wygrali, to super, niech się cieszą, ale po co to jeszcze wbijać jakieś szpilki i prowokować? Kompleksy?

2

@AmigoBlancos wolę dwumecz, więcej emocji, więcej piłki na dobrym poziomie

4

Szczęście sprzyja lepszym, a Bayern jest tego dobrym przykładem. Nie mówię, że wygrali LM na farcie, bo tak nie było. Byli mocną ekipą, który tworzyła monolit. Jednak mieli sporo szczęścia jeśli chodzi o skuteczność, a raczej jej brak u rywali. Lyon zaczął kapitalnie, mógł prowadzić 2-0. PSG też mogło wyjść na prowadzenie wczoraj. No i nawet Barcelona mogła prowadzić.

A jakby tego było mało, to właśnie z Barceloną i Lyonem, gdy piłka zatrzymywała się na słupkach bramki Bayernu, chwilę później lądowała w siatce rywala.

28

@VamosRakieta ewidentnie 6 bramka podcięła im skrzydła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?